KABAKLI VE ACAR'IN SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Burdur’da geçirdiği trafik kazası sonrası hastanede tedavi gören hemşerimiz Türk Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı taburcu oldu. Malatya'da kaza yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sedat Acar’ın ise üniversite hastanesinde tedavisinin devam ettiği, durumunun iyi olduğu öğrenildi. 15 Nisan 2018 Pazar 01:56


Burdur’da geçirdiği trafik kazası sonrası hastanede tedavi gören hemşerimiz Türk Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı taburcu oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sedat Acar’ın ise üniversite hastanesinde tedavisinin devam ettiği, durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Burdur’da geçirdiği trafik kazasının ardından sevk edildiği Isparta Şehir Hastanesinde tedavi gören Türk Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı taburcu edildi. Sevenlerine, kendisini ziyaret edenlere ve tedavi sürecinde kendisiyle ilgilenen hastane mensuplarına teşekkür eden Kabaklı hayranlarına hastane çıkışında selamlarını iletti.

Malatya’da trafik kazası geçiren ve hastanede tedavi gören Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar’ın ise tedavisi devam ediyor. Durumun iyi olduğu öğrenilen Acar’ın 10 gün içinde taburcu olacağı, 1 ay içinde ise görevine başlayacağı belirtildi.

O.G.