ASİLHAN ARSLAN ELAZIĞ TSO BAŞKANLIĞI’NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Arslanlı Alçı A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Asilhan ARSLAN yaptığı yazılı açıklama ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Oda Başkanlığına adaylığını açıkladı.

31 Mart 2016 Perşembe 14:41 < GÜNDEM
Arslanlı Alçı A.Ş  Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Asilhan ARSLAN yaptığı yazılı açıklama ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Oda Başkanlığına adaylığını açıkladı.
 
Asilhan ARSLAN, yaptığı açıklamada, "Kalkınmaya, gelişmeye, değişmeye, dönüşmeye emek veren, ihracat yapan, istihdam sağlayan koca bir camiayı temsil eden ticaret ve sanayi odaları çağı, dünyayı iyi okuyup zamanın hızına uymak durumundadır. Ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi odaları şehirlerimizin ve ülkemizin kalkınmasında önemli misyonlar üstlenmektedir. İlimiz ekonomisinin ve sivil toplum kuruluşlarının lokomotifi konumunda olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın şehrimizin kalkınması ve ticaret hacminin yükseltilmesi noktasında büyük sorumluluğu vardır. Bizler tecrübeli, enerjik ve dinamik kadrolarla bu sorumluluğu üstlenmek ve Elazığ'ın geleceğine yeni ufuklar  açmak istiyoruz. Toplumun bütün kesimlerine kucak açıp siyaset, bürokrasi, sivil toplum örgütleriyle bir arada, birlik beraberlik içinde kalkınmış bir Elazığ oluşturmak istiyoruz. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimleriyle beraber Elazığ’ın her görüşünden, her noktasında insanın bir araya geldiği ortak ses ve ortak payda da buluşma noktası oluşturmak istiyoruz.

Organize Sanayi Bölgesi, Üniversitesi, Sivil Toplum Kuruluşları ve Elazığ'ın gelişmesi için elini taşın altına koyacak bütün kesimlerle; gelişen ticareti, kültürel aktiviteleriyle daha refah bir Elazığ bizi bekliyor. “Elazığ’ı ve Elazığ ekonomisini zirveye taşımaya adayız.” Bu duygu ve düşüncelerle Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına aday olduğumu değerli Elazığ kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.“ dedi.
 
Asilhan ARSLAN kimdir?
Asilhan Arslan 1975 yılında Elazığ’da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Elazığ’da tamamladı.  1998 yılında Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

Projima A.Ş ve Alacakaya Mermer yönetim kurulu üyeliği yapan Asilhan Arslan, Tarsus, Adana, Gaziantep otoyol projesi, Ankara Pozantı otoyol projesi, Korad Sahil Yolu projeleri olmak üzere Türkiye ve Dünya çapında birçok projede yöneticilik yaptı.

30’un üzerinde ülke ile ticari ilişkilerde bulunan Asilhan Arslan, halen Arslan Arslanlı Alçı yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü görevini yürütüyor. Asilhan Arslan aynı zamanda Elazığ Mermerciler ve Madenciler Derneği yönetim kurulu üyeliği ve Fırat Meclisi Derneği Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütüyor.

İyi derecede İngilizce bilen Asilhan Arslan evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • mustafa ozel - 02 Nisan 2018 Pazartesi 19:00
    tedaş emeklisi sevgiler saygılar gardaşım için 05307463802
  • mustafa ozel - 02 Nisan 2018 Pazartesi 18:56
    Allah seninle olsun başarılar baskanim
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:54
Güneş 06:16
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:44
Yatsı 20:01