1945 KÜRESEL YALTA DÜZENİNİ YIKAN ERBAKAN GERÇEKLİĞİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı...

11 Ocak 2019 Cuma 14:55 < GÜNDEM
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı...

Siyonizm vesayetli Kemalist rejim Erbakan'ın çevresini provokatör ajanlarıyla tahkim edip partilerini 4 kez kapattı, 5 kez böldü. Millî Görüş partileri ikbal vadedince çıkarcılar Erbakan'ın etrafını sarıyor, kapatıldığında yanında ajanlardan başkası kalmıyordu!

12 Eylül 1980 sonrası MSP kapatılınca Turgut-Korkut Özal kardeşler Millî Görüş kadroları, tabanı ile ANAP'ı kurup iktidar oldular. 28 Şubat 1997 sürecinde RP, FP kapatılınca Tayip Erdoğan'la arkadaşları Millî Görüş kadroları-tabanıyla AKP'yi kurup iktidar oldu.

Partileri kapatılıp yasaklı yapıldığında Erbakan'ı her defasında çıkarcılar terk etti; "Ak Saçlı" ajanlar hep yanında kaldı. Ak Saçlı ajanların desteğiyle Numan Kurtulmuş SP'nin başına geçip isyan bayrağı açtığında da teşkilatlar Erbakan'ı yalnız bıraktı.
 
Ak Saçlıların SP'nin başına getirdiği Numan Kurtulmuş'u Erbakan teşkilatların desteği ile değil, yargı marifetiyle tasfiye etti. Erbakan Numan Kurtulmuş'a karşı konutunun bahçesinde bir miting düzenledi; sıradan insanlardan 600 kişi katıldı.
 
28 Şubat 1997 Günkü MGK toplantısı sonrası Aydın Menderes Erbakan'a "Yalnız bir adamsın, ülkeyi maceraya sürükleme!" çağrısı yaptı. Erbakan 1969 Seçiminde bağımsız milletvekili seçilerek tek başına girdiği yolun sonunda SP Genel Başkanıyken yine yalnız kaldı.
 
Şu bir gerçek ki; Erbakan'ı tanıyıp/bilen azdı ama seveni çoktu. Etrafını tahkim eden ajan Ak Saçlılar sevenlerini hep engelledi. Erbakan'ı tanımak, sevmek, tabi olmak, destek vermek daima büyük bedel ve fedakârlık isteyen riskli bir iş, ağır bir imtihandı.
 
Erbakan gerçekte hiçbir zaman hiç kimseye ihtiyaç duymadı; tek başına Türkiye ve dünyada büyük bir inkılap gerçekleştirdi. Gizli/açık 28 örgütümüz var diyen Erbakan tek başına Millî Görüş'ü Türkiye'de iktidar yapıp 1945 küresel Yalta Düzenini yıktı.
 
Erbakan'ın Türkiye ve dünyada nasıl bir büyük inkılap gerçekleştirdiği devasa bir aysberg gibi suyüzüne çıkmaya başladı... ABD'den, Rusya'dan, Avrupa Birliği'nden ön alıp liderliğe soyunan ve Yeni Bir Dünya kurmakta olan Türkiye Erbakan'ın eseri!
 
Türkiye'nin önlenemeyen yükselişine tanıklık eden dünya hayretler içinde olanları gözlemleyip olacakları bekliyor! Siyonizm'in kurduğu hile rejimi ve köle düzeninin 100. yılı 2023'te Yeniden Büyük Lider Türkiye Erbakan Gerçeğini tanıyacaktır.
 
Erbakan örgütlediği Cihatçı Gruplarla SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta mağlup ederek küresel 1945 Yalta Düzenini yıktı. Erbakan Türkiye'de kurduğu millî derin devleti dünyanın birçok ülkesinde örgütleyerek Siyonizm karşıtı küresel bir güç oluşturdu.
 
Çok yakında Yeni Bir Dünya kurulacak; Türkiye de diğer ülkelerle birlikte ERBAKAN GERÇEĞİNİ öğrenecek. Adı o zaman konulacaktır. El-Aziz 20 yıl önce Erbakan'ın Mehdi olduğunu ilan etti. Yeni Bir Dünya kurulduğunda bakalım insanlık ne ad verecek?
 
MEHDİYET HAKKINDA KISA NOTLAR…

- Mehdi bekleyenler sanır ki çıktığında herkes tanır, bilir, yaptıklarını izler, tanıklık eder. Heyhat; bu büyük bir imtihandır!
 -Son Peygamber Hz. Muhammed (SAS)'i bekleyen Ehlikitap Ona inanmadı, inkârcı müşriklerle bir olup karşı çıktı. Hala inanmıyor kâfir!
- Mehdi sırlar sarmalı içinde zuhur eder. Ancak iman nuru, feraseti, basireti ile tanınıp bilinir. Bu bir nasip meselesidir.
- Mehdi çıksa ben onu mutlaka tanır, bilir, yanında olurum düşüncesi bir hüsnü kuruntudur. Tabi olmak ayrı, tanımak ayrı bir nasip!
- Mehdi ile imtihan zorlu bir imtihandır. Onu tanımak zor, tabi olmak riskli, fitnelerden etkilenmemek güçtür. Derin iman gerekir.
- Hz. Peygamber (SAS) Mehdi'yi öyle bir anlattı ki; yanıdakiler, sahabiler bile onu görsek diye arzulanıp heyecanlandılar!
- Hz. Peygamber (SAS) Mehdi'nin adı benim, baba adı babamın, ana adı anamın adıdır buyurdu. Sen misin? Dediler; sukut buyurdu!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • ahmet - 11 Ocak 2019 Cuma 19:54
  siyonizim DECCALA karşı MEHDİ ADİL DÜZEN ERBAKAN YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
 • D E R İ N Ş U U R - 11 Ocak 2019 Cuma 17:00
  Şimdi bu yazıyı okuyan şuursuz davası olmayan fikir işsizi maddeci menfaatcı çıkarcı trol sürüleri diyecek ki şov yapıyorlar 20 sene önceden biz E L A Z İ Z ciler söyledi diyip hava basıyorlar diye bu bakış açısıyla tahlil yapıp tahmin yürüten kişilerin hayata bakış açısı çıkarcılık şovmenlik yapmaktan başka bir halta yaramadığı için fikri neyse zikri de odur diye şimdiden not düşelim bu cemaatin E R B A K A N a samimiyetini ölçmeye hiçkimsenin ne aklı ne ömrü yeter bizim derdimiz sadece Allah rızası için doğruları haykırmaktır ister inanın ister inanmayın ! . . .
 • o.ışıl - 11 Ocak 2019 Cuma 11:19
  s.a .erbakan hocanın mehdi olduğuna kati inanıyoruz.son cümlenizi açıklamalı anlatırmısınız.a.e.o.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7769     EURO 6.5197     IMKB 94158     ALTIN 257,491    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:00
Güneş 04:51
Öğle 12:30
İkindi 16:24
Akşam 19:58
Yatsı 21:41