AİLE BOYU 28 ŞUBAT'IN GÖBEĞİNDEYDİ!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı...

02 Mart 2019 Cumartesi 06:46 < ZEKİ GEÇKİL
AİLE BOYU 28 ŞUBAT'IN GÖBEĞİNDEYDİ!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı...

Devşirme İngiliz Temel'in 28 Şubat'ın yıldönümünde ağzını bıçak açmadı. Nasıl açsın ki; aile boyu 28 Şubat'ın göbeğindeydi! Devşirme İngiliz Temel vefat yıl dönümünü Erbakan karşıtlarıyla adeta kutladı. Sözde anma toplantısında iktidira öfke kustu.

Millî Gazete 28 Şubat'ın yıl dönümünde Erbakan ve Millî Görüş'e karşı yapılan hain darbeyi yok sayıp hiç söz etmeyerek unutturdu. Devşirme İngiliz Temel ve Millî Gazete sicilli Erbakan ve Millî Görüş karşıtlarıyla birlikte Türkiye düşmanlığı yapıyor.

Devşirme İngiliz Temel liderliğindeki Saadet Partisi İslam düşmanı Kemalist CHP, Sabetayist İyi Parti, PKK uzantısı HDP ile aynı cephede! İngiliz Temel AKP iktidarının hayata geçirdiği Erbakan'ın projelerine Türkiye düşmanlarıyla birlikte karşı çıkıp karalıyor!

Devşirme İngiliz Temel ne yaparsa yapsın, öküz Saadetçilerin gıkını çıkarmayacaklarından adı gibi emin! Devşirme İngiliz Temel'in Erbakan ve Millî Görüş karşıtı söylem ve yelmelerine salako YRP de hiç ses çıkarmıyor.

Yahudi işgalindeki Saadet Partisi sadece Erbakan ve Millî Görüş'e değil İslam'a ve Türkiye'ye de ihanet ediyor. Erbakan, Millî Görüş karşıtları ve kriminal Türkiye düşmanlarıyla aynı safta mücadele eden devşirme İngiliz Temel bir proje! Siyonist medya 24 Haziran'daki gibi 31 Mart Seçiminde de devşirme İngiliz Temel'i şevkle parlatmayı sürdürüyor!

İŞTE DEVŞİRME İNGİLİZ TEMEL'İN
28 ŞUBAT'IN GÖBEĞİNDE OLDUĞUNUN BELGELERİ


Büyük halini görmek için görsele tıklayın...


(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 02 Mart 2019 Cumartesi 16:13
    Milli görüşün M si kalmayan yahudinin milli görüşünün savunulduğu bir partiye dönüşen saadetçiler cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hoca ömrünü içimizdeki İsrailliler'in ne mal olduğunu nasıl gizlenip takiyeyle cemaatlere cemiyetlere partilere sızıp ele geçirip papağan gibi biz hiç siyonizme hizmet edermiyim türküsünü çığırta çığırta sizi kendi ordusunda asker gibi kullanır diye diye ömrünü müslümanların şuurlanması için tüketti demekki haşa E R B A K A N hoca yanlış biliyormuş milli görüşü İslamı müslümanlığı mr. Temel yeniden toparlamaya çalışıp şuurlu bir müslümana yakışanı yapmakta hakikaten ! . . .
  • D E R İ N Ş U U R - 02 Mart 2019 Cumartesi 14:54
    Milli görüşün M si kalmayan yahudinin milli görüşünün savunulduğu bir partiye dönüşen saadetçiler cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hoca ömrünü içimizdeki İsrailliler'in ne mal olduğunu nasıl gizlenip takiyeyle cemaatlere cemiyetlere partilere sızıp ele geçirip papağan gibi biz hiç siyonizme hizmet edermiyim türküsünü çığırta çığırta sizi kendi ordusunda asker gibi kullanır diye diye ömrünü müslümanların şuurlanması için tüketti demekki haşa E R B A K A N hoca yanlış biliyormuş milli görüşü İslamı müslümanlığı mr. Temel yeniden toparlamaya ça
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0785     EURO 6.7844     IMKB 85499     ALTIN 249,248    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16