İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad Yahudi Asıllı Çıktı!

Editör

11.02.2009İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad ve İslami İtilaf Partisi Lideri Habibullah Askeravladi Yahudi Asıllı Çıktı!

Önce haberi okuyalım…

Şii Uzmanlar Meclisi ve aynı zamanda Anayasayı Koruma Konseyi üyesi olan “O, Allah tarafından gönderildi” diyebilecek kadar Ahmedinejad’a yakın duran Abdülkasım Hazali’nin oğlu Dr.Mehdi Hazali, son bombayı patlattı:

“Ahmedinejad, Musevi’dir. Onun ailesi ve kökleri araştırılmalıdır. Museviler, güç, para ve mollacığı bir araya getirerek, İran’ı ele geçirdiler”
 
Dr. Hazali, iddialarına ayrıca “İslami İtilaf Partisi Lideri Habibullah Askeravladi’nin de Musevi olduğunu ve sonradan Müslüman soyadı aldığını” ekledi.

Dr. Hazali, kendi sitesinde yayınladığı yazısında, “Musevilerin, kendi amaçlarına ulaşmak için, nesiller boyunca başka din ve mezhepleri kabul etmiş gibi göründüklerini” de kaydetti.

İran’da yaklaşık 25-30 bin Musevi yaşıyor. Nüfusları az olmasına rağmen, her mecliste sandalyeleri hazır. Şii yönetiminin İsrail karşıtı söylemlerine rağmen, hiçbir kısıtlamaya maruz kalmıyorlar. Ermeniler de aynı ayrıcalıklara sahipler. Diğer azınlıklar ise yok kabul ediliyorlar.

Diasporadaki Yahudi toplumu da İran’da kendilerine sağlanan imtiyazlardan memnuniyet duyuyor ve Ahmedinejad’ı da takdir ediyor.

Ahmedinejad döneminde, İran’ın resmi televizyonunda, Yahudi soykırımını esas alan bir dizi yayınlanmıştı. İranlı diplomat Habib ile Yahudi asıllı Fransız kızı Sara’nın aşkını anlatan dizi kamuoyunda büyük tartışma yaratmıştı. Dizide, Nazi Soykırımı’ndan kaçan 500 Fransız Yahudi’nin İranlı diplomat tarafından nasıl İran’a kaçırıldığı anlatılıyordu. Fakat, “diplomasinin cilveleri” olarak görülen bu dizi film çok çabuk unutuldu.
 
Ancak, bu kez durum farklı. Çünkü, Dr.Hazali’nin iddiaları yenilir yutulur gibi değil! Bu iddiaların herhangi bir manevra ile geçiştirilmesi mümkün görülmüyor. Ahmedinejad, soyağacını çıkarmak zorunda kalabilir! Belki de kendisinden DNA testi yaptırması istenebilir!

Gazeteci.tv

………………………………

Evet, haber böyle…

Yahudiler tarih boyunca farklı din, mezhep ve ırklardan gözükerek her türlü toplumda önemli noktalara gelmeyi, saraylara sızmayı sistematik bir takiye yöntemi haline getirdiler. Ayrıca Yahudilik ırkçı bir din olduğu için yeryüzünde çoğalamayıp sürekli her ülkede, her toplumda azınlıkta kalmıştır.

Aleyhindeki bu durumu telafi etmek için başka dinler ve toplumlar içerisinde işbirlikçi yandaş mezhepler, cemaatler ve gruplar oluşturarak kendilerini güçlü konuma getirip muarızlarını zayıf duruma sokmayı başarmışlardır. Ayrıca da ilahi dinleri ya doğrudan kitaplarını tahrif ederek ya da uygulamada sapkın anlayışlar ve bidatler oluşturarak amaçlarına ulaşmaya çalışmışlardır.

Hıristiyanlık içindeki bunca mezhep onların eseridir. Kadim tarihte Hıristiyanlık içerisinde Ermeniliği Yahudilik benzeri bir mezhep halinde ihdas ettikleri gibi yakın tarihte de Protestan, Evanjelik gibi Yahudi işbirlikçisi yandaş mezhepler ve sayısız tarikatlar, cemaatler oluşturmuşlardır.

İslam Dini içinden de 72 dalalet fırkası ihdas edip kendilerine yandaş sapık mezhepler oluşturmuşlardır. Katıksız bir Yahudi prensibi olan takiyeyi temel kural haline getiren Şiilik de Yahudilerin İslam içerisinde ihdas ettikleri bir işbirlikçi yandaş dalalet fırkasıdır. Yahudiler günümüzde de birtakım yandaş cemaatler ve tarikatlar oluşturarak işbirlikçi dini gruplar oluşturma çabalarını aralıksız sürdürmektedirler.

Yahudilerin sistematik şekilde takiye uygulayarak bizzat dini ve siyasi bir okült cemaat oluşturmalarının dünya tarihindeki en çarpıcı benzersiz örneği Sabetay Sevi’nin Sabetayist denilen Dönme Cemaatidir.

İzmirli kabalacı haham Sabetay Sevi Osmanlı Devleti’ne isyan ederek beklenen Mesih olduğunu ilan edince yakalanıp başkent İstanbul’a getirildi ve ölüm cezasına çarptırıldı. Ancak Yahudiler özellikle Köprülüler devrinde saraya sızmış ve hâkim konuma gelmişlerdi. Bu sayede Sabetay Sevi ilginç bir yöntemle idamdan kurtarıldı.

