Editör

el-aziz@el-aziz.com 11 Şubat 2009 Çarşamba 00:39 DİĞER KÖŞE YAZILARI

İRAN CUMHURBAŞKANI AHMEDİNEJAD YAHUDİ ASILLI ÇIKTI!

İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad ve İslami İtilaf Partisi Lideri Habibullah Askeravladi Yahudi Asıllı Çıktı!

Önce haberi okuyalım…

Şii Uzmanlar Meclisi ve aynı zamanda Anayasayı Koruma Konseyi üyesi olan “O, Allah tarafından gönderildi” diyebilecek kadar Ahmedinejad’a yakın duran Abdülkasım Hazali’nin oğlu Dr.Mehdi Hazali, son bombayı patlattı:

“Ahmedinejad, Musevi’dir. Onun ailesi ve kökleri araştırılmalıdır. Museviler, güç, para ve mollacığı bir araya getirerek, İran’ı ele geçirdiler”
 
Dr. Hazali, iddialarına ayrıca “İslami İtilaf Partisi Lideri Habibullah Askeravladi’nin de Musevi olduğunu ve sonradan Müslüman soyadı aldığını” ekledi.

Dr. Hazali, kendi sitesinde yayınladığı yazısında, “Musevilerin, kendi amaçlarına ulaşmak için, nesiller boyunca başka din ve mezhepleri kabul etmiş gibi göründüklerini” de kaydetti.

İran’da yaklaşık 25-30 bin Musevi yaşıyor. Nüfusları az olmasına rağmen, her mecliste sandalyeleri hazır. Şii yönetiminin İsrail karşıtı söylemlerine rağmen, hiçbir kısıtlamaya maruz kalmıyorlar. Ermeniler de aynı ayrıcalıklara sahipler. Diğer azınlıklar ise yok kabul ediliyorlar.

Diasporadaki Yahudi toplumu da İran’da kendilerine sağlanan imtiyazlardan memnuniyet duyuyor ve Ahmedinejad’ı da takdir ediyor.

Ahmedinejad döneminde, İran’ın resmi televizyonunda, Yahudi soykırımını esas alan bir dizi yayınlanmıştı. İranlı diplomat Habib ile Yahudi asıllı Fransız kızı Sara’nın aşkını anlatan dizi kamuoyunda büyük tartışma yaratmıştı. Dizide, Nazi Soykırımı’ndan kaçan 500 Fransız Yahudi’nin İranlı diplomat tarafından nasıl İran’a kaçırıldığı anlatılıyordu. Fakat, “diplomasinin cilveleri” olarak görülen bu dizi film çok çabuk unutuldu.
 
Ancak, bu kez durum farklı. Çünkü, Dr.Hazali’nin iddiaları yenilir yutulur gibi değil! Bu iddiaların herhangi bir manevra ile geçiştirilmesi mümkün görülmüyor. Ahmedinejad, soyağacını çıkarmak zorunda kalabilir! Belki de kendisinden DNA testi yaptırması istenebilir!

Gazeteci.tv

………………………………

Evet, haber böyle…

Yahudiler tarih boyunca farklı din, mezhep ve ırklardan gözükerek her türlü toplumda önemli noktalara gelmeyi, saraylara sızmayı sistematik bir takiye yöntemi haline getirdiler. Ayrıca Yahudilik ırkçı bir din olduğu için yeryüzünde çoğalamayıp sürekli her ülkede, her toplumda azınlıkta kalmıştır.

Aleyhindeki bu durumu telafi etmek için başka dinler ve toplumlar içerisinde işbirlikçi yandaş mezhepler, cemaatler ve gruplar oluşturarak kendilerini güçlü konuma getirip muarızlarını zayıf duruma sokmayı başarmışlardır. Ayrıca da ilahi dinleri ya doğrudan kitaplarını tahrif ederek ya da uygulamada sapkın anlayışlar ve bidatler oluşturarak amaçlarına ulaşmaya çalışmışlardır.

