Elazığspor, Meye’nin Nabzını Yokladı-Murray Defteri Kapandı

Elazığspor’da Simon Murray defteri kapandı. Elazığspor transfer komitesi Axel MEYE’nin nabzını yokluyor... 12 Ocak 2018 Cuma 17:26
SİMON MURRAY DEFTERİ KAPANDI

Elazığspor’un kadrosuna katmak için yoğun çaba harcadığı Simon Murray’a, Teknik Direktörü Neil Lennon’dan onay çıkmayınca, bu transferden vazgeçildi…

Hibernian Teknik Direktörü Neil Lennon, golcüleri Simon Murray için Elazığspor'dan gelen teklifi reddettiklerini açıkladı.

Devrearası transfer döneminde forvet bölgesine henüz takviye yapamayan Elazığspor, 5 gün önce teklif götürdüğü ve Bordo Beyazlı takıma gelmek isteyen 25 yaşındaki Murray'dan değil kulübünden olumsuz yanıt aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan İskoçya Ligi ekibinin teknik direktörü Neil Lennon:

"Simon Murray için Türkiye'den teklif geldi ancak kabul etmedik. Bizi düşünmeye sevk edecek başka bir teklif gelmediği takdirde Simon'u takımda tutacağız" ifadesini kullandı.

Elazığspor'a gelmek için çok istekli olan Simon Murray transferinde mutlu sona ulaşılamayan Bordo-Beyazlı ekibimizin farklı alternatiflere yöneldiği bildirildi.

ELAZIĞSPOR, MEYE’NİN NABZINI YOKLADI
 
İskoç golcü Simon Murray’dan umudunu kesen Elazığspor gözünü alternatif isimlere çevirdi...
 
Transfer Komitesi’nin elinde bulunan listedeki isimlerden birisi olan Axel MEYE’nin nabzı yoklanıyor.
 
Elazığspor yönetimi sezonun ilk yarısında Grandmedical Manisaspor forması giyen Axel MEYE ile temas halinde bulunuyor.

Axel MEYE, ligini ilk yarısında 15 lig ve 1 de kupa maçında görev yaparak toplamda 5 gole imza attı.

Forvetin yanı sıra kanatlarda da görev yapabilen 22 yaşındaki Gabonlu futbolcu, Manisaspor ile olan sözleşmesini geçtiğimiz günlerde feshederken, bonservisi elinde bulunan genç futbolcu ile temasların bir iki gün içinde neticelenmesi bekleniyor.
 
 ELAZIĞSPOR’UN KAMP YERİ DEĞİŞİYOR-DİARRA'NIN LİSANSI ÇIKARILDI - TIKLAYIN