Mücahit Yanılmaz/“Elazığspor siyaset üstü bir kurumdur”

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz; Elazığspor’a başkan adayı olanlar ile ilgili konuştu. Caner Bulut yuvaya dönecek mi?.. 10 Haziran 2018 Pazar 23:28
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz aday kim olursa olsun kulübü birlik ve beraberlik içinde yöneteceklerini söyledi…

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz; Elazığspor’a adaylık konusunda isimlere takılmayacaklarını kim olursa olsun kulübü birlik ve beraberlik içinde yöneteceklerini açıkladı.

“Süper Lig’e yükselebilmemiz için sonuna kadar destek vereceğiz”

Elazığspor’un siyaset üstü bir kurum olduğuna dikkat çeken Başkan Yanılmaz Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’ye başarılar dileyerek:

“Elazığspor Kulübü’nün yönetiminde kim ya da kimler olursa, takımımızın ligde kalabilmesi adına ya da Süper Lig’e yükselebilmemiz için sonuna kadar destek vereceğiz. Şunu hatırlatmak isterim; belediyenin adayı diye bir şey yok. Kim olursa olsun Elazığspor Kulübü’nün adayı olacak. Aday kim olursa olsun kulübü birlik ve beraberlik içinde yönetecek.”
“Elazığspor siyaset üstü bir kurumdur”

Şunu her zaman söylüyoruz; Elazığspor siyaset üstü bir kurumdur. Şu anki Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü beyle görüşmemiz oldu. Bizlere projelerinden bahsetti ve güzel çalışmalarının olduğunu söyledi. Kendisine başarılar diliyorum. Elazığspor bütün Elazığsporluların ve Elazığ’ın takımıdır. Kimseyi bu sevgiden mahrum bırakamazsınız. Kamuoyunun ilgi duyduğu alanları geliştirmek ve desteklemek zorundayız.” şeklinde konuştu.

Caner Bulut yuvaya dönecek mi?

Özel sorunları nedeniyle geçen sezonu 3.Lig Takımı Tepecikspor’da geçiren tecrübeli sol bek Elazığspor’a geri dönmek istiyor…

Olağanüstü kongrede başkanlık koltuğuna oturması beklenen Elazığspor Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü, yönetiminde transfer çalışmaları devam ederken,  Bordo-Beyazlı eski oyuncu Caner Bulut’un yeni sezonda Elazığspor forması giymek istiyor.

2011-2012 Futbol Sezonunda Eyüpspor’dan transfer edilen ve Süper Lig’de de Bordo-Beyazlı Formayı terleten 29 yaşındaki sol bek oyuncu Caner Bulut teklif gelmesi halinde Elazığspor’da seve seve forma giyebileceğini bildirdi.

Tecrübeli oyuncuya yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre geçtiğimiz sezon özel sorunları nedeniyle 3.Lig Takımı Tepecikspor’da geçiren ve 27 maçta 2391 Dakika süreyle sahada kalan Caner Bulut’un Elazığspor’da tekrar forma giymeyi çok istediği öğrenildi. 

  ELAZIĞSPOR, TD OKTAY DERELİOĞLU İLE PRENSİPTE ANLAŞTI - TIKLAYIN