Kabalacı haham Sabetay Sevi sözde Müslüman oldu ve Mehmet adını alıp ipten kurtuldu. Bunun ardından bu yöntemi sistematik bir uygulama ile etrafına topladığı bir kısım Yahudilerden okült/gizli bir cemaat oluşturdu. 300 yıldan beri birçok siyasi, dini ve felsefi topluluğun içine sızan Sabetayist Cemaat birçok komplonun sorumlusu olarak sonunda Osmanlı yönetimini ele geçirdi ve devleti çökerterek yerine Türkiye Cumhuriyetini kurdu.

Sabetayistlerin bir kısmı takiye yapıp Müslüman kılığına girdi, tarikat postnişini ve şeyhülislam bile oldular. Bunlara günümüzde Beyaz Müslüman deniyor. Bazıları Türklük kimliği ile Türkçülük yaptılar. Günümüzde bunlara de Beyaz Türk deniliyor. Beyaz Kürtler de var. Örneğin Cüneyt Zapsu’nun mensubu bulunduğu Kürt Bedirhan Aşireti aslında Yahudi’dir.

İttihat ve Terakki Fırkasını (parti) Selanik’te gizli bir siyasi örgüt olarak bu kripto Yahudiler kurdular, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere birçok merkezde şubelerini açtılar. İttihat ve Terakki Meşrutiyetin ilanı ile legal hale gelip iktidar oldu ve Osmanlı Devleti’ni yıkılıncaya kadar yönetti.

İngilizlerle işbirliği yaparak Türkiye Cumhuriyeti’ni bu kripto Yahudiler kurup yönettiler. Bu yüzden girmedikleri ya da ele geçirmedikleri hiçbir partiyi ve kuruluşu yaşatmadılar. Dolayısıyla Millî Görüş partileri içinde de bu kripto Yahudiler hep kilit noktalarda görev yaptılar.

Bunların kimler olduklarını ve neler yaptıklarını El-Aziz olarak sürekli yazıyoruz. Ancak Millî Görüşçüleri inandırmakta zorluk çekiyoruz. Çünkü kripto Yahudiler artistlik yaparak takiye ile Müslümanlardan daha iyi İslam’ı ve Millî Görüş’ü taklit edip sergiliyorlar.

Şimdi, bu güne kadar bize inanmamakta direnen Millî Görüşçülere sesleniyoruz…

İsrail’in kökünü kazıyıp denize süreceğiz diyen ve dünyadaki en fanatik İsrail karşıtlığını oynayan İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad ve İran İslami İtilaf Partisi Lideri Habibullah Askeravladi Yahudi olur da Numan Kurtulmuş ve Afet Ilgaz Yahudi olamaz mı?

Yoksa Erbakan, kelle kulak yerinde olan ve ağzı da bayağı laf yapan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş için niye bu kadar direndi de sonunda kerhen Saadet Partisi Genel Başkanı yapmak zorunda kaldı?

Millî Görüşçüler Erbakan Hoca’ya inanmak yerine ahırda anıran eşeğe inandılar!

Sayı: 541

7847 defa okundu...
Toplam 6 yorum yapılmıştır.
KARAYEL
NE YAPMAK LAZIM
s.a artık ne yapacağımızı bilemez olduk. Bu ne hal her durum için bir yorumunuz var ama bu kafa karıştırmaktan başka birşeye yaramıyor. Yetti gayri:)varsa delilleriniz çıkarın konuşun yoksa susunn bi zahmet..biride çıkıp birgün sizin soyunuza laf etse haliniz ne olur..Bari samimi müslümanları gaflete ve şüpheciliğe sürüklemeyin..delilleri açık seçik ortaya koyun Eğer Allahın rızasını düşünüyorsanızz selametle..

veli
yok daha neler
Bu haber yalan. Ne kadarda biza benziyo farkettinizmi?

hüseyin hilmi
biz daha neler duyacağız!!!!!
kimsenin günahını almak istemem.. fakat geçende mevlana hazretlerinin mesnevisini okurken yahudilerin nasıl hristiyanlığı ve incili ( hz. isa zamanın da hak olan ve günümüze kadar bozulun hristiyanlık) nasıl değiştirdiklerini okuyunca tüylerim diken diken oldu. yahudiler önce kendi din adamlarını hristiyan din adamı gibi yetiştiriyor ve dini makam olarak en üst seviyeye getiriyorlar ve dikkat çekmeden dini hükümleri değiştiriyorlar ve kimse de bilmediği ve güvendiği için ses çıkarmıyor. neymiş biz onun kadar dini bilemeyiz.... ve şimdi diyorlarki a. nejet yahudi mi? olabilir hemde çok rahatlıkla olabilir.... yahudiler ülkeyi ancak böyle hakimiyet altına alabilir.. halkla uğraşacak değil ya bu saatten sonra... tabi komplo da olabilir aman dikkat

Ali Samangül
dost
ne kadar yahudı dostu var vaybe herkez humanıst olmus. benım ıcın yahudı veya sıyonıst farketmez. Allah cc onların ıcın nededıgını bılıyorum.

hasan demir
saklamsın
yahudi doğmak suç değil.yahudilerin binlerce yıllık nesilden nesile aktardıkları kültür nedeniyle dünyanın hangi ülkesinde hangi çağda yaşamışlarsa bulundukları yerlerde hep sorun olmuşlardır.senin siyonizmden kabala dan haberin yoksa araştır,bu öğretileri benimseyen yahudiler bugün bütün dünyada tepki görüyor..a nejad yada zapsu yahudiyse açoklasın neden müslüman kimlğiyle yaşıyor.

