Aziz Üstel

austel@stargazete.com 13 Ağustos 2016 Cumartesi 11:26 DİĞER KÖŞE YAZILARI

ILLUMİNATİ’NİN GİZLİ SAVAŞLARI VE DARBELER(3) MESİH PLANININ SONU

Mesih Planı 14 ve 15. yüzyılda, İspanya’da gecelerini gündüzlerine katarak çalışan Zionist Kabalacılar tarafından tasarlanmıştı. Plan, Yahudi-Zionsit egemenliğinde bir dünya anlamına gelen Mesih’in yeryüzüne inişi için ,Kutsal Kitapta yazılı olan kehanetlerin salt Yahudileri eliyle gerçeğe dönüştürülmesini öngörüyordu!

İlk kehanet Yahudi ırkının dünyanın dört bir yanına dağılmasıydı. Kabalacıların sürekli tahrikleri sonucunda Yahudi göç, İspanya’dan başladı. Sürgünün başladığı sırada bilinmeyen denizlere yelken açan Kristof Kolomb, bir iddiaya göre,  Kabalacı zenginlerin büyük desteğini gördü. Yahudilerin yayılması için dünyanın bir başka yanını keşfetmek çok önemliydi. Dahası bu yeni topraklar Yahudiler için bir göç merkezi olacaktı.

Yahudilerin dünyanın dört bir yanına dağılmalarıyla ilgili kehanet 1650’lerde büyük ölçüde tamamlandı.  Mesih Planının kehanetleri sürerken tasarımın stratejik yönü de devam ediyordu. Strateji, Yahudilerin önündeki güçleri ortadan kaldırmaya yönelikti. Kutsal toprakların Yahudilerin olmadığını öne sürenlerin ortadan kaldırılması şarttı.  Bunun için de ikinci büyük kehanetin gerçekleşmesi şarttı. O da Katolik Kilisesinin ortadan kaldırılmasıydı.  Katolik Kilisesinin gücünü ortadan kaldırabilirlerse Avrupa’nın desteğini alarak Kutsal Topraklara döneceklerine inanmışlardı. Yahudiler tek başlarına Kiliseyi alt edemeyeceklerini bildiklerinden Tapınakçılarla ittifaka girdiler.  Bu mücadele çok uzun sürdü. Fransız devrimi ve talyan ulus devletinin kurulmasıyla Batı’da Katolik Kilisesi çok zayıfladı. Yeni seküler bir düzen kuruldu ve Kabalacılar bunu kullanmaya başladı. ...

Yazının devamı için tıklayın >>
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13