AKP VE CHP’DE İSTİFALAR

Yerel seçimler sonrası Ak Parti ve CHP teşkilatlarında istifalar yaşandı.

12 Haziran 2014 Perşembe 11:37 < SİYASET


Ak Parti İlçe teşkilatlarında İstifalar

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ejder Açıkkapı, yaptığı açıklamada genel merkezin isteği doğrultusunda Elazığ merkez ilçe, Arıcak, Karakoçan ve Maden ilçe teşkilatlarının istifa ettiğini belirtti. Genel merkezin isteği doğrultusunda söz konusu teşkilatların istifa ettiğini belirten Açıkkapı, önümüzdeki günlerde bu teşkilatlara yeni atama yapacaklarını kaydetti. İstifaları istenen Arıcak, Karakoçan ve Maden ilçelerinde AK Parti yerel seçimleri kaybetmişti.

Genel Merkezin istifa talebini geçtiğimiz günlerde Elazığ'a gelen Ak Parti Elazığ Koordinatör Milletvekili Gülay Selamoğlu’nun ilettiği ve talebin ardından Merkez İlçe Başkanı Kadir Nozoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin istifa dilekçelerini İl Başkanlığı'na verdikleri öğrenildi.

CHP Kadın Kollarında da İstifa

Öte yandan bir istifa haberi de CHP Kadın Kolları teşkilatından geldi. CHP Elazığ Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Elma partisindeki görevinden yönetim kuruluyla birlikte istifa etti. 3 yıldır görevde bulunan Gülsüm Elma’nın il yönetimiyle yaşanan sorunlar nedeniyle istifa ettiği bildirildi.

HG

YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25