Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elazığ ziyaretinde trafiğe kapatılacak yollar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Ocak Cumartesi günü yapacağı Elazığ ziyareti nedeniyle, bazı cadde ve sokaklar geçici olarak trafiğe kapatılacak... 11 Ocak 2018 Perşembe 21:13


 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Ocak Cumartesi günü yapacağı Elazığ ziyareti nedeniyle, bazı cadde ve sokaklar geçici olarak trafiğe kapatılacak...

 
Elazığ Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü sabah saatlerinden itibaren Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampüsü içerisinde bulunan çok amaçlı spor salonunun bulunduğu alana çıkan tüm yollar ve bu yollara bağlantısı bulunan sokakların geçici olarak trafiğe kapanacağı ve belirtilen güzergâhlar üzerinde park yapılmasına izin verilmeyeceği belirtildi.
 
İşte kapanacak yollar:

* İmam Efendi Bulvarı
* Malatya Caddesi (Hazardağlı Kavşağı) ile Karayolları Kavşağı arası
* Ahmet Aytar Meydanı’ndan Orman Fidanlığı (Aspirin Kafe) Kavşağı arası her iki yön
* Vali Fahri Bey Caddesi
* Gazi, Hürriyet ve İstasyon Caddeleri
* Stat alt kavşağı ile Ahmet Aytar Meydanı arasında her iki istikamette  (Kültürpark ve bu caddelere çıkan tüm bağlantı yolları)
* Şeyh Şamil Bulvarı, Orduevi alt ve üst kavşakları ve bağlantı yollarına kadar olan bölümler

DİKKAT: Söz konusu caddelere çıkan tüm sokaklar araç trafiğine kapatılacak ve park yapılmasına müsaade edilmeyecek.

Sınava girecek olanlar

Ayrıca Fırat Üniversitesinde sınava girecek olanların alternatif güzergâh olarak Çaydaçıra kavşağı ve Teknokent yolunu kullanarak Fırat Üniversitesine giriş yapabilecekleri belirtildi.

 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ELAZIĞ’DA - TIKLAYIN 

M.T