Yazarın Diğer Yazıları» “Dini Bütün” Müslümanlar Adnan Hoca’dan Bir Şey Öğrenemez
» Saadet Partisi Broşürü Şaşırttı
» Millî Gazete Sabetaist Hahamı Haçlı Savaşı Kışkırtıcılığı Yapıyor!
» Millî Gazete Yıkıcı Muhalefette Cumhuriyet İle Yarışıyor
» Millî Gazete’nin Atlatma Haberlerinin Kaynağı Hakan Fidan mı?
» Saadet Partisi Kabuk Yönetimi Neden Mescid-i Aksa Mitingi Yapmaz?
» Saadet Partisi Teşkilatı Bu Kadar Hak Ve Hakikatten Bigâne mi?
» Millî Görüş’ün İçini Boşaltıp İçine Ne Koyacaksınız Bre Gafiller?
» Saadet Partisi Kabuk Yönetimi Millî Görüş Ruhundan Beslenmiyor
» Millî Gazete Erbakan’ı Tanıtıyorum Diye İstismar Ediyor
» Kabuk Yönetim Saadet Partisi’ni İşlevsizleştiriyor
» Millî Gazete İktidarın İyilerini Görmemede Sözcü’den Daha Israrcı
» O. Asiltürk Mustafa Kamalak’ı Günah Keçisi Yapıyor
» Sabetayist Hahamın Attığı Millî Gazete Manşetleri
» Millî Görüş’ü Sahiplenen AKP Saadet Partisi’ni Köşeye Sıkıştırıyor
» 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül İlk Sabah Erbakan’ın Kabrindeydi
» Erbakan’ın Etrafındakileri Anlatan Kitap
» AKP Çözülme Sürecine Girdi Saadet Partisi Boş Gözlerle Bakıyor
» Seçim Yapıldı Tayip Erdoğan Cumhurbaşkanı Seçildi Ya Saadet Partisi?
» AKP’nin Sahip Çıkmasına Bozulan Saadet Partisi Erbakan’a Ne Kadar Sahip Çıkıyor?
» Saadet Partisi Hep İki Arada Bir Derede Kaldı Siyaset Zeminini Yitirdi
» Millî Gazete Zeki Ceyhan’ı Kızağa mı Aldı?
» Millî Gazete Yazarı Sabetayist Haham Nasıl İşletiyor?
» Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan; Saadet Partisi’nin Vizyonu Ne?
» Saadet Partisi İstanbul İl Kongresi Kabuk Yönetimin Hal-İ Pür Melali
» Kış Uykusu Yaz Uykusu Saadet Partisi Dört Mevsim Uykuda
» Saadet Partisi Sivil Toplum Kuruluşu Olma Yolunda
» Kendisi Fitnenin Başı Fitneden Yakındı
» O. Asiltürk-Şevket Kazan İkilisi İle Baş Edemeyenlerden Bir Şey Olmaz
» Saadet Partisi Eski Tas Eski Hamam Tellaklar Bile Aynı
» Saadet Partisi Kongresinin En Kaybedeni O. Asiltürk Oldu
» Fatih Erbakan Tamam Sıra Mustafa Kamalak’ta mı?
» Saadet Partisi Kongreye İki Adayla Gidiyor
» Saadet Partisi 4 Mayıs’ta Genel Kongre’ye Gidiyor
» Saadet Partisi AKP’nin Stepnesi Yapılmak İsteniyor
» Mustafa Kamalak’ın Cemaat’e Yakın Durması Yanlış Değildi
» Millî Görüş İhanetin Pençesinden Bir Türlü Kurtulamıyor
» O. Asiltürk Başbakan Erdoğan’la Görüştüğünü Yalanlıyor mu?
» O. Asiltürk Başbakan Erdoğan’la Ne Konuştu?
» Sabetayist Haham Millî Gazete İle Millî Görüş’ten İntikam Alıyor
» Erbakan’ı Hayatta Anlamayanların Anması Ancak Böyle Olur
» Millî Gazete Saadet Partisi’ne Destek Değil Köstek Çabasında!
» Fitne Fesat Kumkuması Genel Başkan Mustafa Kamalak’ı Hedef Aldı
» Mustafa Kamalak Saadet Partisi’ni Doğru Siyasi Rotada Yürütüyor
» Saadet Partisi İçin Atağa Geçme Vaktidir
» Saadet Partisi İçin Cemaat Müstakil Siyasi Rakibi, AKP Potansiyel Tabanı
» Saadet Partisi Yükselişe Geçerken…
» Materyalist Kafa Millî Görüş’ü Saadet Partisi Adına Tescillemiş!
» Saadet Partisi İktidar-Cemaat Kavgasında Yine İki Arada Bir Derede
» AKP’nin Yaprak Dökümünü Saadet Partisi Boş Gözlerle Seyrediyor
» Bütün Hesaplar Saadet Partisi Üzerine; Millî Görüşçüler Uyuyor!
» Saadet Partisi Ve Millî Gazete Erbakan’ı Aklayan MGK Kararını Es Geçti!
» İhanete Duyarlılık En Çok Siyaset İçin Gereklidir
» Recai Kutan’ın Siyasette 40. Yıl Mizanseni
» Millî Gazete’nin Gayri Millî Yayın Çizgisine Sapması
» Saadet Partisi Ve Millî Gazete’den Erbakan Vakfına Küstah Tavır
» Zina Manşetleri Atan Millî Gazete Kızlı-Erkekli Evler Konusunda Sus-Pus!
» Fatih Erbakan Bir Şey Yapacaksa Şu Seçim Süreci İyi Bir İmkân
» O. Asiltürk Vesayetindeki Kabuk Yönetimle Saadet Partisi’ni Bölüyor!
» O. Asiltürk Ve Kabuk Yönetimle Saadet Partisi Nereye Kadar?
» Millî Gazete Ekşi Sözlük’ü Manşetten Hedef Gösterip Popüler Yapıyor!
» Erbakan’ı Yardımsız Bırakan 28 Şubat’ın Provokatörleri Unutulmasın!
» Adnan Oktar Artık 33. Derece Mason Diploması Sahibi!
