Elazığ Belediyesi 10 ilçede park yapacak

Elazığ Belediyesi tarafından 10 ilçede yapılması planlanan çocuk parkları için, Karakoçan, Sivrice ve Baskil’de çalışmalar başladı… 08 Ağustos 2018 Çarşamba 21:08

Elazığ Belediyesi tarafından 10 ilçede yapılması planlanan çocuk parkları için, Karakoçan, Sivrice ve Baskil’de çalışmalar başladı…

Karakoçan’da başlatılan ve 20 bin m2’lik alan üzerine inşa edilen mesire alanında çocuk oyun grupları, spor ve kameriyeler yapılacak.

Karakoçan’ın merkez mahallelerinin yanı sıra Sarıcan ve Palu’nun Beyhan beldesin de devam eden park yapım çalışmaları kısa sürede tamamlanarak kullanımına sunulacağı bildirildi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz yaptığı açıklamada, sosyal belediyecilik kapsamında ayrım yapmadan tüm ilçelere verdiği sözü yerine getirdiğini söyledi.

YANILMAZ/ “AMACIMIZ ELAZIĞ’IN HER NOKTASINA ULAŞMAK”

Belediyecilik anlayışlarında hizmet götürmeyi ilke edindiklerini belirten Mücahit Yanılmaz, amaçlarının sadece Elazığ merkeze değil memleketin her karış toprağına hizmet götürmek olduğunu kaydetti.

Huzuru, kaliteyi, konforu ve teknoloji ile birleştirerek sunmayı hedeflediklerini belirten Başkan Yanılmaz belediyeciliğin sadece yol, kaldırım, asfalt yapmak olmadığını, ailelerin, çocukların ve gençlerin kaliteli vakit geçirebilmelerini de sağlamak olduğunu vurguladı.

M.T