BAŞKENT İSTANBUL'U İŞGAL EDEN İNGİLİZLERİN GÖZETİMİNDE GERÇEKLEŞTİ!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

19 Mayıs 2019 Pazar 12:13 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…


19 Mayıs'ın 100. yılı: Başkent İstanbul İngiliz işgalindeyken sürecin başlayıp bittiği, TC'nin kurulduğu hala göz ardı ediliyor! 19 Mayıs Anadolu çıkarması ve sonunda Lozan'da TC kurulması başkent İstanbul'u işgal eden İngilizlerin gözetiminde gerçekleşti!

19 Mayıs Anadolu çıkarmasını yaparak TC'yi kuranlar İngilizlerle birlikte Osmanlı Devletini yıkan İttihatçılardan başkası değildi! TC'yi kuran 19 Mayıs kadrosu, Selanik'ten yola çıkarak Sultan Abdulhamid'i tahttan indiren Hareket Ordusunda da yer almıştı.

Abdulhamid'in halledilip Osmanlı Devletinin yıkılması, bu sınırlarla TC'nin kurulması kararları 1897 Siyonist Kongresinde alındı. 1897 Siyonist Kongresinin Osmanlı Devletini yıkma, İsrail için Filistin'i işgal ve TC'yi kurma kararları İngilizlere uygulatıldı. Osmanlı Devletinin ölüm fermanı olan Sevr Planı; İsrail Devleti ve Büyük İsrail kuruluncaya kadar askıya alınarak TC kuruldu.

Millî Görüş Lideri Erbakan 1897 Siyonist Kongresinin 100. yılı 1997'de Başbakandı; Büyük İsrail için gelen Çekiç Güç'ü gönderdi! Erbakan Siyonist Kongrenin 100. yılında, yapıldığı İsviçre/Basel'deki tarihi salonda mesaj yüklü İslam Birliği Konferansını verdi.

Erbakan Millî Görüş'ü Siyonizm'e ve kurduğu TC vesayet rejimine karşı Yeniden Büyük Lider Türkiye'yi kurmak üzere başlattı. Erbakan örgütlediği İslami Cihad Gruplarıyla SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta yenerek Siyonizm'in iki bloklu düzenini yıktı.

Erbakan siyasete atılmadan kurduğu millî derin devlet vasıtasıyla Millî Görüş'ü iktidar, Türkiye'yi küresel güç yaptı. Erbakan'ın üstün teknoloji ile kurduğu savunma sanayii sayesinde Türkiye süper güç olma yolunda ilerlerken ABD gerileme sürecinde!

Siyonizm'in hegemonik dünya düzeni tamamen yıkılıp Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya kurulduğunda Kemalizm büyüsü bitecek. Erbakan 4 partisini kapatıp kendisini 5 kez siyasi yasaklı yapan "Hile rejimi ve köle düzeni" dediği Kemalist statükoyu yıktı.

Erbakan Millî Görüş ile 40 yılda Siyonizm'in kurduğu iki bloklu 1945 Yalta Dünya Düzeni yıkarak Türkiye'yi küresel güç yaptı. Erbakan'ın gerçekleştirdiği bir toplumsal devrim; Millî Görüş öncesi başta devlet erkânı itibar gören sarhoşlar ayak takımı oldu!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 19 Mayıs 2019 Pazar 23:20
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7907     EURO 6.5797     IMKB 95421     ALTIN 265,225    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:02
Güneş 04:53
Öğle 12:31
İkindi 16:26
Akşam 19:59
Yatsı 21:42