» Erbakan’ın Açıklanmayan Vasiyeti Konusunda Bir Gelişme Yok!
» ABD Suriye’ye Müdahale Etsin, Zulüm Bitsin Diyen Kim?
» Haçlı Gâvuru Vurunca Kötü; Esat Dinsizi Öldürünce Sorun Yok Mu?
» Saadet Partisi’ni Zor Duruma Sokan Kabuk Yönetim İstifa Etmelidir
» Millî Gazete’nin Haber Yaptığı Erbakan’ın Vasiyeti Neden Açıklanmadı?
» Saadet Partisi Ve Millî Gazete Ergenekon Davası Kararlarına Sessiz!
» Saadet Partisi Yönetimi Sadece Millî Görüş’ü Değil Siyaseti de Bilmiyor
» Millî Gazete Koç’a Yapılan İncelemeden Rahatsız mı; Niye Suskun?
» Saadet Partisi AKP İktidarının Karşısına Değil Önüne Geçmelidir
» Saadet Partisi; Neden Suriye’ye Öyle, Mısır’a Böyle?
» Millî Görüş’ün Önlenemeyen Yükselişine Saadet Partisi Bigâne Kalıyor
» Esat’ı Sahiplenip Mursi’yi Görmeyen Kabuk Yönetim: Fanilan Gözüküyor!
» Millî Gazete Sözcü'nün Dinci Versiyonu mu?
» Millî Görüş Yükselen Değer; Saadet Partisi Yönetimi İse Çapulcularla!
» Saadet Partisi Neden Siyasi Gelişmelerin, Toplumsal Olayların Dışında?
» Türkiye Kritik Dönemden Geçiyor, Siyaset Isınıyor; Ya Saadet Partisi?
» O. Asiltürk’ün Badigartlarıyla Asayiş Berkemal
» Hak İle Batılı Ya da Sapla Samanı Karıştırmak
» Saadet Güneşi Karabulutlar Arkasından Nasıl Sıyrılıp Parlayacak?
» O. Asiltürk-Şevket Kazan İkilisi Sadece Provokasyon Ve Dışlama Bilir
» Medya Saadet Partisine İlişkin Olumsuz Haberlere Kapalı!
» YİK Başkanı O. Asiltürk Zıvanadan Çıkmış
» Erbakan Neden Turgut Özal ve Tayip Erdoğan’ı Destekledi?
» Erbakan’ın 1969’dan Beri Yanında Olan Mehmet Aras’tan Neden Korkulur?
» Erbakan İcraatlarını Siyasi Söyleminden Farklı Mecralarda Yürüttü
» Saadet Partisi Anti Erbakancı, Anti Millî Görüşçü Zihniyet Elinde
» Erbakan Son Zamanlarda Neden Hep Şuur, Şuur, Şuur Dedi?
» O. Asiltürk ve kabuk yönetim teşkilatları tahrip etmeye devam ediyor
» Kabuk Yönetim İstişare Değil; Hile, Entrika Ve Dayatma Yapıyor
» Erbakan'ı tanımadan, anlamadan, yaptıklarını bilmeden anmak!
» Kabuk Yönetim Bir İtaat Sözüdür Tutturmuş; İhanete İtaat Edilmez
» Millî Gazete Sabetayist hahama emanet
» Uyan Ey İstanbul; Atı Alan Kocaelini Geçti!..
» Hak batıl savaşının niteliği kişiler taraf değiştirmekle değişmez
» Vermemiş Mabud Neylesin Oğuzhan Asiltürk
» O. Asiltürk Nihayet Bir YİK Toplantısı Gerçekleştirdi
» Gaziantep Mitinginde Ak Saçlıların Tezgâhı Ve Kabuk Yönetimin Hoyratlığı
» Saadet Partisi Kabuk Yönetimi Fatih Erbakanı Neden Kucakladı?
» Saadet Partisi Kabuk Yönetimi Çıldırıyor mu Ne?
» Oğuzhan Asiltürk Mustafa Kamalak Kapışması Teşkilatları Bölüyor
» Ne İlginç; Hala Saadet Partisi Örgütüne Numan Kurtulmuş Lanse Ediliyor!
» Mustafa Tatlı Fatih Erbakan'a Hac Ziyareti Yaptı Saadet'ten Atıldı!
» Saadet Partisi Muhalefete Kuyruk Olacağına İktidara Motor Olsun
» Gerçek Milli Görüşçü Olmak İçin Akıl, Mantık Ve Sağduyu Şart Ama Yetmez
» İnsaf! Saadet Partisi'ni Bırakın AKP'ye Katılın mı Diyoruz?
» Saadet Partisi İktidarı Eleştirirken Nerde Duruyor; Nerden Bakıyor?
» Bayramı İslama Fesat Sokmaya Alet Eden O. Asiltürk Siyonizm Hizmetkârı
» Saadet Partisi Kabuk Yönetimden Nasıl Kurtulur Diye Soranlara
» Mustafa Kamalak'ın Millî Görüş Soslu Siyonist Söylemi
» Baykal'ın Derviş'e Yaptığını Erdoğan Kurtulmuş'a Yapıyor!
» Başbakan Avrupa Birliği'nden Söz Etmedi, Millî Gazete'nin Kanına Dokundu!
» AKP Bölünüyor; Saadet Partisi Kabuk Yönetim Altında Kış Uykusunda
» Gâvurun Ekmeğini Yiyerek Cihad Edenler (!) Renk Vermeye Başladı
» 30 Eylül AKP Kongresinde Saadet Partisi'ne Dönüş Süreci Başlar Ama...
» Mustafa Kamalak'a Göre İktidarın Suriye Politikası Baştan Beri Yanlış!
» Kabuk Yönetimi Yüzünden Küflenip Paslanarak Çürüyen Saadet Partisi
» Saadet Partisi Neden Bu Müflis Kadroya Mahkûm Oldu?
» Saadet Partisi'nin Kadıköy Meydanı'ndaki Hüzün Verici Coşkulu Mitingi
» Tüzük, Cemaat Çatışması, Şimdi de Cumhurbaşkanlığı Seçimi AKP'yi Bölüyor
» Saadet Partisi İçin Mıntıka Temizliği Yapılıyor
