Elazığ'ın Yeni Tanıtım Filmi Çekildi

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın girişimleriyle çekilen 6 dakikalık tanıtım filmi büyük beğeni topladı... 06 Ocak 2018 Cumartesi 23:32
Elazığ Valiliği tarafından, ilimizin yeni tanıtım filmi çekildi…

Elazığ’da valilik görevine başlamasından bu yana şehrin her alanda kalkınması noktasında büyük bir özveri ile gayretli çalışmalara imza atan Çetin Oktay Kaldırım, ilimizingerek ülkemizde, gerekse dünyada tanıtımı için de var gücü ile çalışıyor.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın girişimleriyle Fırat Kalkınma Ajansı tarafından çekilen 6 dakikalık tanıtım filmi büyük beğeni topladı.

Şimdilik Türkçe ve İngilizce olarak çekilen tanıtım filminin birçok yabancı dile çevrileceği öğrenilirken,  tanıtım filmi izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Tanıtım filminde Elazığ'ın değerleri tek tek anlatılırken, insanlar hem gezmek için hem de yatırım için şehre davet edildi.

Vali Kaldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: “Elazığ, kadim değerleriyle, muhteşem güzellikleriyle dünyanın en müstesna şehirlerinden biridir. Allah’ın izniyle Elazığ dünyada önemli bir şehir olacaktır…” dedi.

#ComeToElazığ  #Elazığagel #TasteElazığ
 
 İşte www.el-aziz.com farkıyla HD Kalitesinde Elazığ'ın yeni tanıtım filmi...Elazığ tanıtım filmi-2018  İNGİLİZCE YOUTUBE’DE İZLEMEK İÇİN - TIKLAYIN 

 'HAZAR GÖLÜ TANITIM FİLMİ' İZLEMEK İÇİN - TIKLAYIN 

 M.T