ULAŞ’TAN EL-AZİZ’E ZİYARET

Türkiye’nin Girişimci Başkanı Ödülünü alarak adında söz ettiren ve görev süresi boyunca önemli hizmetler yapan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’i ziyaret etti. 13 Eylül 2017 Çarşamba 22:48


Türkiye’nin Girişimci Başkanı Ödülünü alarak adında söz ettiren ve görev süresi boyunca önemli hizmetler yapan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’i ziyaret etti.

Çarşamba günü saat 16:00 sularında gerçekleşen ziyarette konuklarını ağırlayan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Başkan Mitat Coşkun’dan oda faaliyetleri, çalışma kapsamı hakkında bilgiler aldı. Coşkun’un önemli işler yaptığını belirten Zeki Geçkil çalışmalarında başarılar diledi.4 yıl önce Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanlığına seçildiğini belirten Mitat Coşkun görev süresi boyunca esnafların sorunları ile ilgilendiğini ve çözüm mercilerine ulaştırdığını belirtti. İkili ilişkilere önem verdiğini ifade eden Başkan Ulaş gerek basın gerekse de bürokrasiden iyi niyetli çalışmalarından ötürü destek gördüğünü belirtti, teşekkürlerini iletti.Yaklaşık bir saat süren ziyarette odanın proje danışmanı Hakan Çeliker de hazır bulundu. Görüşmede yerel ve aktüel konular üzerine fikir alışverişi yapıldı.

Haber – Foto: Osman Gürses