CB. ERDOĞAN'IN YAKLAŞIMI ATATÜRKÇÜLERİN İŞİNE GELMEDİ/A. OKTAR SİYONİST MEDYA KIŞKIRTMALARI YÜZÜNDE

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaklaşımı Atatürkçülerin işine gelmedi / Adnan Oktar ve Grubu Siyonist medya kışkırtmaları yüzünden aylardır iddianamesiz tutuklu...

18 Kasım 2018 Pazar 10:11 < GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaklaşımı Atatürkçülerin işine gelmedi!

9 Kasım’dan bu yana gündemin üst sıralarında yer alan DİB Başkanı Ali Erbaş’ın K. Mısıroğlu ziyareti Atatürkçülük-Kemalizm tartışmaları ile birlikte herkesin eteğindeki taşları döktürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret ettiği birini ziyaret etti diye Diyanet İşleri Başkanına yüklenenler günlerce istifa çağrıları yaptılar.

Bu süreçte tağuti düzenin ürünü olan tarikat ve cemaatlerin Diyanet İşleri Başkanını desteksiz bırakmasına tabiki şaşırmadık!

1 hafta süren sessizliğini Ankara’da düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftası açılış programında bozan Erdoğan: "Kırmızı çizgimiz hakaret. Kimse eleştirilemez veya lâ-yusel değildir…" dedi!

En çok dikkatimi çeken ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan başka Diyanet İşleri Başkanı’na iktidar kanadından sahip çıkan olmaması...

Hepsi mi Atatürkçü?..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "eleştiri tamam, hakaret yok" yaklaşımı tabi ki Atatürkçülerin işine gelmedi. Çünkü onlar hakaretten besleniyorlar.

Atatürk ya da Atatürkçülere küfür-hakaret edenler -ki çoğu provokatör ajandır- 5816 zulüm yasasına meşruiyet kazandırıyorlar.

Atatürkçülere iyi, Müslümanlara kötü imaj için meczup ya da kaba-saba birini bulup Atatürk heykellerine saldırı tertipliyorlar.

Kemalist rejim uzun yıllar Atatürk ve Atatürkçülüğe eleştiriyi hakaret kapsamına alarak 5816 ile yasal devlet terörü estirdi.

Ne var ki, Atatürk'ün inanılmaz yaptıklarını, eleştirmek şöyle durusun açıklamak bile küfür/hakaret/iftira gibi algılatıldı.

Atatürk'ün kişiliği, inancı, özel yaşamı artık irdelenip eleştirilmemelidir. Ama siyaseti, icraatı elbette eleştirilebilmelidir.

Müslümanlar hakiki manada Müslüman olsalar -Atatürk'e hakaret yersiz- Atatürkçülüğün kendilerine dayatılmasına itiraz ederler ve sorun biter!

Bu iktidar gerçekten hiçbir Batı ülkesinde olmayan bir ileri demokrasi getirdi.

Şiddetsiz her şey istenebiliyor. Yeter ki Müslümanlar bu özgürlük ortamında içlerine sinmiş olan kölelik ruhundan kurtulabilsinler…

Şu sorular artık cevap bulmalıdır!

Atatürk'ün Osmanlı Devletinin çökertilmesindeki rolü ve TC'yi kurarken İngilizlerle ilişkileri irdelenip açığa çıkartılmalıdır.

İngiliz İşgal Kuvvetleri başkent İstanbul'da duruma hâkim iken Atatürk ve ekibi nasıl gemi ile ayrılıp Samsun'a çıkarma yapabildi?

İngiliz İşgal Yönetiminin Almanya'ya sürdüğü iktidardaki İttihatçı paşaları TC'nin ilanından sonra Atatürk neden yurda sokmadı?

İngiliz İşgal Kuvvetleri TC kuruluncaya kadar neden İstanbul'dan çekilmediler de Lozan'da kurulan devleti tanıyıp öyle gittiler?

İngilizler İstanbul'u işgal altında tutarken müttefik işgal orduları Anadolu'dan nasıl 26 Ağustos-9 Eylül 14 günde püskürtüldüler?

TC kurulup ilan edildikten sonra işgalci ülkelerle nasıl en ileri derecede dost ve müttefik olunabildi?

‘Atatürk Devrimleri’ neden işgalci ülkelerden kes-kopyala-yapıştır yöntemiyle alınıp hayata geçirildi ve yüz binler idam edildi?

Bu ve daha başka sorular sorulamasın diye mi; 5816 Sayılı Atatürk'ü Koruma Kanunu çıkartılıp acımasızca uygulandı?

Adnan Oktar ve Grubu Siyonist medya kışkırtmaları yüzünden aylardır iddianamesiz tutuklu!

Adnan Oktar Grubu aleyhine Siyonist medyanın kamuoyu oluşturması operasyon yapılmasına ve tutuklanmalarına yol açtı.

Oktar ve arkadaşları Siyonist medya kışkırtmaları yüzünden aylardır iddianamesiz tutuklular. Onlar için bir şeyler yapmalı.

Ülkemiz yargısından beklentimiz Adnan Oktar Grubuna ilişkin iddianamenin bir an önce hazırlanıp adil yargılanmalarıdır. İnşaAllah!

Maalesef yargımız oluşturulan kamuoyu baskısından azade hareket edememektedir. Ki, casusluk suçu sabit milletvekili salıverildi!

Yargının Ergenekon ve FETÖ unsurlarından arındırılıp Aziz Milletimiz adına adil yargılama yapacak kıvama gelmesini umuyoruz.

*****

Oktar Grubuna yapılan keyfi tutuklamalar bir kez daha Atatürkçülerin yalnız kendileri için Adalet isteyen zalimler olduğunu gösterdi.

Atatürkçüler İslam'a zarar verenleri, Müslümanlara ihanet edenleri isterse çarşaf değil gurka giysinler savunurlar. Ancak bu kişi veya gruplar inançlı iseler dekolte giyseler bile dönüp bakmazlar.

Anlatmak istediğimiz Adnan Oktar Grubuna yapılan keyfi tutuklamaya kılları kıpırdamayan Atatürkçülerin derdi, modernlik değil İslam düşmanlığıdır!

Erbakan'ın Harun Yahya Külliyatını temsil/neşir için Adnan Oktar'ı seçmesi El-Azizciler için sevgi-saygı ve destekleme nedenidir.

El-Azizciler için esas olan muazzam ve muhteşem Harun Yahya Külliyatıdır. İç ve dış mihrakların bu eserleri itibarsızlaştırılmasına asla izin vermeyiz!

Çünkü Kur'an ahlakını çağın insanının anladığı dilden ve halden en doğru anlatan Harun Yahya kitapları hidayet ve kurtuluş vesilesidir.

Millî Görüş Siyonizm'in materyalist hegemonyasını yıkacak; Harun Yahya öğretisiyle maneviyatçı Adil Düzeni kuracaktır.

Bunu çok iyi bilen vatan haini işbirlikçi proflar için yeri göğü inleten Atatürkçüler, Atatürk hakkında kitaplar yazan Adan Oktar'ı umursamıyorlar!

Zeki GEÇKİL

 ‘KAFİR’ GAZETECİLER VE AKADEMİSYENLER YÜZÜNDEN MİLLETİMİZ HİÇBİR OLAYI GERÇEK MAHİYETİ İLE DOĞRU ANLAŞILAMIYOR  TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil erbakan harun yahya siyonizm medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0849     EURO 6.7954     IMKB 85217     ALTIN 249,441    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16