BURAK ÇİFTÇİOĞLU ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNE TALİP OLDU

Listesini Elazığspor Kulübü’ne sunan Burak Çiftçioğlu yaptığı yazılı basın açıklamasında iddialı ifadelerde bulundu...

17 Mayıs 2018 Perşembe 20:37 < SPOR


Elazığspor’da Olağan Mali ve Olağanüstü Genel Kurulu yarın saat 13.00’de Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacak...

Kulüp Başkanı Sedat Karataş’ın geçtiğimiz hafta bir basın toplantısı düzenleyerek kongrede aday olmayacaklarını açıklamasının ardından Elazığspor’da gözler yarın gerçekleştirilmesi beklenen Olağanüstü Kongre’ye çevrildi.

Ekonomik sıkıntılar noktasında artık son noktaya gelen ve Elazığ Belediyesi dışında maddi destek bulamayan Sedat Karataş Yönetimi’nin aday olmayacağını açıklamasının ardından tam bir kaos içine düşen Elazığspor’da Olağanüstü Genel Kurulun ilk oturumu gerçekleştirilecek.

Elazığspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nın saat 13.00’de Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.

ÇİFTÇİOĞLU/ "KULÜBÜ YENİDEN AYAĞA KALDIRMAYI HEDEFLİYORUZ"

Elazığspor’da 18 Mayıs tarihinde yapılacak kongre öncesi yönetime Necati Erdem’den sonra Burak Çiftioğlu’da talip olduğunu açıkladı…
 
Listesini Elazığspor Kulübü’ne sunan Çiftçioğlu yaptığı yazılı basın açıklamasında iddialı ifadelerde bulundu.

Elazğspor yönetimine talip olduklarını belirten Başkan Adayı Burak Çiftçioğlu ekip olarak bu kutsal yolda yürümeğe ve bu ateşten gömleği giymeye hazır olduklarını belirtti.

Bugünlerde bütün hemşerilerimizin yaşadığı en büyük üzüntü şehrimizin  ortak paydası olan güzide kulübümüz Elazığspor’un içinde bulunmuş olduğu sıkıntılar olduğunu dile getiren Başkan Adayı Burak Çiftçioğlu, Şehrimizin tanıtımının temel taşı olan Elazığsporumuzun bu durumda olması şehrin her kesimini derinden yaraladığı gibi bizimde içimizi kanattığını ifade etti.

Başkan Adayı Burak Çiftçioğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Geçmişi sayısız başarılarla dolu Elazığspor’u yürekten seven tüm hemşerilerimize sesleniyorum.

50. Kuruluş yıldönümünü kutlamış olan bu büyük kulübün bugünlere gelmesi kolay olmamıştır, gelecekte de bu kulüpten bahsedilebilmesi için kulübün kurumsal kimliğe kavuşması, kulübün kendi kendine yetebilecek maddi kaynaklara sahip olması gerektiği aşikardır.

Bugün ülkemiz futbolunda söz sahibi olmuş kulüplerin elde ettiği başarıların ana etkeni bunlardır. Değişen dünya futbol düzenine entegre olacak bir kulüp yapısı geliştirmek ve kulübün temelini bu düzene uyumlu hale getirmek zaruri hale gelmiştir. Bu düzenin kurulması halinde Elazığsporumuz hak ettiği yerlere gelecek ve omuzlarda ki yükler kalkacaktır” dedi.

Çiftçioğlu açıklamasının devamında; Kulübün sıkıntılı bu günlerinde ben ve ekip arkadaşlarım bu kutsal yolda  durmadan, yorulmadan, usanmadan çalışarak kulübü yeniden ayağa kaldırmayı hedeflediklerini vurgulayan yeni destanlar yazmaya ve gençlere yeni ufuklar açmaya geldiklerini ifade etti.

ÇİFTÇİOĞLU'NUN YÖNETİM KURULU’NDA KİMLER YER ALIYOR?
 
Başkan Adayı  Çiftçioğlu yönetim kurulu listesini de kamuoyu ile paylaştı.
 
YÖNETİM KURULU LİSTESİ ASİL LİSTE:
 
1- Burak Çiftçioğlu
2- Tayfun Saylan
3- Hüseyin
4- Ramazan Yerlikaya
5- Emrah Aydemir
6- Murat Öz
7- Hüseyin Demircan
8- Sinan Kaya
9- Kürşat Yumru Polat
10- Selami Akgün
11- Ahmet Gökdemir
12- Seyfullah Yıldız
13- Ahmet Yılmaz
14- Fuat Demirbağ
15- Engin Şengül
16- Mehmet Ünlü
17- Feyyaz Polat
18- Adem Önder Akkoyun
19- M.Ali Budak
20- Ömer Faruk Taş
21- Hüsamettin Genç
22- Fatih Üzel
23- Fatih Kaplan
24- Bilal Baykara
25- Kadir Öztürk


 
Etiketlerelazığspor yönetimi elazığspor kongre necati erdem burak çiftçioğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:54
Güneş 06:16
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:44
Yatsı 20:01