Bülent Erandaç

07 Ağustos 2016 Pazar 12:31 DİĞER KÖŞE YAZILARI

EYMÜR’DEN BOMBA AÇIKLAMALAR..

15 Temmuz gerçekten Türkiyemiz için bir milat oldu. Bu gökyüzünün altında hiçbir şey gizli kalmaz.
DERİN DEVLET-SİYASET-MAFYA ÜÇGENİNDE SUSURLUK olayında Türkiyemiz bir büyük fırsatı kaçırmıştı. İnşallah,
15 TEMMUZ-DARBE-ÜST AKIL-HAÇLI SALDIRISINDA karşımıza çıkan tarihi fırsatı kullanacağız. 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbelerinin hazırlayıcılarından, CIA korumasındaki Fethullah Gülen'in derinliği ortaya çıkarılırken, öyle ilginç itiraflar ve açıklamalar yapılıyor ki, Derin Devlet'in gizli operasyonları çözülüyor. Türkiye Gladyosu'nun karanlık odaları aydınlanıyor.
Önceki akşam (Perşembe) bir TV programına, Derin Devlet'i yakından bilen 3 tanınmış isim MİT eski Kontr Terör Daire Başkanı Mehmet Mehmet Eymür, Ankara Emniyet eski Müdürü Cevdet Saral ve Emniyet eski Genel Müdür Yardımcısı Emin Aslan, sataşma nedeniyle katıldı.
Çok manidar-düşündürücü açıklamalar yaptılar.
Türkiyemizin en karanlık dönemlerinde çok hassas görevler yapmış, Fethullah Gülen'in devletin kılcal damarlarına sızdığı süreçleri en iyi bilen bu isimlerin eski defterlerin karanlıkta kalan sayfalarını açmaları 'ESKİ TÜRKİYE'DE neler olmuş, inanılmaz!' dedirtecek özellikteydi.
AKIN BİRDAL SUİKASTI: Akın Birdal suikastını MİT elemanının işlediğini itiraf ederek konuya giren Mehmet Eymür, PKK ve MİT ilişkisini anlattı: "Fethullah Gülen'le hiçbir ilişkim yok. Bana göre çok da önemli bir isim değildir. Fethullah Gülen grubu, dış istihbaratların onun ismini önde göstererek yaptığı bir istihbarat çalışmasıdır.
Bu gün yaptıkları da bir istihbarat çalışmasıdır. Türkiye'de bu şekilde 2 ayrı istihbarat çalışması vardır. Birisi Aydınlık grubudur. Diğeri Gülen grubudur. Bunun haricinde Gülen ismi bana göre çok da önemli bir isim değil.
15 TEMMUZ'DA FETÖ ROLÜ: 15 Temmuz darbe girişimi bir takım beklentilerin yerine getirilmemesi sonucu ABD tarafından yaptırıldı. Bu gerek Büyük Ortadoğu Projesi gerekse Rusya ile ilişkiler anlamındaki beklentiler.
1990'larda Süleyman Demirel, Gülen'le görüşmemi istedi. Müsteşarımıza da söyledi 'İki taraf açısından da iyi olabilir' dedi...

Yazının devamı için tıklayın >>
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0108     EURO 6.7137     IMKB 86771     ALTIN 247,546    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:18
Güneş 05:00
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:15