CHP VE İYİ PARTİ KAYNIYOR, SAADET PARTİSİ ALADAĞ KADAR SERİN!

Seçim kaybeden partiler adeta kaynıyor. CHP ve İyi Parti olağanüstü kongreye gidiyor. İngiliz Temel'in seçim hezimeti yaşayan Saadet Partisi ise Aladağ kadar serin...

23 Temmuz 2018 Pazartesi 23:33 < GÜNDEM

 
Seçim kaybeden partiler adeta kaynıyor. CHP ve İyi Parti olağanüstü kongreye gidiyor.

Kurucu lideri Meral Akşener'in İyi Parti'yi olağanüstü kongreye götürüp aday olmayacağını açıklaması ‘benden sonra tufan’ diyerek bombanın pimini çekmesi demektir.

Yazılı, görsel ve sosyal medyanın olağanüstü ilgi, alaka ve desteğine; küresel güç ile yerli yandaşlarının büyük gayret ve pohpohlamasına rağmen İYİ Partinin ve Akşener'in hali ortada…

Yeni Çağ yazarı Adnan İslamoğulları’nın bir Twitter mesajında isim vermeden kendinden “madam” demesine kızan Selanikli Sabetayist Yahudi M. Akşener istifa etti!

Biz yıllardır T. Karamologlu'na "İngiliz" diyoruz umurunda değil. Akşener, İngiliz Temel'den daha onurluymuş!

Devlet Bahçeli, “Koray Aydın ve arkadaşlarına büyük görev düşüyor. Hanımefendiyi mutlaka ikna etmeliler” dedi. Yani Bahçeli, Akşener'in ikna edilip geri dönmesini torpilleyip imkânsız hale getiriyor!

Yahudi kolay kolay dindaşı Akşener'den vazgeçmez!

İP'teki İp'sizler ile teşkilat ve medya odakları şimdiden bırakma bizi türküsünü çalmaya başladı!

Akşener böyle bir manevra ile geri dönüp çıkıntılık yapan bütün kadroları kongrede temizleyebilir! Ama artık civata yalama oldu!

Bundan sonra tutmaz!

*****

Demokrasiyi işletme imtiyazı diye bir kavram var! Yani toplumunun iki %50'sini temsil eden ancak tek merkezden yönetilen iki farklı partinin diyalektik kavgasında toplumu tasarlama ve demokratik düzeni işletme gücünü elinde tutmak!
 
1980 öncesi bu ülkede demokrasiyi işletme imtiyazı Yahudi’nin elindeydi!

Erbakan şöyle diyordu: "Yahudi, milletimize demokrasi diye yazı-tura oyunu oynatıyor. Parayı havaya atıyor eğer yazı gelirse solcu CHP, yok tura gelirse sağcı Adalet Partisi seçimi kazanıyor; her defasında Yahudi iktidar oluyor. Biz bu parayı Allah’ın izniyle dik tutturacağız, dik!”

Erbakan bu parayı dik tutturmak için önce ANAP ve RP diyalektik sistemini kurmak istedi! Yahudi, Mesut Yılmaz'ı ANAP'in başına getirerek bu planı bozdu!

Erbakan bu sefer AKP ve SP arasında parayı dik tutturmak istedi! Yahudi bu sefer SP'in başına Numan Kurtulmuş'u getirip mani oldu!

Milli derin devlet parayı dik tutturmak için AKP'nin alternatifi ikinci %50'lik partinin peşinde! Buna en uygun parti İYİ Parti gibi duruyor! Hazır kongre sürecine girmişken milli derin devlet İP'teki İsrail etkinliğini kırıp işbirlikçisi bir lider ve kadroya İP'i teslim edebilirse belki bu sefer Erbakan'ın parayı dik tutturma projesi başarıya ulaşabilir!

*****

24 Haziran seçimi sonrası CHP ve İyi Parti fokur fokur kaynıyor. Her iki partide yeni dengeler için arayışlar tam gaz devam ediyor.

Ancak 24 Haziran'ın en kaybedeni Saadet Partisi ise Aladağ kadar serin. Saadetçiler kağnı öküzü mü?

Oğuzhan Asiltürk Saadet Partisi yönetimini dolgu malzemesi olarak genel merkez eski çalışanları bodrolu kadrosundan doldurmuş. Kapıcı İbrahim Titiz de yönetimde! Bu yüzden 24 Haziran hezimetine gıkını çıkaran yok!

Bir ülkeyi Müslümanlar fethedip bir süre İslam'ın hâkimiyetinde tutarsa sonra küffarın eline geçse de dar-ül İslam sayılır; yeniden fethi vaciptir. Teşkilatlar da böyledir. Saadet Partisi'ni almak Millî Görüşçülere vaciptir.

Papağan gibi dava dava diye ötüp duranlar bilmez ki dava hak ve hakikattir; örgüt değildir. Örgütler el değiştirebilir. Lakin hak ve hakikat ona âşık olan ihlaslı mü'minlerden başkasına nasip olmaz.

M.T

 
Etiketlerzeki geçkil mesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu seçim erbakan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4548     EURO 6.2122     IMKB 103053     ALTIN 230,948    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:57
Güneş 06:19
Öğle 12:36
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 19:59