40 YILLIK DAVA ARKADAŞLARI NASIL HAİN OLUR DENİYOR!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor...

13 Mart 2019 Çarşamba 16:26 < ZEKİ GEÇKİL
40 YILLIK DAVA ARKADAŞLARI NASIL HAİN OLUR DENİYOR!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor...

Erbakan vefat edene dek bir ömür yanında provokatör ajan görevi yapan Ak Saçlılar, şimdi Yahudi ödüllendirirken çok gururlular. Erbakan gibi bir liderin etrafını Yahudi boş bırakır mı; diye düşünmek yerine 40 yıllık dava arkadaşları nasıl hain olur deniyor!

Millî Görüş partilerini 5 kez bölen provokatör ajan Ak Saçlılara, hep Erbakan'ın yanında kaldılar diye sadık arkadaşları deniyor! Kemalist rejim Erbakan'ı yasaklı kılar Millî Görüş'ün başına geçeriz diye bekleyen Ak Saçlılar vefatına kadar boşuna beklediler.

Saadet Partisi'nin Yahudi'nin eline geçeceğini bilen Erbakan Numan Kurtulmuş'u kovup içini boşalttı, öyle bıraktı! Kemalist vesayet rejiminin iktidar olmasına izin vermeyeceğini bilen Erbakan yasaklı iken ANAP ve AKP'ye dolaylı destek verdi.

Kemalist vesayet rejimine rağmen Erbakan iktidar olsaydı bile işbirlikçi Ak Saçlılar torpilleyerek icraatlarına engel olacaklardı. Yahudi, Turgut Özal ve Tayip Erdoğan'ı hedef yaptığında Erbakan da yüklendi. Erbakan Yahudi ile aynı hedefi hiç vurur muydu?

Erbakan dolaylı destek vermek için Özal'la Erdoğan'a yüklenerek başarılı sonuçlar aldı. ANAP ve AKP iktidarları Türkiye'yi uçurdu. Her şey bir yana, eğer Erbakan Numan Kurtulmuş'u harcamasaydı; Yahudi'nin desteğiyle AKP'nin oyunu bölerek iktidardan düşürecekti.


(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Erbakan Hocam - 19 Mart 2019 Salı 18:48
    selamun aleyküm.. Değerli hocam yazılarınızı ilgi ile takip ediyorum.. ancak erbakan hocama yapılan ihanet ve iftirayı bir türlü kabullenemiyorum.. içimde ki milli görüş şuuru , AKP nin asla milli görüş politikalarını icra etmedigini söylüyor.!!! öyle olsa idi ırak ve Suriye'de bu kadar kan akarmıydı.?
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0785     EURO 6.7844     IMKB 85499     ALTIN 249,248    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16