AKP’NİN ADAY GÖSTERMEDİĞİ ATLI’DAN BÜYÜK MİTİNG

AKP’nin aday göstermediği için bağımsız Belediye Başkan adayı olan Fethiye Atlı seçim koordinasyon merkezi açılışını büyük bir mitingle yaptı.

12 Şubat 2019 Salı 11:56 < GÜNDEM
A
AKP’nin aday göstermediği için bağımsız Belediye Başkan adayı olan Fethiye Atlı seçim koordinasyon merkezi açılışını büyük bir mitingle yaptı.

AKP Keban B. Bş. Fethiye Atlı aday yapılmadı, bağımsız aday oldu. Mitingini izledim olay bitmiş. Türkiye iyi AKP kötü yönetiliyor! Aday gösterilmeyen Başkan Mücahit Yanılmaz bağımsız aday olsa Elazığ'daki ölü toprağı serpilmiş gibi sessizliği bozar ve kazanır. Aday gösterilmeyen AKP'li Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı bağımsız adaylığını açıkladı. Yaptığı ilk mitingde işi bitirdi gibi. AKP yönetiminde hainler olmalı, bu kadar aptallık inanılır gibi değil. Millî derin devlet Türkiye'yi iyi, Tayip Erdoğan AKP'yi kötü yönetiyor. Erdoğan millî derin devlet sayesinde seçimleri kazanıyor. (*)

Keban Kallar Mahallesi Hükümet Konağı karşısındaki seçim koordinasyon merkezinin açılışı ve gerçekleşen mitinge büyük bir katılım gerçekleşti. Bağımsız Belediye Başkan Adayı Fethiye Atlı’nın konuşmasını sık sık tezahüratlarla kesen kalabalık büyük bir güç gösterisi yaptı.

Bugüne kadar hiçbir zaman emanetinizi sorgulatacak ve bu makamın sahibi olan sizlerin adına ihanet kabul edecek bir şey yapmadığımı bilmenizi isterim diyerek sözlerine başlayan Keban Bağımsız Belediye Başkan Adayı Atlı millet sevdalısı yöneticilerin anket safsatalarıyla görevinden alındığını belirtti.

Atlı konuşmasını şöyle sürdürdü: ““Bugüne kadar hiçbir zaman emanetinizi sorgulatacak ve bu makamın sahibi olan sizlerin adına ihanet kabul edecek bir şey yapmadığımı bilmenizi isterim. Anket safsatasıyla milletin elinden alınan millet sevdalısı yöneticiler Türkiye gündeminde konuşulurken ilçemize de uğramış, bizlerin hakkı gasp edilmiş. Bu süre içerisinde ötekileştirme ve ne düşündüğünü bile sormayan 5 yıl boyunca partisi çin millet adına hizmet adına hizmet etmiş birisi olarak bunu hak etmediğimizi ve halkımızın sağduyusuna güvenerek, sözüne uyarak istişareler sonucunda sözün millete ait olduğunu iddia ediyor ve vereceğiniz karara şimdiden tabii olacağımı sizlerle paylaşıyorum. Bu makamlar millete yük olmaktan ve zulüm etmekten ancak işini hakkıyla yapanların ve milleti için var olanların öz verisiyle mümkün olacaktır. Bende bu bağlamda varlığımı ve sağlığımı sizde şahitsiniz ki Keban’a adamış birisi olarak yük olan değil yük alan sıfatıyla yine sizlerin duasına ve desteğine talibim. Emanetiniz emanetimdir. Bende size emanetim.”(*) Haberdeki yorum Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Mustafa ercan - 12 Şubat 2019 Salı 13:45
    Başkanımı destekliyorum
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8254     EURO 6.5527     IMKB 96216     ALTIN 239,897    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:01
Güneş 05:31
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:36