Elaziz Belediyespor Afyon’da Gölcükspor ve Gebzespor ile hazırlık maçı oynadı

Sezon öncesi 1. Etap çalışmalarını Elazığ’da yapan 3. Lig temsilcimiz Elaziz Belediyespor 2. Etap Kamp çalışmalarını Afyon’da sürdürüyor… 09 Ağustos 2018 Perşembe 23:33 
Sezon öncesi 1. Etap çalışmalarını Elazığ’da yapan 3. Lig temsilcimiz Elaziz Belediyespor 2. Etap Kamp çalışmalarını Afyon’da sürdürüyor…

6 Ağustos itibari ile Afyon'da antremanlara başlayan Elaziz Belediyespor lig başlamadan hazır hale gelmek için yoğun bir tempo ile çalışıyor.

Elaziz Belediyespor’un Afyon'da gerçekleştirdiği 2. Etap kampını Kulüp Başkanı Ahmet Toprak ziyaret etti.

Teknik heyet ve futbolcularla antrenman öncesi sohbet eden başkan Toprak, yeni sezonun camia açısından başarılı geçmesi temennisinde bulundu.

Başkan Toprak Gölcükspor ile oynanan hazırlık maçını da tribünden takip etti.

Afyon Kampı’nın 2. ve 3. Günü 2 hazırlık maçı oynayan temsilcimiz rakiplerine mağlup oldu.

Dün Gölcükspor ile ilk hazırlık maçını oynayan Alaattin Tutaş’ın takımı 3. Lig 3. Grupta yer alan rakibine 2-1 yenildi.

Bugün ise 3.  Lig 1. Grup ekiplerinden Gebzespor ile 2. Hazırlık maçına çıkan Lacivert-Kırmızılılar rakibine aynı skorla 2-1 mağlup olmaktan kurtulamadı.

TUTAŞ/ “Hazırlık Maçları Ölçü Değil…”

Bu sezon TFF 3.Lig 2.Grupta mücadele edecek olan Elaziz Belediyespor’un tecrübeli Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, kampı değerlendirdi.

Kamp hakkında açıklamalarda bulunan teknik direktör Alaattin Tutaş kampın oldukça iyi ve faydalı geçtiğini söyleyerek:

"Liglerin başlamasına 3 hafta kaldığını ve bu süre içinde eksiklikleri gidererek, lige hazır bir şekilde gireceklerini ifade etti. Hazırlık maçlarının hiçbir zaman ölçü olmadığını belirten Tutaş, her geçen sezon üzerine koyan bir Belediyespor var, kaliteli bir takımız, amacımız bu sezonda hedeflerimiz doğrultusunda mücadelemizi sürdürmek olacak". dedi.