Bekir Hazar

23 Ağustos 2016 Salı 09:49 DİĞER KÖŞE YAZILARI

MASADAKİ ŞEYTAN..

ABD Başkan adayı Trump "DAEŞ terör örgütünü Obama yönetimi kurdu" dedi. Bunu boşuna söylemedi. Trump ayrıca Obama ile seçim yarışında değil.
Hillary Clinton ile kapışıyor, Obama'nın miadı doldu. Peki neden durup dururken böyle bir açıklama yaptı? Çünkü bu gerçeğin ta kendisi... CIA eski başkanı Petraeus tarafından, Ortadoğu'yu terörize ederek dizayn ve 25 yıllık planları gerçekleştirmek için DAEŞ kuruldu.
PKK da, DAEŞ de, Esad'ın yanında yer alan Hizbullah da ABD planlarına en derin duygularla hizmet eden bir terör sektörü haline geldi. İçinizde "Hizbullah'ın Amerika ile ilgisi ne" diyenler çıkabilir. Bekleyin ona da geleceğiz. Hadi gelin önce Afrika'da 52 ülkeyi sömüren Fransa'dan başlayalım.
Fransa'nın bu sömürü haritası Amerika'yı çıldırtıyor. Bu bir gerçek. Charlie Hebdo saldırısı, Paris'te Fransa-Almanya maçına saldırı, Paris'te gösteri merkezinde, cafelerde patlayan bombalar. Fransa'ya defalarca saldıran DAEŞ'in, kendisine karşı en büyük savaşı yürüttüğü imajını veren ABD'ye tek saldırısı yok. Hep Fransa ve Türkiye... DAEŞ Türkiye'de bomba patlattığında CIA Başkanı neden "Şükürler olsun bize hiç saldırmadılar" dedi acaba? Fransa'da gerçekleştirilen tüm DAEŞ saldırıları esnasında ABD Dışişleri Bakanı Kerry Paris'teydi.. Kerry Paris'e Eyfel Kulesi'ni görmeye gitmedi. Fransızlarla masaya oturmuş çatır çatır pazarlık yapıyordu. Yaklaşık 10 gün önce bir meslektaşımız köşesinde "Eyvah ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ve Dışişleri Bakanı Kerry geliyor" diyordu. Ardından da bakalım "DAEŞ bombaları ne zaman patlayacak? Bu adamlar ne zaman gelse bombalar patlıyor" diye ekliyordu. Adamlar Türkiye'ye Sultanahmet'i gezmeye gelmiyorlar. Türkiye Amerika'dan CIA'nın kadrolu elemanı FETÖ'yü istiyor. Çok zor durumdalar, darbenin ardındaki derin Amerika ve NEOCONLAR ifşa oldu.
İplikleri pazara çıktı. Onlar da Suriye'de PKK'ya kurdurmaya çalıştıkları terörist devletten tutun, Rusya ile yakınlaşmamıza ve Çin'le olan diyaloğumuza kadar bir çuval dosyayla geliyorlar. DAEŞ'in tek kurşun atmadan PKK'ya teslim ettiği ve ..

Yazının devamı için tıklayın >>
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0108     EURO 6.7137     IMKB 86771     ALTIN 247,546    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:18
Güneş 05:00
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:15