BAKAMENGA, ELAZIĞSPOR’DAN HABER BEKLİYOR

Kamerunlu Tecrübeli Golcü Christian Bekamenga’nın menajerliğini yapan ve aynı zamanda Elazığlı olan Tolga Güzel, Elazığspor’dan haber beklediklerini söyledi…

13 Ağustos 2018 Pazartesi 22:05 < SPOR

Kamerunlu Tecrübeli Golcü Christian Bekamenga’nın menajerliğini yapan ve aynı zamanda Elazığlı olan Tolga Güzel, Elazığspor’dan haber beklediklerini söyledi…
 
Elazığspor’un transfer listesinde bulunan ve bonservisi elinde olan Kamerunlu Tecrübeli Golcü Christian Bekamenga Elazığspor’dan haber bekliyor.

Bir yandan transfer tahtasını açmak için maddi kaynak arayan ve bir yandan da  transfer çalışmaları kapsamında da birçok oyuncuyla temas halinde olan Bordo-Beyazlı Transfer Komitesi’nin daha önce görüştüğü ancak yüksek maliyeti nedeniyle transferini rafa kaldırdığı Kamerunlu Tecrübeli Golcü Christian Bekamenga Elazığspor’un tüm şartlarını kabul ettiği öğrenildi.

Kamerunlu oyuncunun transferi ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bekamenga’nın menajeri Tolga Güzel tecrübeli golcünün fiyatında indirime gittiğini ve hatta TL bazında transfer görüşmesi yapacağını belirtti.

“TL bazında da anlaşmaya sıcak bakıyor”

Bir Elazığlı olarak Bakemanga’nın Elazığspor’da forma giymesini ve gol sorununu çözeceğine inandığını ifade eden Güzel;

“Bakemanga’nın ilk etapta istediği fiyat 200 Bin Euro’ydu. Daha sonraki görüşmelerde, bende Elazığlıyım, isterim ki Elazığspor’a kazandıralım bu oyuncuyu. Daha sonra 150 Bin Euro’ya kadar düştü. En son ben dedim ki takımımızın durumun biliyorsun. Elazığspor’u sen biliyorsun. Taraftarlarımızın Elazığspor’a bakışını biliyorsun. En son düştüğü fiyat 140 Bin Euro. Hatta yöneticilerimizden biriyle görüştüm. Bana dediği şöyle biz Euro bazın da almıyoruz. Kur farkı olduğu için transferlerimizi TL bazında yapacağız. Ben bunu Bakemanga’ya da söyledim. Böyle böyle söylüyorlar, ne diyorsun. Ban söylediği ‘ne demek’ dedi. TL bazında da anlaşmaya sıcak bakıyor.

Artık daha biz Elazığspor’dan haber bekliyoruz. Görüşmememiz yaptık. Elazığ’a da gelmeyi çok istiyor. Günlerdir görüşüyoruz kendisiyle. Bakemenga Elazığspor’a gelirse gol sorunumuzu çözer diye düşünüyorum. Takdiri kamuoyuna bırakıyorum. Hatayspor’da Bakemanga’yı istiyor. Ama ben Elazığlı olduğumuz için bu futbolcuyu kendi takımımda görmek istiyorum. O yüzden diğer kulüpleri şuanda bekletmiş durumdayız. Elazığspor’dan haber bekliyor şuan. Bir gel derse hemen gelir.” şeklinde konuştu. 

Geçen sezonda gündeme gelmişti

Geçen sezon Sedat Karataş Yönetimi Kamerunlu golcü Bakamenga’nın nabzını yoklamış ancak bu transfer maddi şartlar nedeniyle gerçekleşmemişti.

Kaynak: gunisigigazetesi.net

 DAVY CLAUDE ANGAN VE RAHAVİ KİFOUETİ İLE ANLAŞMA - TIKLAYIN  

Etiketlerelazığspor yönetimi transfer
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8057     EURO 6.5299     IMKB 96861     ALTIN 238,344    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:05
Güneş 05:34
Öğle 12:27
İkindi 16:10
Akşam 19:11
Yatsı 20:34