Hıristiyanlık içindeki bunca mezhep onların eseridir. Kadim tarihte Hıristiyanlık içerisinde Ermeniliği Yahudilik benzeri bir mezhep halinde ihdas ettikleri gibi yakın tarihte de Protestan, Evanjelik gibi Yahudi işbirlikçisi yandaş mezhepler ve sayısız tarikatlar, cemaatler oluşturmuşlardır.

İslam Dini içinden de 72 dalalet fırkası ihdas edip kendilerine yandaş sapık mezhepler oluşturmuşlardır. Katıksız bir Yahudi prensibi olan takiyeyi temel kural haline getiren Şiilik de Yahudilerin İslam içerisinde ihdas ettikleri bir işbirlikçi yandaş dalalet fırkasıdır. Yahudiler günümüzde de birtakım yandaş cemaatler ve tarikatlar oluşturarak işbirlikçi dini gruplar oluşturma çabalarını aralıksız sürdürmektedirler.

Yahudilerin sistematik şekilde takiye uygulayarak bizzat dini ve siyasi bir okült cemaat oluşturmalarının dünya tarihindeki en çarpıcı benzersiz örneği Sabetay Sevi’nin Sabetayist denilen Dönme Cemaatidir.

İzmirli kabalacı haham Sabetay Sevi Osmanlı Devleti’ne isyan ederek beklenen Mesih olduğunu ilan edince yakalanıp başkent İstanbul’a getirildi ve ölüm cezasına çarptırıldı. Ancak Yahudiler özellikle Köprülüler devrinde saraya sızmış ve hâkim konuma gelmişlerdi. Bu sayede Sabetay Sevi ilginç bir yöntemle idamdan kurtarıldı.

Kabalacı haham Sabetay Sevi sözde Müslüman oldu ve Mehmet adını alıp ipten kurtuldu. Bunun ardından bu yöntemi sistematik bir uygulama ile etrafına topladığı bir kısım Yahudilerden okült/gizli bir cemaat oluşturdu. 300 yıldan beri birçok siyasi, dini ve felsefi topluluğun içine sızan Sabetayist Cemaat birçok komplonun sorumlusu olarak sonunda Osmanlı yönetimini ele geçirdi ve devleti çökerterek yerine Türkiye Cumhuriyetini kurdu.

Sabetayistlerin bir kısmı takiye yapıp Müslüman kılığına girdi, tarikat postnişini ve şeyhülislam bile oldular. Bunlara günümüzde Beyaz Müslüman deniyor. Bazıları Türklük kimliği ile Türkçülük yaptılar. Günümüzde bunlara de Beyaz Türk deniliyor. Beyaz Kürtler de var. Örneğin Cüneyt Zapsu’nun mensubu bulunduğu Kürt Bedirhan Aşireti aslında Yahudi’dir.

İttihat ve Terakki Fırkasını (parti) Selanik’te gizli bir siyasi örgüt olarak bu kripto Yahudiler kurdular, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere birçok merkezde şubelerini açtılar. İttihat ve Terakki Meşrutiyetin ilanı ile legal hale gelip iktidar oldu ve Osmanlı Devleti’ni yıkılıncaya kadar yönetti.

İngilizlerle işbirliği yaparak Türkiye Cumhuriyeti’ni bu kripto Yahudiler kurup yönettiler. Bu yüzden girmedikleri ya da ele geçirmedikleri hiçbir partiyi ve kuruluşu yaşatmadılar. Dolayısıyla Millî Görüş partileri içinde de bu kripto Yahudiler hep kilit noktalarda görev yaptılar.

Bunların kimler olduklarını ve neler yaptıklarını El-Aziz olarak sürekli yazıyoruz. Ancak Millî Görüşçüleri inandırmakta zorluk çekiyoruz. Çünkü kripto Yahudiler artistlik yaparak takiye ile Müslümanlardan daha iyi İslam’ı ve Millî Görüş’ü taklit edip sergiliyorlar.

