Elazığspor Teknik Direktör Oktay Derelioğlu ile anlaşmak üzere

Elazığspor Başkan adayı Murat Yümlü Beşiktaşın efsane isimlerinden Oktay Derelioğlu ile masaya oturdu... 10 Haziran 2018 Pazar 21:02
Elazığspor’da Teknik Direktör belirsizliği sona eriyor. Bordo-Beyazlı ekibimizde yeni teknik direktörün Pazartesi günü kamuoyuna açıklanması bekleniyor...
 
Spor Toto 1. Lig’de geride bıraktığımız sezona Mehmet Altıparmak ile başlayıp, Hüseyin Kalpar ile devam eden ve son olarak Muammer Sürmeli ile tamamlayan Elazığspor’da teknik direktör belirsizliği nihayet son buluyor.

Hacı Murat Yümlü başkanlığında oluşan yönetim kurulunun daha önce görüşme yaptığı isimlerle uzlaşma sağlanamazken, anlaşılan ismin Pazartesi günü açıklanacağı bildirildi.

İlk olarak Osman Özköylü ile görüşen daha sonra ise Soner Tolungüç, Sefer Yılmaz, Oktay Derelioğlu ve Mustafa Sarıgül gibi isimlerle temas sağlayan başkan adayı Hacı Murat Yümlü’nün kararını Pazartesi günü kamuoyu ile paylaşacağı kaydedildi.

Soner Tolungüç ile prensip anlaşmasına varan ancak imza aşamasında bu isimden vazgeçen Elazığspor’da gündeme sürpriz bir isim geldi.

Alınan bilgilere göre anlaşılan ismin Beşiktaşın efsane isimlerinden Oktay Derelioğlu olduğu iddia edilirken, ulusal basında da bu iddiayı güçlendiren haberler servis edildi.

Öte yandan anlaşılacak olan teknik direktörün ekibinde Elazığlı antrenörlerin de görevlendirileceği öğrenilirken, Muammer Sürmeli ve İlhan Aydın gibi isimlerin yeni teknik direktörle çalışmalarına kesin gözüyle bakılıyor.

Oktay DERELİOĞLU:

42 yaşındaki Beşiktaş’ın efsane oyuncularından Oktay Derelioğlu Türkiye liglerinde birçok kulüpte forma giydi.

Teknik direktörlük kariyerine 2016-2017 sezonunda 2. Lig takımlarından Kahramanmaraşspor’da başlayan Derelioğlu geçen sezon maddi sorunlar yüzünden ligden düşen Gaziantepspor’da görev yaptı.

 MURAT YÜMLÜ'DEN ÖNEMLİ DEĞERLENDİRMELER - TIKLAYIN  
 ELAZIĞSPOR, TD OKTAY DERELİOĞLU'NDAN VAZGEÇTİ - TIKLAYIN