Humam Tarık İdmana Katıldı-Elazığspor'da Hazırlıklar Devam Ediyor

Iraklı Sol Kanat oyuncusu Elazığ’a geldi ve Başkan Hacı Murat Yümlü ile görüştükten sonra akşam yapılan idmana katıldı… 03 Temmuz 2018 Salı 23:07


 

HUMAM TARIK İDMANA KATILDI

Iraklı Sol Kanat oyuncusu Elazığ’a geldi ve Başkan Hacı Murat Yümlü ile görüştükten sonra akşam yapılan idmana katıldı…
 
Elazığspor geçtiğimiz sezon elinden kaçırdığı HumamTarık Elazığ’a geldi. Başkan Hacı Murat Yümlü ile transfer görüşmesi yapan 22 yaşındaki sol kanat teknik heyetin onay vermesi durumunda Bordo-Beyazlı renklere bağlanacak.

Sedat Karataş başkanlığındaki yönetimin çok istediği ancak bir türlü transferi sonlandıramadığı HumamTarık için Hacı Murat Yümlü başkanlığındaki mevcut yönetim ve transfer komitesi harekete geçti.

Avrupa’da geleceğin yıldızları arasında gösterilen ve geçmiş dönemlerde birçok Avrupa ekibinin de transfer listesinde bulunan HumamTarık, Elazığ’a geldi.

Başkan Yümlü ile görüşen Humam Tarık için Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın vereceği karar beklenecek. 

HUMAM TARIK KİMDİR?

1996 Irak Bağdat doğumlu olan Humam Tarık futbola Birleşik Arap Emirlikleri’nin Al Ahli takımında başladı.

Daha sonra Al Dhafra takımına transfer olan 22 yaşındaki futbolcu, 2015 yılından bu yana Irak 1. Lig ekibi Al-Quwa’nın formasını giyiyordu. Geçtiğimiz sezon takımıyla 20 lig maçında bin 727 dakika süre alan Tarık, 4 kez rakip fileleri havalandırdı. 

HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR

Tetiş Yapı Elazığspor yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor…
Bordo-beyazlı ekibimiz hazırlıklar kapsamında günü çift çalışma yaparak tamamladı. Kulüp tesislerinde saat 07:30’da yapılan antrenmanda aerobik koşular, kuvvet ve balance çalışmaları gerçekleştirilirken, saat 18:00’da yapılan günün son çalışmasında ise futbolcular toplu teknik çalışmalar ve dar alan oyunlarına tabi tutuldular.

Teknik Direktör Orhan Kaynak ve yardımcıları yönetiminde yapılan idmanda Andreas Tatos ve Elmar Bjarnason'da dahil tüm futbolcular yer alırken, Ömer Yıldız takımdan ayrı çalıştı.

Tetiş Yapı Elazığspor’umuz yarın gerçekleştireceği antrenman ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.

 EMRE ÖZTÜRK VE CANER BULUT İMZA ATTI - TIKLAYIN 

 ELAZIĞSPOR YÖNETİMİ’NDE 3. İSTİFA - TIKLAYIN