Şimdi, bu güne kadar bize inanmamakta direnen Millî Görüşçülere sesleniyoruz…

İsrail’in kökünü kazıyıp denize süreceğiz diyen ve dünyadaki en fanatik İsrail karşıtlığını oynayan İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad ve İran İslami İtilaf Partisi Lideri Habibullah Askeravladi Yahudi olur da Numan Kurtulmuş ve Afet Ilgaz Yahudi olamaz mı?

Yoksa Erbakan, kelle kulak yerinde olan ve ağzı da bayağı laf yapan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş için niye bu kadar direndi de sonunda kerhen Saadet Partisi Genel Başkanı yapmak zorunda kaldı?

Millî Görüşçüler Erbakan Hoca’ya inanmak yerine ahırda anıran eşeğe inandılar!

Sayı: 541
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • KARAYEL - 17 Şubat 2009 Salı 10:40
  s.a artık ne yapacağımızı bilemez olduk. Bu ne hal her durum için bir yorumunuz var ama bu kafa karıştırmaktan başka birşeye yaramıyor. Yetti gayri:)varsa delilleriniz çıkarın konuşun yoksa susunn bi zahmet..biride çıkıp birgün sizin soyunuza laf etse haliniz ne olur..Bari samimi müslümanları gaflete ve şüpheciliğe sürüklemeyin..delilleri açık seçik ortaya koyun Eğer Allahın rızasını düşünüyorsanızz selametle..
 • veli - 15 Şubat 2009 Pazar 23:59
  Bu haber yalan. Ne kadarda biza benziyo farkettinizmi?
 • hüseyin hilmi - 15 Şubat 2009 Pazar 20:52
  kimsenin günahını almak istemem.. fakat geçende mevlana hazretlerinin mesnevisini okurken yahudilerin nasıl hristiyanlığı ve incili ( hz. isa zamanın da hak olan ve günümüze kadar bozulun hristiyanlık) nasıl değiştirdiklerini okuyunca tüylerim diken diken oldu. yahudiler önce kendi din adamlarını hristiyan din adamı gibi yetiştiriyor ve dini makam olarak en üst seviyeye getiriyorlar ve dikkat çekmeden dini hükümleri değiştiriyorlar ve kimse de bilmediği ve güvendiği için ses çıkarmıyor. neymiş biz onun kadar dini bilemeyiz.... ve şimdi diyorlarki a. nejet yahudi mi? olabilir hemde çok rahatlıkla olabilir.... yahudiler ülkeyi ancak böyle hakimiyet altına alabilir.. halkla uğraşacak değil ya bu saatten sonra... tabi komplo da olabilir aman dikkat
 • Ali Samangül - 12 Şubat 2009 Perşembe 23:01
  ne kadar yahudı dostu var vaybe herkez humanıst olmus. benım ıcın yahudı veya sıyonıst farketmez. Allah cc onların ıcın nededıgını bılıyorum.
 • hasan demir - 12 Şubat 2009 Perşembe 11:16
  yahudi doğmak suç değil.yahudilerin binlerce yıllık nesilden nesile aktardıkları kültür nedeniyle dünyanın hangi ülkesinde hangi çağda yaşamışlarsa bulundukları yerlerde hep sorun olmuşlardır.senin siyonizmden kabala dan haberin yoksa araştır,bu öğretileri benimseyen yahudiler bugün bütün dünyada tepki görüyor..a nejad yada zapsu yahudiyse açoklasın neden müslüman kimlğiyle yaşıyor.
 • ali doğan - 11 Şubat 2009 Çarşamba 16:20
  Ya nerden çıkarıyorsunuz durup durup neden şimdi yazıyorsunuz madem ZAPSU yahudiydi bir bilen siz misiniz neden daha nce açıklamadınız velevki yahudi ne yapalım yani adamı kovalım mı öldürelim mi?
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:14
Güneş 04:58
Öğle 12:26
İkindi 16:18
Akşam 19:42
Yatsı 21:19
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7878     EURO 5.6116     IMKB 101090     ALTIN 200,828