Elazığspor’da kadro dışı olayı/Yönetim kararını verdi

Elazığspor’da kadro dışı olayının yankıları devam ederken, yönetim kurulu ne kararını verdi… 10 Ekim 2018 Çarşamba 11:13
Elazığspor’da kadro dışı olayının yankıları devam ederken, yönetim kurulu ne kararını verdi…

Gazişehir Gaziantep maçı öncesi antrenmanda yaşanan gerginliğin daha sonra kavgaya dönüşmesinin ardından Kaptan Mehmet Yiğit, Kaleci Ahmet Doğan ve Ömer Yıldız’ın kadro dışı bırakılmıştı.

Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü’nden konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken, edinilen bilgilere göre Mehmet Yiğit ve Ömer Yıldız’ın kadro dışı bırakıldığı, Ahmet Doğan’ın U-21 Takımına gönderildiği olaylara karışan genç futbolculardan ise savunma istendi.

Cuma günü yapılan antrenman esnasında kaptan Mehmet Yiğit ve Ömer Yıldız arasında yaşanan gerginliğin daha sonra kavgaya dönüştüğü ve bu gelişmelerin üzerine olaylara bazı futbolcuların da müdahil olduğu yönündeydi.

Gazişehir maçı öncesinde kaptan Mehmet Yiğit’e izin verilip memleketine gönderilirken, Ömer Yıldız ise kadro dışı bırakıldı.

Yaşanan kavgada ismi geçen futbolculardan kaleci Ahmet Doğan U-21 takımına gönderilirken, disiplinsiz davranışları nedeniyle genç futbolcular Eren Çinkılıç, Kadir Taşoğlu ve Onur Alsu’dan ise savunmaları istendi.

Genç oyunculara ayrıca para cezası verileceği öğrenilirken, yaşanan tüm bu gelişmelerle ilgili Tetiş Yapı Elazığspor Kulübünden bir açıklama yapılması bekleniyor.