ADNAN OKTAR'A NEDEN OPERASYON YAPILDI?

Adnan Oktar ve ekibine bugün geniş çaplı bir operasyon yapılarak mal varlıklarına el konuldu ve yakın çevresi de gözaltına alındı...

11 Temmuz 2018 Çarşamba 23:46 < GÜNDEM

Adnan Oktar ve ekibine bugün geniş çaplı bir operasyon yapılarak mal varlıklarına el konuldu ve yakın çevresi de gözaltına alındı.

Adnan Oktar ile ilgili El-Aziz Grubu olarak daha önceden yapmış olduğumuz haber ve yorumlar arşivlerimizde dururken, bugün yaşanan gözaltı olayı öncesinde de yapmış olduğu paylaşımlar ortadadır.

5 ay önceden A. Oktar Grubu’na nüfuz etmek isteyen Yahudi unsurlara dikkat çekmiştik. Bugün yapılan operasyon bu amaca yöneliktir.

****
Önce şunu ifade etmemiz gerekiyor. Adnan Oktar ekibi bir devlet projesiydi ve milliydi.

Ancak son zamanlarda Adnan Oktar'ın bazı konuşmalarının Harun Yahya kitaplarına ters düşmesi bizi "Acaba Yahudi buraya da mı sızdı?" düşüncesine itti.

Aylar öncesinden bunu söyledik, önlem alınması gerektiği üzerinde durduk ve o önlem bugün alındı.

Adnan Oktar Grubuna yapılan operasyondan anlaşılan o ki; Yahudi, Saadet Partisi gibi içine sızıp bu yapıyı da ele geçirmiş. Oysa yayınları Millî Görüş gibi Siyonizm ve masonluk karşıtı!

Adnan Oktar olayında her zamanki sakat yaklaşım sergileniyor. Kimi toptan savunuyor, kimi toptan karalıyor. Harun Yahya adıyla yayınlanan çağımızın en büyük dini, ilmi külliyatı umarım itibarsızlaştırılmaz.

Adnan Oktar cemaatinin milli ve yerli bir proje olduğunu en başından itibaren dillendirmiş ancak son zamanlarda söylemlerin değiştiğini, Yahudi'nin sızma ihtimali olduğunu söylemiştik.

Bugün yapılan operasyon bu endişemizde haklı olduğumuzu gözler önüne serdi...

Yahudi asıllı olduğu bilinen Oktar Babuna İsrail'e gitmiş, Natanyahu ile görüşmüş Adnan Oktar'a selamını getirmişti.
Sanırım Yahudi'nin gruba yerleştirdiklerinden biri de Oktar Babuna'dır.

Adnan Oktar Grubunda yaşanan bu organizasyonun da Yahudi sızmasına maruz kalıp iğdiş edilmesi, çizgisinden ve amacından saptırılmasıdır.

Harun Yahya'nın yazdıkları ile Adnan Oktar'ın dedikleri nicedir farklılaşmıştı.

***

12 Eylül 1980 sonrası ANAP'ı, 28 Şubat 1997 sonrası AKP'yi destekleyen FETÖ; Ergenekon'un tasfiyesinde de iyi iş çıkardı. CIA'nin kontrolüne girince; NATO 15 Temmuz'da kullandı.

Adnan Oktar Grubu da mı ele geçirildi?

***

Adnan Oktar ve grubu suç işlemiş midir? Bimiyorum, bilemem.

Harun Yahya Külliyatı ona mal edilmiştir. Şimdilerde söyledikleri ise ondan farklıdır! Bunu biliyorum.

Lütfen sapla saman karıştırılmasın!

***

Harun Yahya adıyla yazılan yüzlerce kitap onlarca ihtisas alanında en son, en uç bilgileri içeriyor ve 50 dilde yayınlanıyor. Bunca farklı alanda bu kitapları Adnan Oktar değil hiçbir beşer, hatta üniversite bile yazamaz!

Harun Yahya adıyla yazılan kitaplar kesinlikle Mehdiyet’in bir mucizesidir. Bu kitapları yazdıran, basan, 50 dile çevirip tüm dünyada yayınlayan muazzam organizasyonu Adnan Oktar şöyle dursun hiçbir devlet yürütemez.

Adnan Oktar Grubu boyutları tasavvur dahi edilemez muazzam bir buzdağının su yüzündeki gözüken ucudur. Bu küresel çaplı organizasyon Yeni Bir Dünya'nın kültürel vizyonudur.

Harun Yahya adıyla yazılan eserlerin ve yürütülen faaliyetlerin illüzyonlarla çarpıtılarak Adnan Oktar Grubu üzerinden yansıtılması hak ettikleri hakiki ilgiyi uyandırmama ve büyük değeri göz ardı ettirme amaçlıdır.

***

Adnan Oktar Grubuna yapılan operasyon FETÖ'ye yapılan gibi olmaz, olmamalıdır.

Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya'nın kültürel vizyonu Harun Yahya Külliyatını itibarsızlaştırmak asla olacak şey değildir.

Yahudi'nin sızdığı Adnan Oktar Grubuna operasyon yapan aziz devletimiz; işgal ettiği Saadet Partisi'ni de Yahudi'ye bırakmamalıdır. Millî Görüş davası Siyonizm'in hizmetine terk edilmemelidir.

Erbakan'ın Harun Yahya kitaplarına ilgisi malum. SP'nin Bilge Başkanı (!) Adnan Oktar operasyonuna ilişkin görüş açıklamadı, Saadetçileri bilgilendirmedi.

Teneke başkan mı; yoksa İngiliz derin devleti suçlanınca mı sustu? Bu konuda bir açıklama bekliyoruz.

Bu arada Adnan Oktar ve ekibine yapılan yargı soruşturmasından İsrail medyasının oldukça rahatsız olması ve destek atışları yapmaları da dikkatlerden kaçmıyor.

Zeki GEÇKİLİşte 5 ay önceden yaptığımız paylaşımlar:
_________________________

_________________________

M.T


 
Etiketlerzeki geçkil harun yahya adnan oktar
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8057     EURO 6.5299     IMKB 96861     ALTIN 238,344    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:05
Güneş 05:34
Öğle 12:27
İkindi 16:10
Akşam 19:11
Yatsı 20:34