» Numan Kurtulmuş Ve Has Parti Saadet Partisi'nin Yolundan Çekildi
» Oğuzhan Asiltürk Post Kavgası Değil Maddi Miras Kavgası mı Veriyor?
» Millî Görüş'ten Yolunu Ayırmak Neden Bu Kadar Kıymete Biniyor?
» Oğuzhan Asiltürk'ün Saadet Partisi'ni Bloke Etmesi Nereye Kadar?
» Oğuzhan Asiltürk'ün Çağrısına Önce Ak Saçlılar Uysun
» Erbakan Kardeşler Barıştı Bir Oyun Daha Bozuldu; Darısı Diğer Oyunlara
» Saadet Partisi İktidarın Önüne Geçeceğine Muhalefetin Ardına Takılıyor
» AKP'nin Tüzüğü En Çok Saadet Partisi'ne Yarar Ama Nerde O Siyasi Akıl?
» Oğuzhan Asiltürk Saadet Partisi'ni Nereye Götürür?
» Hep Sorulan Soru: Kim Bu El-Azizciler?
» Millî Gazetenin Yüz Kızartıcı Satılmışlık Belgesi Manşeti: ABD Eyaleti Gibi
» Oğuzhan Asiltürk Geçen Sürede Saadet Partisine ne Verdi?
» Millî Görüş'ün Borsası Yükselirken Saadet Partisi Dibe Vuruyor
» Fatih Erbakan'a Göz Açtırmayarak Saadet Partisi Ne Kazanacak?
» Karanlık Oda Bir Sabetayisti Saadet Partisi'nin Başına Geçirmekten Asla Vazgeçmez
» Hak Allahın Emanetidir; Yüceltmek Her Müminin Görevidir
» Medyada Yer Alan Haberler Ve Kafasını Kuma Sokan Millî Görüş Lideri
» Millî Görüş Lideri Denilen Adama Bak!
» Erbakan'ın 140 Kilo Altını
» Hırsızlıkla Suçladı; Sonra Birlikte Ellerini Havaya Kaldırıp Poz Verdi!
» Hak Davanın Temsilcisi Millî Görüş Baykuşlardan Kurtarılmalıdır
» Erbakan Haftası Etkinlikleri Erbakan'a Layık Olmaktan Çok Uzak
» Saadet Partisi İktidar Alternatifi Olamadığı İçin AKP Bölünüyor mu?
» Millî Görüş Partileri Siyasi Mücadelenin Hedefi, Tarafı Olurdu; Saadet Partisi Neden Dışında?
» Millî Görüşçülerin Anlamazdan Gelmesi Nereye Kadar?
» Saadet Partisi'ne Olağanüstü İlginin Nedeni Ya Da Anlamı Nedir?
» Millî Görüş'ten Onca Kopmalara Rağmen Hala Fitne Varsa İzahı Nedir?
» Saadet Partisi'nden Müslüman Katliamcısı Esed'e Anlamlı Destek
» Adnan Oktar Ve A9 Televizyonu Büyük Bir Misyon İfa Ediyor
» Erbakan Sonsuz Aklı, Sınırsız Bilgisi ile Türkiye ve Dünyayı Değiştirdi
» Saadet Partisi İhanetin Vesayetinden Kurtulmadan Bir Yere Varamaz
» Millî Görüşçüler Saadet Partisi'ni Ak Saçlıların İhanetinden Kurtarmalı
» Millî Gazetenin 40. Yılı ve Saadet Partisi İstanbul İl Kongresi
» Millî Görüş Yükselen Değer; Saadet Partisi Niye Bu Halde?
» Millî Görüş Lideri Sıfatını Kullanan Oğuzhan Asiltürk Ne Diyor; Ne Yapıyor; Ne Öneriyor; Hedefi Ne..
» Saadet Partisi Elazığ İl Kongresi Coşkulu Büyük Katılımla Gerçekleşti
» Baharı Başlatan Çiçek Programı Hünkâr Mahfiline Yakıştı
» Numan Kurtulmuş Mustafa Sarıgül İle Parti Kuruyor; Şevket Kazan Neden Hala Saadet Partisi'nde?
» Herkes Maddi Miras Peşinde; Millî Görüş Kimin Umurunda!
» Saadet Partisi'nde Davul Kamalak'ta Tokmak Asiltürk'te
» İktidar Ve Muhalefeti İle Türkiye Millî Görüş Etkisinde
» Dava mı; Lider mi?
» Millî Görüş Hazinesi Üzerinde Oturan Züğürt Parti: Saadet
» Saadet Partisi AKP İktidarından Daha Az Millî Görüşçü Olamaz!
» Millî Görüş'te Sadrettin Karaduman Baharı
» Ne Olacak Bu Saadet Partisinin Hali?
» Saadet Partisi'nde Olup Bitenleri En İyi Aydın Ayaydın Nasıl Biliyor?
» Türkiye ve Dünya Millî Görüş'e Yönelirken Saadet Partisi Nereye?
» Millî Görüşçüler Sadrettin Karadumanı Okuyor mu?
» Saadet Partisi Emin Ellerde İçimiz Rahat
» Saadet Partisi 4. Büyük Kongresi Mükemmel Ve Muhteşem Oldu
» Saadet Partisi Büyük Kongreye Giderken
» Müteahhit Olan Mücahitlerden Çok Olamayanlar Üzüyor
» Başbakan Erdoğan'ın Hizmet Siyaseti Yapıyoruz Sözü Ne Kadar Anlamlı?
» Erbakan, Şevket Kazan-Oğuzhan Asiltürk İkilisini Niye Tasfiye Etmedi?
» "Saadet Partisi Meclis Dışı Muhalefetin Lideri"
» Farkında Olunmayan Millî Görüş Ayrıcalığı
» Oy Kullanılmasa da Olur
» ''İman Varsa Her Şey Var''
» Cezaen Vifaka
» Saadet Partisi Büyüyor; Numan Kurtulmuş Ufaldıkça Ufalıyor
» "Saadet Partisi Bir Genel Başkan Yardımcısının Oyuncağı" mı?
» İslam Ülkelerindeki İsyanlar, Çalkantılar Neden Türkiye'de Yok?
» Millî Görüş Kervanı Saadet Partisi İle Yürüyor
