Çağlar Elazığspor’a Geri mi Dönüyor- Altıparmak Elazığspor’a Dava Açmış

Çağlar Şahin Akbaba’nın ara transfer döneminde Elazığ’a dönmesi bekleniyor. Mehmet Altıparmak’ın Bordo-Beyazlı kulübe tazminat davası açtığı ortaya çıktı... 06 Aralık 2017 Çarşamba 23:10ÇAĞLAR, YUVAYA GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Geçtiğimiz sezon kulübü Bucaspor’un, bonservisini Kardemir Karabükspor’a verdiği genç file bekçisi Çağlar Şahin Akbaba’nın ara transfer döneminde Elazığ’a dönmesi bekleniyor…

Devre arasına 3 hafta kala transfer harekatı için arayışlara başlayan Elazığspor Yönetimi tanıdık isimlere yöneldi.

Son 7 haftada yaşanan puan kayıplarının ardından 9. sıraya kadar gerileyen Elazığspor’da ara transfer dönemini iple çekiyor.

Geçtiğimiz hafta Antalya’da Teknik Direktör Hüseyin Kalpar’dan transfer raporu alan Elazığspor yönetimi, ara transfer döneminin başlamasına kısa bir süre kala çalışmalara başladı.

Transferde ilk gündeme gelen isim ise kaleci Çağlar Şahin Akbaba oldu.

Geçtiğimiz sezon kulübü Bucaspor’un, bonservisini Kardemir Karabükspor’a verdiği genç file bekçisi Çağlar Şahin Akbaba’nın ara transfer döneminde Elazığ’a dönüp dönmeyeceği konusunda nabız yoklaması başladı.

Hamidou Traore dosyasından ötürü Kardemir Karabükspor ile ihtilaflı olan Elazığspor’un Çağlar Şahin Akbaba transferiyle aradaki buzları eriteceği iddia ediliyor.

Çağlar’ın bonservisiyle alınmasına engel bir durum olursa, genç file bekçisi için kiralama formülü de devreye sokulacak.

Elazığspor’da 2 sezon kiralık olarak forma giyen genç kaleci büyük umutlarla gittiği Karabükspor’da bugüne kadar hiç bir resmi müsabakada forma şansı bulamadı.

ALTIPARMAK ELAZIĞSPOR’A DAVA AÇMIŞ

Elazığspor’un Eski Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak’ın Bordo-Beyazlı kulübe tazminat davası açtığı ortaya çıktı...

Mehmet Altıparmak’ın açtığı tazminat davası ile ilgili çok önemli belge ve bilgiler ortaya çıktı.

Temsilcimiz Elazığspor’da 10 hafta görev yapan Mehmet Altıparmak’ın sözleşmesinin fesih edildiği 03.11.2017 tarihi ile aynı gün kulübe dava açtığı ve söz konusu dava ile kulüpten maaş ile birlikte 280.000 TL bedelli tazminat davası talep ettiği öğrenildi.

5 BİN TL’YE Mİ ÇALIŞIYOR?

Mehmet Altıparmak'ın BB Erzurumspor ile 550.000 TL’ye anlaştığını yönünde haberler medya yer almasına rağmen, Altıparmak’ın federasyona gönderilen sözleşmede 5.000 TL'lik maaşla çalıştığı görülüyor.

Altıparmak’ın, Elazığspor Kulübü’nden alacağı tazminatı arttırabilmek için BB. Erzurumspor ile yaptığı gerçek sözleşmesini Türkiye Futbol Federasyonu’ndan sakladığı iddia ediliyor.

ELAZIĞSPOR GERÇEK SÖZLEŞMEYİ İSTEDİ!

Öte yandan bordo beyazlı kulübün BB. Erzurumspor'a bir yazı gönderdiği ve Altıparmak'ın gerçek sözleşmesini en kısa sürede TFF'ye ibraz etmesini talep ettiğide iddialar arasında.