AKP KENDİSİNİ HIZLA AŞAĞI ÇEKEN PELİKAN'DAN ACİL KURTULMALI!/EY SADETÇİLER BELHÜM ADALSINIZ!

Sorunları perdelemek yeni ve daha büyük sorunlar doğurur. AKP kendisini hızla aşağı çeken PELİKAN'dan acil kurtulmalıdır. Anıtkabir’e dil uzatanı CHP’de çaycı bile yapmazlar. Ama Camiye dil uzatan İngiliz Temel hala genel başkan!

18 Nisan 2019 Perşembe 20:16 < GÜNDEM


AKP, KENDİSİNİ HIZLA AŞAĞI ÇEKEN PELİKAN'DAN ACİL KURTULMALI!
 
AKP'li kimliğiyle meşhur arkası karanlık bazı şahıslar; taban ve teşkilata adeta sokağa çıkın, kan dökün çağrısı yapıyor! Dikkat!
 
AKP'de en küçük bir yapıcı eleştiri/sağduyulu yaklaşımı, "hain" demeye varan damgalamalarla örten güruh var!
 
Türkiye'de PELİKANCILARIN, Ergenekon ve FETÖ gibi İsrail uzantısı olan bir yeni paralel yapılanma olduğunu sadece biz ifade ettik!
 
Sorunları perdelemek yeni ve daha büyük sorunlar doğurur. AKP kendisini hızla aşağı çeken PELİKAN'dan acil kurtulmalıdır.
 
İstanbul'daki seçim komplosuna odaklanmış AKP’lilerin atladıkları bir konu var! Bu örgütü izlemesi ve tedbir alması gereken kolluk güçleri ne yapmış?
 
Sandık hilesini planlayan örgüt deşifre edilmeden İstanbul seçimlerini yeniden yapmanın ne gereği var? Örgüt geri mi çekilecek?
 
Başkan Erdoğan'ın ‘organize’ dediği sandık hilelerini planlayan örgütü deşifre etme görevi CHP'nin mi? Yoksa siyasi otoritenin mi diye sormak gerekmez mi?
 
1 Kasım 2015'te %49 ile AKP tarihinin en yüksek oyunu alan Ahmet Davutoğlu'nu hedef alan PELİKAN, 31 Mart seçimlerinde dilini yuttu!
 
Yeni Paralel Devlet yapılanması PELİKAN, 31 Mart'ta AKP'nin kayıplarında ki sorumluluğunu gizlemek için CHP'yi hedef gösterdi!
 
AKP mutlaka FETÖ'nun elbise değiştirmiş hali PELİKAN kliğinden kurtulmalı. Aksi halde yakma/yıkma ekibi bu yapı AKP'yi dağıtacak!
 
Tarihte büyük imparatorluklar düşmanı dışarıda aramanın cezasını çok ağır ödedi! AKP'de de bu hastalık var. Dışarı kadar içe de bakmalılar!
 
Kılıçdaroğlu'nun 31 Mart Seçiminin galip lideri çıkmasıyla Sabetayist Yahudilerin CHP'yi ele geçirme umudu bir başka bahara kaldı.
 
İnanın bana Ekrem İmamoğlu'na siyasi hayatının en büyük jestini AKP yaptı! Hem bir hikâyesi hem de potansiyel lider adayı oldu!
 
İstanbul seçimlerinin yenilenmesinin iki sonucu olur. AKP, tarihinin en ağır yenilgisini alır! Ekrem İmamoğlu siyasete damga vurur!
 
EY SADETÇİLER BELHÜM ADAL’SINIZ!
 
Erbakan'ın, "Namaz kılan, tespih çeken, oruç tutan Yahudi kölesi" diye tanımladığı siyasi tipler şimdilerde SP'nde karargah kurmuş!
 
Anıtkabir’e dil uzatanı CHP’de çaycı bile yapmazlar. Ama Camiye dil uzatan İngiliz Temel hala genel başkan! EY SADETÇİLER BELHÜM ADAL’SINIZ!
 
Fotoğrafı tersine çevirelim. SP iktidarda. Çamlıca'ya camii yapıyor. AKP lideri Erdoğan “gereksiz”” diyerek karşı çıkıyor. Ne olur?
 
Düşünün, SP iktidarda! AKP, iktidara karşı CHP ve HDP ile ittifak yapıyor! Saadetçiler, AKP'yi ve tabanını linç eder mi; etmez mi?
 
Bir an düşünün. AKP muhalefet. Erdoğan, The Guardian'a, “İngiliz tipi sekülerizm istiyorum" dedi! Saadetçiler bu durumda ne yapar?
 
SP iktidarda! Erbakan'ın projelerini(otoyollar, köprüler, tüneller vs.) yapıyor! AKP, israf bunlar dedi! Saadetçiler ne söyler?
 
İngiliz Temel: "Milli Görüşçüyüz dersek toplum bizi bağnaz topluluk görüyor!" Erdoğan bu sözleri beyan etse Saadetçiler neler der?
 
Mesud AKGÜL

 SEÇİMİNİN ARDINDAN GÖZLER ONLARIN ÜSTÜNDE/PELİKANCILAR İLE İSRAİL İLİŞKİSİ!  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül akp temel karamollaoğlu saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12