» Millî İttifak Olmadı
» Erbakan Kadar Hiç Kimse Ne Sevildi, Ne İhanete Uğradı
» Millî Görüş'ten Ayrılan Özal Ve Erdoğan Başarılı Oldu; Kurtulmuş Niye Olamadı?
» Erbakan'dan Sonra Hedeflerini Gerçekleştirecek Derin Yapılanma
» Erbakan'ın Mirasını Saadet Partisi'nden İbaret Sanmak Sığlıktır
» ''Hani Erbakan Mehdi İdi; Ne Oldu Şimdi?'' Sorusunu Soranlara...
» Bölge Ülkelerindeki Gelişmeler Ve Örnek Demokrasi
» Millî Görüş Kuruluşları Hep Zayıf Kadroların Elinde Oldu
» Saadet Partisi'nin Dayanılmaz İktidar Potansiyeli
» Başbakan Erdoğan CHP'nin Erimesini Önlemeye Çalışıyor Ama...
» Hz. Mehdi Konusunda Bir Mütalaa
» Erbakan'ın Sağlık Sorunları
» Erbakan Neden Belli Bir Çerçeve Dışında Pek Konuşmaz?
» Ahmet Hakan Her Konuda Başarılı Ama Erbakanı Yazınca Çuvallıyor!
» Erbakan Yine Bastırıyor
» Erbakan Haziran 2011'de Başbakan...
» Saadet Partisi Türkiye'nin Potansiyel En Büyük Partisi
» Derin Güçler Saadet Partisi'ni İktidara Taşıyacak
» Hak-Batıl Mücadelesinde Taraflar Sürekli Kendini Yeniler
» Erbakan'a Yönelik Kampanya Bıçakla Kesilir Gibi Kesildi
» Bu Kez Erbakan'a 'Emanetçi Genel Başkan' Gözü İle Bakılıyor
» Erbakan'ın Dediklerini Yahudi'den Önce Anlamak
» Şevket Kazan'ın İhaneti Bariz; Anlamayanlar Keriz
» Hani Şevket Kazan Köşesine Çekilip Millî Görüş Tarihini Yazacaktı?
» Agnostik Yaklaşımlı Millî Görüşçülere Rağmen Yine Erbakan!
» Tayip'le Gidenler Numan'ın Peşinden Gidenlerden Çok Daha Şerefliydi
» Talut-Calut Vakası Ve Millî Görüşün Zafer Serüveni
» Numan Kurtulmuş İçin Sona Doğru Sayım Başladı
» Erbakan Karşısında Numan Kurtulmuş Hareketsiz ve Çaresiz!
» Erbakan Ve Millî Görüş'ün İçerideki Mücadelesi
» Erbakan Hiç Hata Yapmıyor; Numan Kurtulmuş Yaptığı Hatalarla Köşeye Sıkışıyor!
» Erbakan Daima En Doğrusunu; Numan Kurtulmuş Olabilecek En Yanlışını Yaptı
» Numan Kurtulmuş İstifa Edinceye Kadar Aşınıp Ufalacaktır
» ''Numan Kurtulmuş'un Meşruiyeti Kalmadı''
» Eynel Mefer? (Kaçış Nereye?) -Kıyamet Suresi Ayet:10-
» Yaralı Yılanı Karıncalar Öldürür
» Şevket Kazan Tereciye Tere Satmaya Kalkışıyor
» Allah'a Şükür El-Aziz Artık Yalnız Değil
» El-Azizin Büyük Başarısı: Numan Kurtulmuş Artık Çeyrek Genel Başkan!
» Erbakan Numan Kurtulmuş ile Ne Konuşmuş Olabilir?
» Numan Kurtulmuş: Önceki Büyük Kongrede Ana Muhalefet Olduk; Bununla İse İktidar Olacağız!
» Numan Kurtulmuş PKK Terörünün İsrail İle İlintisinden Tek Kelime Söz Etmiyor!
» Numan Kurtulmuş İktidarın Oluşturduğu Elverişli Yeni Konjonktürü Heba Ediyor
» Numan Kurtulmuş İktidarı İsraile Duyarlı Eleştiriyor
» Erbakan Numan Kurtulmuş'a Umutsuz Vaka Gözüyle Bakıyor
» Kararsız Kasım Numan Kurtulmuş Haziran'da Büyük Kongreye Gideceğini Açıklamıştı Ama Ses Seda Yok!
» Numan Kurtulmuş'tan İktidara Sözde Eleştiri: İsrail'in OECD Üyeliğini Niçin Veto Etmediniz?
» Bu Haziran'da Yapılacağı Açıklanan Saadet Partisi Olağanüstü Kongresi Nelere Gebe?
» Numan Kurtulmuş Neden Herkesi Kör Âlemi Sersem Yerine Koyuyor?
» Saadet Partisi'nde Oluklar Çift: Birinde Nur Akar; Diğerinde Kir!
» Saadet Partisi Bu Genel Seçime Numan Kurtulmuş İle Gidemez
» Elazığda Şevket Kazanın Yalanlarına Tepki Gösterilemedi
» Numan Kurtulmuş Millî Görüşçülerin Anlayıp Uyanması İçin Daha Ne Yapmalı?
» Baykal Bayram Değil Neden Numan Kurtulmuş'u Öptü?
» Numan Kurtulmuş'un Siyasi Yelpazede Ayak Basacak Yeri Yok!
» Numan Kurtulmuş'un Önümüzdeki Seçim Yenilgisi İçin Şimdiden Kılıf Hazırlanıyor!
» Numan Kurtulmuş Erbakan ve Millî Görüş ile Mücadelede Hız Kesmiyor!
» Numan Kurtulmuşa Göre Millî Görüşün Mazisi 40 Değil 200 Yıl!
» Millî Görüş Türkiyeyi ve Dünyayı Değiştirdi; Numan Kurtulmuş Millî Görüşü Değiştirmeye Kalkışıyor!
» İşte Numan Kurtulmuşun Marifeti: Saadet Partisi %1,7!
» Erbakan Millî Görüş'ten Vazgeçmiyor, Numan Kurtulmuş Başka Arayışta; Peki Ne Olacak?
» Numan Kurtulmuş'tan Saadet Partisi'ne Sivil Darbe
» Numan Kurtulmuş Parıltısız, Mat, Silik Bir Kişilik
