Elazığspor, Teknik Direktör Orhan Kaynak İle El Sıkıştı

İstanbul’da temas kurulan Soner Tolungüç ve Oktay Derelioğlu ile prensip anlaşmasına varan ancak imza aşamasında vazgeçen başkan adayı Murat Yümlü Orhan Kaynak ile el sıkıştı... 12 Haziran 2018 Salı 17:08


 

Yeni sezon öncesi takımı emanet edilecek hoca arayışlarını sürdüren Elazığspor'da yeni teknik direktör belli oldu…

İstanbul’da temas kurulan Soner Tolungüç ve Oktay Derelioğlu ile prensip anlaşmasına varan ancak imza aşamasında vazgeçen başkan adayı Murat Yümlü Orhan Kaynak ile el sıkıştı.

Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü'nün İstanbul'da görüştüğü Orhan Kaynak ile 1+1 yıllık anlaşma sağladığı öğrenildi.

Futbolseverlerin futbolculuk dönemlerinde Trabzonspor ve Beşiktaş’tan hatırlayacakları Pro Lisans sahibi olan 48 yaşındaki Orhan Kaynak, son olarak TFF 2. Lig ekiplerinden Sarıyer’i çalıştırdı.

Teknik Direktörlük kariyerine Sarıyer’de başlayan Orhan Kaynak, daha önce Adana Demirspor, Sivasspor, Trabzonspor, Çaykur Rizespor, Sivasspor ve Eskişehirspor takımlarında yardımcı antrenör olarak görev yaptı.

Bülent Uygun, Rıza Çalımbay, Mesut Bakkal, Hami Mandıralı, Roberto Carlos, Sergen Yalçın, Tamer Tuna ve Giray Bulak gibi isimlerle çalışan Teknik Direktör Orhan Kaynak, Sarıyer’in ardından ikinci teknik direktörlük deneyimini Elazığspor ile yaşaması bekleniyor.

Orhan KAYNAK:

Adanaspor’da başladığı futbol hayatına 2007 yılında Sarıyer’de son noktayı koyan Orhan Kaynak 48 yaşında.

Futbolculuk hayatından sonra antrenörlük ve sportif direktörlük kariyerine Eskeşiherspor’da başlayan Orhan Kaynak son olarak Adana Demirspor’da görev yaptı.

Orhan Kaynak; teknik direktörlük kariyerine ise geçen yıl devarasından sonra 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Sarıyer’de adım attı.

Orhan Kaynak'ın ekibi kimlerden oluşaak?
 
Hacı Murat Yümlü’nün başkanlığa seçilmesi durumunda teknik direktörlük koltuğuna oturacak olan Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın ekibi Elazığlı antrenörlerden oluşacak.

Buna göre, geride bıraktığımız sezonda son olarak Hüseyin Kalpar’ın ekibinde yer alan ve Kalpar’ın istifasının ardından kalan 4 haftada takımın başına geçen Muammer Sürmeli’nin yanı sıra geçmiş sezonlarda da Elazığspor’da gerek alt yapı gerekse de a takımda antrenörlük yapan İlhan Aydın’ın Orhan Kaynak’ın yardımcı antrenörleri olacağı öğrenildi.

Öte yandan kaleci antrenörlüğü için ise Sacit Taşdemir’in ismi geçiyor.

 M. YİĞİT YENİDEN ELAZIĞSPOR’DA-EMRE ÖZTÜRK GÖRÜŞMEYE GELİYOR - TIKLAYIN 

 HACI MURAT YÜMLÜ ELAZIĞSPOR’UN YENİ BAŞKANI OLDU - TIKLAYIN