AK PARTİ’DEN ERBAKAN VAKFI’NA ZİYARET

Elazığ Ak Parti yetkilileri Erbakan Vakfını ziyaret etti...

20 Ekim 2015 Salı 21:58 < GÜNDEM

20 Ekim Salı günü akşam saat.19.00 da Ak Parti yetkilileri Erbakan Vakfını ziyaret ettiler.  Vakfın haftalık toplantısına, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Ak Parti Elazığ Milletvekili ve Milletvekili adayı Metin Bulut ve partililer katıldılar.Toplantıda Vakıf Temsilcisi Haluk ARSLAN hoşgeldiniz konuşması yaptı. Vakfın kuruluş amaçlarını da anlatan ARSLAN, Ak Partililerin Vakfımızı ziyaretinden memnuniyetlerini bildirdi. Konuşmasında Ak partinin D8’lere biraz daha önem vermesini de isteyen ARSLAN; “Türkiye’nin D8’lerin dönem sözcülüğünü ertelemesinden camia olarak  rahatsız olduk. Vakfımızı ziyaret edişinizden memnun olduk tekrar hoşgeldiniz” dedi.

Ak parti adına ise Milletvekili Metin Bulut söz aldı. Vakfımızı ziyaret etmenin kendilerini 2 defa heyecanlandırdığını belirten BULUT, “Birincisi Vakıf oluşu ikincisi ise bu vakfın ERBAKAN adına oluşu bizi 2 defa heyecanlandırmıştır. Erbakan Türkiye ve İslam aleminin öncü liderlerindendir.

Türkiye'ye hem madden hem de manen değer katan büyük bir liderdir. Bizler bu tür cemiyetlerden yetişerek geliyoruz. “ dedi. D8 ler konusuna da cevap veren BULUT; “Ben Sayın başbakanımızın sohbetlerine başbakan olmadan da katılırdım. Ta o zamanlarda bile Başbakanımız D8’lere çok önem verirdi.” şeklinde konuştu.Toplantı, karşılıklı sohbetle samimi bir ortamda yaklaşık saat devam etti. Ziyaret Metin Bulut'un Erbakan Vakfı Elazığ Temsilcisi Haluk Arslan'a içinde Osmanlı ambleminin olduğu bir tablo hediye  etmesiyle sona erdi.

M.T
Etiketlererbakan vakfı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25