ANKARA ELAZIĞ KÜLTÜR DERNEĞİ GURBETTEKİ BÜROKRATLARI BULUŞTURDU

Ankara Elazığ Kültür Derneği, geleneksel hale getirdiği Hemşehri Kahvaltısı’nda bu hafta Ankara’daki bürokratları ağırladı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen kahvaltı da gündem yine Elazığ oldu.

14 Şubat 2019 Perşembe 13:28 < GÜNDEM
Ankara Elazığ Kültür Derneği, geleneksel hale getirdiği Hemşehri Kahvaltısı’nda bu hafta Ankara’daki bürokratları ağırladı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen kahvaltı da gündem yine Elazığ oldu.

Programda Elazığ’a neler yapılabilir, neler yapılmalı konuları üzerinde verimli görüşmeler gerçekleştirirken, göreve yeni atanan daire başkanları ile halen görevde bulunan bürokratlarımız tanışmış oldular.

Elazığ Kültür Derneği Başkanı Prof. Dr. Haşim Çakırbay, Hemşehri Kahvaltı’ları etkinliklerini düzenlerken, iş yoğunluğu nedeniyle bir araya gelemeyen veya tanışmayan, birbirilerinden haberleri olmayan bürokratları bir araya getirerek, hem bilgi alışverişlerinde bulunmalarını sağlamak hem de Elazığ ve Elazığlılara nasıl daha iyi hizmet verebiliriz arayışında olduklarını söyledi. Çakırbay; yıl içinde uygun zamanlarda değişik meslek grubuna bağlı hemşehrileri bir araya getirmeye devam edeceklerini belirtti.

Hemşehri Kahvaltısı programına Yargıtay Üyesi, Abdulkadir Güngören, TMO Genel Müdürlüğü Müşaviri Ahmet Ayaz, Sayıştay Üyesi Ahmet Zorlar, kahramankazan kaymakamı Engin Aksakal, Sayıştay Başkanlığı Baş Denetçisi Engin Onat, Adalet Bakanlığı Yüksek Müşavir Enis Yavuz Yıldırım, Danıştay Başkanlığı 5.Daire Başkanı Fethi Aslan, E. Milletvekili Hasan Buz, Sayıştay Üyesi Kadir Çelik,  E. Milletvekili, M. Tahir Şaşmaz, Emekli Müsteşar Yrd. M. Zeki Çitçi, Yargıtay Üyesi Mahmut Kaya, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Tümgeneral Mehmet Hakan Akyol, Merkez Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, Prof. Dr. Ömer Faruk Karataş, Prof. Dr.Türker Eroğlu, İçişleri Bakanlığı Müşaviri Sabri Uyanık, Ankara  Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Sezai Türkan,  Harput Derneği Başkanı Süleyman Kürklüoğlu, MSB / Bütçe ve Mali Hizmetler Genel Müdürü Şinasi Toğrol, MSB Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Tuncay Akkoyun, E. Milletvekili Tuncay Şekercioğlu, Ankara Ağır Ceza Reisi Yaşar Sezikli, İdareci ve Bürokratlar Derneği Genel Başkanı Yücel Can ve çeşitli kurumlarda çalışan Elazığlı bürokratlar katıldı.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13