» Numan Kurtulmuş Ağızdan Dolma Eski Çakmaklı Tüfek Gibi
» Bizi Aldatan Bizden Değildir (Hz. Muhammed (SAS))
» Abdurrahman Yalçınkaya Bakalım Numan Kurtulmuşu Kurtarabilecek mi?
» Erbakan Numan Kurtulmuşa Zeki Müren Benzetmesi Yaptı
» Numan Kurtulmuş Neden Ankaraya Taşınmıyor?
» Numan Bey; Hazırladığın Açılım Paketlerinden Ne Haber?
» Numan Kurtulmuş Avara Kasnak Gibi
» Millî Görüşten Bihaber Sözde Millî Görüş İnternet Siteleri
» Ergenekon Davası Türkiyeyi Bölmüş Durumda; Numan Kurtulmuş Nerde Duruyor?
» Numan Kurtulmuş Erbakan Ve Millî Görüş Karşıtlığı İle SP'ye Bir Şey Kazandırmaz; Çok Şey Kaybettirir
» Yazıklar Olsun... Yazıklar Olsun... Yazıklar Olsun...
» Millî Görüş Beyannamesi Neden Yayınlanmadı?
» Numan Kurtulmuş'a Karşıtlığımız Düşmanlıktan Değil; Millî Görüşe Verdiğimiz Önem Nedeniyledir
» Millî Görüş Güneşi Parladı; Numan Kurtulmuş Buharlaştı
» Millî Görüşün 40. Yıl Kutlamaları İçin Erbakan Heyecanlı;Numan Kurtulmuş İse Aladağ Kadar Serin...
» El-Azizcilerle Şevket Kazan'ın Erbakan Mücadelesi
» Hiç Bir Başarı İnançsız Olmaz
» Bu Zikzakları Numan Kurtulmuş'u Bitirir
» Vefasızlık, İhanet, Kalleşlik Üzerine Kurulan Siyaset Yürümez Hüsran Getirir
» Millî Görüşün 40. Yıl Kutlamaları ve Numan Kurtulmuş
» Numan Kurtulmuş Millî Görüş Gömleğini Çıkartmıyor; İçini Boşaltıyor!
» Kişiler Fikirleri Değil; Fikirler Kişileri Esir Alır
» Kendine Millî Görüşçü Diyenler; Biraz Beri Gelir misiniz?
» Erbakan ve Milli Görüşe Sırt Dönülürse Numan Bey Ne Vaat Ediyor?
» TV-5 Kapalı, Millî Gazete Hacizli; Numan Kurtulmuş Hala Ötüyor
» Numan Kurtulmuş Bunu da Yaptı; Hala ''Bana Mısın?'' Diyen Yok!
» Numan Kurtulmuşun Erbakanı Diline Doladığı Konular
» Numan Kurtulmuş Pragmatik Değil İdeolojik Davranıyor
» Erbakan Numan Kurtulmuşu Konserve Yaptı
» Numan Kurtulmuş Şaşırtmadı: D-8 Toplantısında da Yoktu
» Saadet Partisinde Totaliter Politbüro Yönetimi
» Mini Seçimde DP, ANAP, DSP Bile Başkanlıklar Kazandı; SP'nin Yok!
» Numan Kurtulmuş Bükemediği Bileği Yine Öptü Ama
» Hayat İman ve Cihaddır Düsturu ve Fetih
» Bay Binde Dört Babası İ. Niyazi Kurtulmuş İle Övünüp Şecaat Arz Ederken
» Numan (İpinden) Kurtulmuş Millî Görüş Üstünde Tepiniyor
» Kurtulmuşun Partneri Arınç mı?
» Numan Kurtulmuş Millî Görüş Gömleğini Çıkartmıyor; Kirletiyor!
» Kendine Gel Numan Efendi!
» Erbakanın Saadet Partisine Katıldığı Törende Numan Efendi Neden Yoktu?
» Numan Kurtulmuş Seçimde Büyük Başarı Kazanmış Millî Görüş Karşıtı İşbirlikçiler Öyle Diyo!
» Numan Efendi Yapamıyorsun; Yol Yakınken Bırak
» Erbakana Yönelik Komplo Hazırlığı Şevki Yılmaz Yine Sahnede
» Fark Var Saadet Var; Lakin Tencerede Sirke Var!
» İçimizdeki İsrailliler Başbakan Erdoğan İle Kanlı-Bıçaklı; Numan Kurtulmuş İle İçli-Dışlı
» Numan Kurtulmuş İlk Mitingini, Tayip Erdoğan 23. Mitingini Yaptı!
» Saadet Partisi, TV-5 Ve Millî Gazete D-8 Haberini Görmezden Geldi!
» Başbakan Erdoğan Meydanlarda; Muhalefet Ortada Yok
» Numan Kurtulmuş Saadet Partisini Başbakan Erdoğanın Davos Zaferinin Gölgesinde Bıraktı
» Bir Toplum İçin Başına Sadakatsiz Birinin Geçmesinden Daha Büyük Felaket Olmaz
» Yahudi Cadı Milli Gazete Yazarı...
» Bir Şeyi En İyi Sarrafı Bilir
» SP'de Erbakan karşıtı sinsi kampanyanın amacı
» Numan Kurtulmuş Harun Gibi Gelip Karun Gibi Olmayacakmış
» Saadet Partisi Millî Görüşün Siyasi Organıdır
» Erbakan İstanbul SP bayramlaşma toplantısında neler dedi?
» Numan Kurtulmuş rölantide muhalefet yapıyor
» Millî Gazetede Erbakana savaş açan kırkdöndü fırlamaya bir şey diyen yok mu?
» Saadet Partisi AKP trenini kaçıran yeteneksiz çıkarcılarla olmaz!
» Numan Kurtulmuşun PergelDen Kurtuluşu Yok
» Saadet Partisi Yegane İktidar Alternatifidir
» Saadette Ve Türkiyede Yeni Bir Dönem
» O ki Numan; bunca niye yıpratıldı adam?
» Tecrübe Konuşuyor: Millî Görüşçüler; Bekâroğluna Kulak Verin!
» Saadet Partisi Büyük Kongresine Doğru
Foto Galeri Video Galeri
3.Kadın Sivil Toplum Kuruluşları Forumu

