Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Onkoloji Ünitesi Hizmete Girdi

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde düzenlenen Onkoloji Ünitesi vatandaşların hizmetine sunuldu… 14 Kasım 2017 Salı 19:39 
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde düzenlenen Onkoloji Ünitesi vatandaşların hizmetine sunuldu…
 
Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Kayhan ERTÜRK’ ün bir süre önce göreve başlaması ile düzenlenen Ünitede hasta kabulüne başlandığı açıklandı.
 
Ünite hakkında bilgi veren Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Kayhan ERTÜRK yaptığı açıklamada:
 
“Göreve başladıktan sonra bu üniteyi açmak için yoğun bir  çaba sarfettik. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak her türlü tıbbi teknolojik yeniliklere açık olmamız bizleri sevindirdi. Ünitemizin hizmete girmesi ile hastalarımızın gerek il dışına ve gerekse de ilimizdeki diğer sağlık kurumlarına sevkleri önemli oranda gidermiş bulunmaktayız.
 
Ayrıca Ünitemiz içerisinde hastalarımıza randevu sistemi ile poliklinik hizmetlerini de sunmaktayız. Hastalarımızın tedavileri hakkında ki her türlü şikayet ve sorularına açık olduğumuzu ve elimizden gelen her türlü kolaylığı sağlayacağımızı belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.
 
 
Hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile hizmet verdiklerini belirten Uzm. Dr. ERTÜRK:
 
“Ünitenin düzenlenmesi aşamasında kendilerine her türlü desteği sağlayan başta Hastane Yöneticisi Doç. Dr. Cahit POLAT olmak üzere hastane idaresine çok teşekkür ederim” dedi.
 
M.T