Vesayet rejimi sona erdi-Erbakan'ın kodları ve Başkanlık sistemi!

Dün Beştepe Kulliyesi’ndeki düzenlenen devir/teslim töreni, 90 yıllık reklam arasının bittiğinin ilanıydı. Erbakan galip; Siyonizm mağlup oldu Elhamdülillah.. 10 Temmuz 2018 Salı 15:07


 
Dün Beştepe Kulliyesi’ndeki devir/teslim töreni, 90 yıllık reklam arasının bittiğinin ilanıydı!

Erbakan galip; Siyonizm mağlup oldu Elhamdülillah..

Yeni sistemle 95 yıllık devlet yapılanması tümden tasfiye edilip yeniden dizayn ediliyor. Görevler ve kadrolar yeniden belirleniyor. Bir darbe, bir ihtilal olmadan bunun dünyada örneği yok.

1923’te kurulan sisteme “Hile ve Köle Düzeni” adını koyan Milli Görüş Lideri Erbakan’ın siyasete atılır atılmaz kurduğu Milli Nizam Partisi Programı’na ve ardından Milli Selamet Partisi Seçim Beyannamesi’ne koydurduğu BAŞKANLIK SİSTEMİ resmen uygulamaya koyuldu.

Yarım asır önce bugünü tanzim eden Erbakan; ülkeyi dış güçlerin tesirinden kurtarmanın ve hızlı kalkınmanın yolu olarak Başkanlık Sistemini zorunlu gören ilk liderdi.

Siyasi mücadelesinin merkezine yeryüzünde Hakkı hakim kılmayı ve adil bir dünya kurmayı koyan Erbakan’ın 40 yıllık mücadelesinde 4 partisi kapatıldı, siyasi yasaklı yapıldı, defalarca iç bölünme yaşandı…

Ancak bugün 100 yıldan bu yana bu aziz milleti hasta edip köleleştiren sistem ve onun oligarşik yapısı Erbakan’ın başlattığı milli kurtuluş savaşı ile çökertilerek devletimizin öve milletimizin önündeki tüm engeller kaldırılmış oldu.

Moda tabirle "Vesayet Rejimi" 9 Temmuz tarihi itibarı ile tarihin çöplüğündeki yerini aldı.

Onun içindir ki oligarşik sistemin sahipleri olan İsrail, ABD, İngiltere, Fransa, İtalya, Belçika vs batılılar Beştepe’deki devir/teslim töreninde yoktu

Buradan GDO’su bozulduğu için CHP ile ittifak kurarak Başkanlık sistemine tüm gücüyle karşı koyan Saadetçilere sormak lazım tabi...

Batıklüp kampında olan siz misiniz yoksa, Erdoğan ve AKP mi!

Erbakan Millî Görüş'ü Siyonist küresel güç güdümündeki Kemalist 1923 vesayet rejimine karşı Türkiye'nin özgürlük ve bağımsızlık mücadelesi olarak başlattı.

SP kabuk yönetimi ise tersine o statükoyu sahiplendi!

İngiliz Temel, İsrail, ABD ve Batı işbirlikçisi olmakla; ülkeyi ve milleti mahvetmekle suçladığı CB Erdoğan'in davetine icabet etti!

Saadetçiler... Size yakıştı mı?

Yahudi medyasının ve Erbakan düşmanı odakların pohpohlamasına aldanıp iktidar hayalleriyle umutlanan İngiliz Temel, dün Beştepe’de çalınan fetih marşları, okunan Kur’an-ı Kerim ve Erdoğan’ın ayetlerden oluşan dualarla yaptığı açılış konuşmasını duyunca nasıl bir haleti ruhiye yaşadı acaba?

***

Mevcut başkan yardımcısı ve kabine üyeleri ile öncesinde medyada konuşulan kabine üyelerinin isimlerini karşılaştırın!
Devlet aklının medyayla nasıl oynadığını görün!

Buna denge ve sistemi oturtma kabinesi denilebilir. İç-dış dengeler gözetilip küresel gücün vazgeçilmezi Mehmet Şimşek harcanırken, Mevlüt Çavuşoğlu bırakılmış. "Sistemin mimarı" Fuat Oktay ise Başkan Yardımcısı oldu.

Derin devletlerin varlığına ve ülkeyi nasıl yönettiğine en güzel örnek Fuat Oktay!

Millet CB Erdoğan'dan biledursun meğer Başkanlık Sistemini devlet adına kuran kişi oymuş!

Başkanlık Sisteminin resmi baş mimarı ve Yeni CB Yardımcısı Fuat Oktay'ı düne kadar kaç kişi bilip tanıyordu!

Bu durum Derin Devletin; düşünülen ve bilinenin aksine ülkeyi bürokratlar eliyle yönettiğine bir delildir.

Yeni kabinenin sürprizlerinden birisi sadece bir başkan yardımcısının olması. Bir olan başkan yardımcısına önümüzdeki seçimin potansiyel adayı gözüyle bakılacak.

Bence yeni kabinenin en önemli eksikliği Ömer Çelik'e yer verilmemesi. Mevlüt Çavuşoğlu yerine Dışişleri Bakanı olmasını temenni ederdim. Hem daha kültürlü, birikimli; hem de yerli ve millî. Çavuşoğlu Sabetayist.

Tarihte damatlar gözde olmayı başardı! Ancak memuriyetteki bu gözdelik fiiliyata yansımadı ve damatlar lidere ve ülke yönetimine büyük sorun oldular!

Küresel gücün Türkiye'ye operasyon çekmek için en güçlü olduğu alan sermaye yani ekonominin başına damadın atanması CB Erdoğan için büyük risk!

Bize hayırlısı demek düşer!

Beklentilerdeki en büyük sürpriz ise İbrahim Kalın'a Başkanlık Kabinesi’nde yer verilmemiş olmasıdır.
Bu da bu çok isabetli olmuştur. Kabineye bir Yahudi yeter…

Milli Görüşün zaferinin ilanı yeni Başkanlık Sisteminin kabinesinde Numan Kurtulmuş yok! Bunun için şaşırmaya gerek yok!

Milli Görüş’ün zaferi dedik, Yani Dolguya yer yok!

Serdar Turgut’un "ABD'de ilk defa kurulu düzenin Türkiye'ye bu kadar korkuyla yaklaştığına ve saygı duyduğuna şahit oldum" diyerek CB Erdoğan'a teşekkür etmesi ise dikkat çekti.

 CB ERDOĞAN KÜLLİYE KONUŞMASI VE TÖRENİ - TIKYALIN 

 İNGİLİZ TEMEL'İN PEŞİNDEN GİDEN SAADETÇİLERDEKİ KARAKTER BOZUKLUĞU - TIKLAYIN 

 M.T