SAADET PARTİSİ ADAY TANITIM TOPLANTISI ELAZIĞ’I SALLADI

Saadet Partisi İl Teşkilatının düzenlediği aday tanıtım toplantısı coşkusu ve kalabalığıyla Elazığ'ı salladı.

02 Aralık 2013 Pazartesi 04:49 < GÜNDEM
Saadet Partisi Aday Tanıtım Toplantısı
ELAZIĞ’I SALLADI
Saadet Partisi İl Teşkilatı düzenlediği aday tanıtım toplantısı coşkusu ve kalabalığıyla Elazığ’ı salladı.

Cumartesi günü saat 18:00’de Akgün Otel’de düzenlenen aday tanıtım toplantısına Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Latif Öztek, Yaşar Canbay, İlyas Töngüç, GİK Üyesi Bekir Kılıç, İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kodat, AGD Elazığ Şube Başkanı Recep Koca, Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca, Gazetemiz Sahibi Zeki Geçkil, ilçe ve belde parti teşkilatları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 
Yerel televizyonlaran canlı yayınlanan toplantının açış konuşmasını İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu yaptı. Hacıbekiroğlu düzenlenen toplantıyla Elazığ adaylarını tanıttıklarını, yerel seçimlere büyük önem verdiklerini belirterek Milli Görüş’ten ayrılıp AKP’yi kuran arkadaşlarını yuvaya dönmeye çağırdı.
 
 
Ardından kürsüye gelen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Latif Öztek çok önemli bir seçime gidildiğini, herkesin elinden geleni yapması gerektiğini söyledi. “Bu gidişe dur demek lazım” diyen Öztek toplantının hayırlar getirmesini diledi.
 
 
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay kendisinin Elazığ’dan sorumlu olduğunu belirterek tüm teşkilat mensuplarını gayretlerinden ötürü tebrik ettiğini belirtti.

Elazığ teşkilatının çok yoğun aday müracaatına muhatap olduğunu belirten Canbay bu ilginin hizmet sevdasından ötürü olduğunu söyledi. Çok titiz bir aday belirleme süreci yürüttüklerini ifade eden Canbay belirlenen isimlerin hepsinin hizmet aşığı olduğunun altını çizdi.

 
Konuşmaların ardından adaylar tek tek isimleri ve özgeçmişleri okunarak davetlilere tanıtıldı.

Ardından büyük bir sevgi gösterisi eşliğinde kürsüye gelen Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan “kalksın bütün engeller Milli Görüş kadroları geliyor” sözleriyle konuşmasına başladı.

 
 
Tanıtılan başkan adaylarıyla birlikte şehri yöneteceklerini, yapacakları plan ve programlarla her işi hızlı ve ucuza yapacaklarını belirtti. Halkla sürekli toplantılar yapacağını ve sorunları birlikte çözeceğini ifade eden Arslan, her zaman hizmeti gözeteceklerinin altını çizdi.

Alt yapı çalışmalarını diğer kurumlarla koordineli bir şekilde yürüteceklerini, böylece aynı işi defalarca yapmak zorunda kalmayacaklarını belirten Arslan kaynakları israf etmeyeceklerini belirtti.

Milli Görüş gömleği üzerlerindeyken efsane hizmetler yapanların gömleği çıkardıktan sonra kaynakları çarçur ettiklerini, haksız rantlar elde etmeye çalıştıklarını, adlarının yolsuzluklarla anılmaya başladığını belirtti.

Son olarak kürsüye gelen Genel Başkan Yardımcısı İlyas Töngüç ise siyonizmin çok büyük planlar yaptığını belirtti. Komşularımızda iç karışıklıklar çıkartıldığını belirten Töngüç oyunun yerel seçimlerde bozulacağını dile getirdi.

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Elazığ’a çok büyük önem verdiğini belirten Töngüç Elazığ’ın Milli Görüş’e en çok belediye başkanı veren il olduğunu söyledi. Tüm illerin istihdama dönük yer altı ve yer üstü kaynaklarını belirlediklerini ifade eden Töngüç Elazığ’la ilgili raporun Belediye Başkanı Haluk Arslan tarafından kamuoyuna açıklanacağını söyledi.

 
Başlangıcından itibaren büyük bir coşku ile geçen toplantı Ammar Acarlıoğlu’nun konseriyle son buldu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İŞTE İSİMLERİ AÇIKLANAN
İLÇE VE BELDE BELEDİYE
BAŞKAN ADAYLARI

Fahrettin Arslan - AĞIN

Yusuf Dalmızrak - ARICAK
 
Ahmet Turan Özcan - KEBAN 

Doğan Demirkol - KARAKOÇAN
 
Nuri Çolak - KOVANCILAR
 
Zülküf Sinanoğlu - MADEN
 
Abdurrahim Meydanoğlu - PALU
 
Cevat Sekin - ALACAKAYA
 
Nurettin Gül - AKÇAKİRAZ
 
Hüseyin Ateş - BEYHAN
 
Yusuf Karul - BÜKARDI
 
Abdülkadir Ünal - ERİMLİ
 
Sabri Yılmaz - MOLLAKENDİ
 
Hatıf Çadırcı - YAZIKONAK

Haber – Foto: Osman Gürses


YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ercan kurcan - 18 Şubat 2014 Salı 20:10
    öncelikle ben bir mollakendili ve akparti belediye başkan adayı nın oğlu olarak şunu belirtmek istiyorum. partinizden aday olan abimize başarılar diliyorum. seçimlerin beldemizin huzurunu bozmayacak şekilde gerçekleşmesi ümidiyle beldemizde aday olan tüm ağabeylerime başarılar diliyor,yüce ALLAHIM hepimizin yar ve yardımcımız olsun . saygılar
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737