BİR SABETAYİST YAHUDİ ANDIN YAZARI, OKUYUP EZBERLEYEN MÜSLÜMANLARIN ÇOCUKLARI!

1933'te Eğitim Bakanı olan Sabetayist Yahudi Dr. Reşit Galib'in yazdığı öğrenci andı yeniden gündemde / İngiliz Temel, Danıştay'ın müşrik andıyla ilgili aldığı karara hükümetin uymasını istedi!

19 Ekim 2018 Cuma 20:31 < GÜNDEM


1933 yılında okullarda okutulmaya başlanan 2013 yılında Öğrenci Andını kaldıran yönetmelik hükmü, Danıştay 8. Dairesi tarafından iptal edildi.

8 Ekim 2013’te kaldırılan Öğrenci Andı, Danıştay’ın bu kararı ile geri döndü.

5 yıldır okunmayan müşrik andın yeniden okunması için Danıştay’a dava açan ise Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim-Sen!

70 yıl okullarda okutulan andın yazarının 1933'te Eğitim Bakanı olan Dr. Reşit Galib'in Sabetayist Yahudi olduğunu biliyor musunuz?
 
Okullarda okutulan andın yazarı Dr. Reşit Galip ilkokulu hangi okulda okumuş? Yahudilerin kurduğu Evrensel Yahudi Birliği Okulu’ anlamında Allianca İsraelite Üniverselle School’da!
 
"Ne mutlu Türküm" diye biten andın yazarı Dr. Reşit Galib'in 500.000 Müslümanın idam edildiği İstiklal Mahkemesi üyesi olduğunu kaç kişi biliyor?
 
Andın yazarı Dr. Reşit Galib'in Türk ırkçılığının temellerini atan Munis Tekinalp sahte isimli Yahudi Moiz Kohen ile birlikte ırkçılık ve faşizm yaptığını kaç kişi biliyor!
 
Cumhuriyetle birlikte ezanın Türkçe okunmasını isteyen ve ilk Türkçe ezanı yazan Dr. Reşit Galip'in aynı zamanda okullarda okutulan andın da yazarı olduğunu biliyor musunuz?
 
Hitler Almayasından kaçıp Türkiye'ye sığınan 85 Yahudi akademisyene 1933'te Türkiye'deki Yüksek Öğretim müesseselerinin kurulması ve kontrolünün verilmesinin altında imzası olanlardan birinin okullarda okutulan andın yazarı Dr. Reşit Galip olduğunu da unutmayın!
 
Bir Sabetayist Yahudi olan Dr. Reşit Galip'in yazdığı müşrik andı bu ülkede Müslüman çocuklarına 70 yıl okutup ezberlettiler.

Andı yazan Yahudi! Okuyup ezberleyen Müslümanların çocukları!

Üstelik andın sonu "Ne mutlu Müslümanım diyene" şeklinde değil, "Ne mutlu Türküm diyene" sözüyle bitip ırkçılık ve faşizmin en güzel örneklerinden birisiyle son buluyor!
 
Danıştay'ın aldığı AND ile ilgili kararın yerel seçimler öncesine denk gelmesi AKP-MHP ittifakını bozmak, her iki partinin tabanını karşı karşıya getirmek için bir komplo olabilir mi sorusunu akıllara getirmiyor değil!
 
AKP'nin yerel seçimde büyükşehirlerde MHP'nin desteği olmadan başarı şansı çok az iken, AKP içinde ki Kripto Yahudilerin AKP-MHP ittifakını bozmaya yönelik çabalarına dikkat!

Kamalizm'i ayakta tutan İsrail ve yerli uzantısı Sabetayist Yahudilerdir. Takiye ile her kesime sızıp Atatürkçülüğü savunuyorlar...

*****

İktidar kanadından karara tepkiler yükselirken, ailesinin CHP'li olmasıyla övünen İngiliz Temel, Danıştay'ın müşrik andıyla ilgili aldığı karara hükümetin uymasını istedi!

Bu haberi okuyup İngiliz Temel'e destek olmaya devam eden Saadetçilere diyoruz ki, düşün Milli Görüşün yakasından ve hayran olduğunuz CHP ahırına gidin!
 
Düşünün ki; Erbakan'ın karşı çıkıp eleştirdiği için DGM'de yargılanıp ceza almasına neden olan Müşrik Andının okunmasına İngiliz Temel destek veriyor!

Sırf genel başkan koltuğunda oturuyor diye itaat edilen İngiliz Temel, sekülerizm (dinsizlik) istediğini ve müşrik andı kararına uyulması gerektiğini açıkça söylerken, hala ben Milli Görüşçüyüm diyebilen bir SP’li’nin "İmanın şartı kaç sorusuna verdiği fiili cevap şudur:

İmanın şartları: 1- Erbakan'a ve ailesine düşman olmak. 2- İngiliz tipi sekülerizm istemek. 3- Yahudi Reşit Galip'in Müşrik Andını ezberlemek. 4- Kemalist statükoya sahip çıkmak. 5- CHP'nin gönüllü eşeği olmak.6- SP kabuk yönetimi ne yaparsa yapsın sorgulamadan itaat etmek.

SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel'in zındıklığı aşikar ama Saadetçiler tepki vermediğine göre onlarda zındıklar kervanına katılmış olmalı!

İşte iman ile küfür arasındaki mücadele böyle bir şey. Ülkemizdeki ilahiyatçıların, tarikat ve cemaatlerin neden 40 yıl boyunca Erbakan'a düşmanlık ettiklerini şimdi daha iyi anlayabiliyor musunuz?

Çünkü uygulamadaki düzene "Hile ve Köle Düzeni" ismini veren Erbakan; Tağuti, inkarcı, paganist ve müşrik ulusal ve küresel Siyonist Deccalizm'e karşıydı. Oysa bu kavgayı veren tek bir ilahiyatçı, tarikat ve cemaat var mı Türkiye'de?
 
Mesud AKGÜL

 
Etiketlermesud akgül siyonizm milli eğitim
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8039     EURO 6.5177     IMKB 96886     ALTIN 237,908    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:08
Güneş 05:37
Öğle 12:28
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:31