Ney ile Harput Nağmeleri

İZMİR'DE 2. GÜN

Erbakan'ın Doğumgünü(2011)

Tüm Galeriler
ELAZIG
 • ADANA
 • ADIYAMAN
 • AFYON
 • AĞRI
 • AKSARAY
 • AMASYA
 • ANKARA
 • ANTALYA
 • ARDAHAN
 • ARTVİN
 • AYDIN
 • BALIKESİR
 • BARTIN
 • BATMAN
 • BAYBURT
 • BİLECİK
 • BİNGÖL
 • BİTLİS
 • BOLU
 • BURDUR
 • BURSA
 • ÇANAKKALE
 • ÇANKIRI
 • ÇORUM
 • DENİZLİ
 • DİYARBAKIR
 • DÜZCE
 • EDİRNE
 • ELAZIĞ
 • ERZİNCAN
 • ERZURUM
 • ESKİŞEHİR
 • GAZİANTEP
 • GİRESUN
 • GÜMÜŞHANE
 • HAKKARİ
 • HATAY
 • IĞDIR
 • ISPARTA
 • İÇEL
 • İSTANBUL
 • İZMİR
 • KAHRAMANMARAŞ
 • KARABÜK
 • KARAMAN
 • KARS
 • KASTAMONU
 • KAYSERİ
 • KIRIKKALE
 • KIRKLARELİ
 • KIRŞEHİR
 • KİLİS
 • KOCAELİ
 • KONYA
 • KÜTAHYA
 • MALATYA
 • MANİSA
 • MARDİN
 • MUĞLA
 • MUŞ
 • NEVŞEHİR
 • NİĞDE
 • ORDU
 • OSMANİYE
 • RİZE
 • SAKARYA
 • SAMSUN
 • SİİRT
 • SİNOP
 • SİVAS
 • ŞANLIURFA
 • ŞIRNAK
 • TEKİRDAĞ
 • TOKAT
 • TRABZON
 • TUNCELİ
 • UŞAK
 • VAN
 • YALOVA
 • YOZGAT
 • ZONGULDAK
Haber Arşivi  |   Künye  |   İletişim  |   Giriş sayfam yap  |   Sık Kullanılanlara Ekle  |   Sitene ekle  |  
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
Tüm hakları sakldır
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz