Adnan Oktar ve Grubu ‘Harun Yahya Külliyatı’ için hedefte!

İnkârcı ideolojilerin dayanağı Evrim ile dünyada etkin mücadele yalnızca Harun Yahya Külliyatı ile mümkündür. Adnan Oktar ve Grubu o yüzden hedefte! 16 Ekim 2018 Salı 16:02
ADNAN OKTAR ve GRUBU ‘HARUN YAHYA KÜLLİYATI’ İÇİN HEDEFTE!

Bu memlekette tağuti düzenin işbirlikçisi tarikatların, cemaatlerin, ilahiyatçıların inkârcı ideolojileri dert edindiği ve alıp veremediği yok!

Günümüzdeki inkârcı ideolojilerin dayanağı Evrim Teorisi tüm dünya üniversitelerinde bilim diye okutularak dinsizlik resmen uygulanıyor.

İnkârcı ideolojilerin dayanağı Evrim ile dünyada etkin mücadele yalnızca Harun Yahya Külliyatı ile mümkündür. İşte o yüzden hedef!

Adnan Oktar Grubuna yapılan mesnetsiz tutuklamalar ve linç girişimleri gerçek bir şer odağına yapılsaydı belli mihraklar “adalet adalet” diye yeri-göğü inletirlerdi…

Adnan Oktar çıplak kadınlarla poz verdi diye mi hedef yapılıp operasyon çekildi zannediliyor? Hayır! İslam'ı en iyi anlatan, Evrim'i çürüten Harun Yahya kitapları için!

Harun Yahya Külliyatı çok önemli üç görev ifa etti:

1-Siyonizm'i, Masonluğu sır olmaktan çıkarıp somut şekilde açıkladı.

2-Yaratanı ve yaratılışı inkârın sözde bilimsel dayanağı olarak resmen tüm dünyada geçerli kılınan Evrim'i kesin netlikte çürüttü.

3-Kur'an'ın Allah sözü olduğunu bilimsel yöntemlerle itiraz edilemez netlikte, kesinlikte kanıtlayıp ispatladı.

Adnan Oktar tartışılabilir davranışlar sergilemiştir. Ama Harun Yahya Külliyatını kimse tartışamaz. Nitekim tartışılamıyor!

Adnan Oktar ve Grubu için suç örgütü tanımlaması, tutukluluk gerekçesi inandırıcı değildir. Uzun süre geçti henüz iddianame yok.

Futbolcu Arda Turan'ın karıştığı cinsel taciz olayı bir haftalık mesele ama iddianame tamamlandı. Adnan Oktar, 4 aydır tutuklu ama ortada iddianame yok!

Eğer sakal, sarık, cüppe, şalvar, başörtüsü, tesettür İsrail'e ve Tağuti Siyonist sisteme hizmet ediyorsa baştacıdır!

Ama mayo, dans, erotizm, çıplaklık, dekolte İsrail'e ve Siyonist İnkarcı rejimle işbirliği yapmıyorsa tu kakadır. Tarikat ve cemaatler ile Adnan Oktar'a rejimin yaklaşımı arasındaki farkın temel nedeni de budur!

Biz kadınlara dekolte giyinmeyi önermiyoruz, tesettürden yanayız. Ancak dekolte giyinenlerin de Müslüman olabileceklerini savunuyoruz. Adnan Oktar'ın da yaklaşımı budur. O bunu fiilen göstermek istiyor.

Başörtüsü/tesettür İslam'ın şartı diye herhangi bir nedenle göze alamadığı için Müslüman olmak istemeyenin hesabını kim verebilir?

Yadsınamaz gerçek şu ki devlet desteği ve himayesi olmadan Adnan Oktar bu değerli faaliyetleri yapamazdı.

Grubun içine İsrail'in sızmış olma ihtimali ise yadsınamaz. Yahudi'nin sızmadığı bir devlet, kurum, cemaat, oluşum yoktur.

Adnan Oktar Grubu’nun tutuklanması etkin hale getirilmesi ve birtakım parazitlerden arındırılması açısından sonucu hayırlı olabilir.

Adnan Oktar ya da başkası suça, şiddete bulaşmadan örgüt kurabilir. Bu bir demokratik insan hakkıdır. Devletin görevi korumaktır.

Harun Yahya Külliyatını yayınlama, temsil etme görevi için kişilik olarak Adnan Oktar'ın seçilmesi küreselci bir bakışladır.

Adnan Oktar her şeyi ile millîdir; FETÖ'ye benzetilmesi büyük haksızlıktır. Devlet, ülke yararına olmayan bir söylemi, eylemi yok.

Tağuti Kemalist rejimin hâkim olduğu bir ülkede şeyhlerin, müritlerin sarıkla, cübbe ile yelelenerek dolaşması ise şeytanın zaferidir.

Tağuti Kemalist rejim insanları münafıklaştırdı. Gizliden en müptezel bir yaşantı sürdürenler Adnan Oktar'ın kadınlara gösterdiği ilgi ve alakaya ateş püskürtüyorlar. Oktar'a t'anedenler bari namuslu, iffetli olsalar!

Dillerinde Kelime-i Tevhid, gönüllerinde para-pul. Bunlar Allah'a değil, Şeytan'a kul!

İnsanlar din hakkında tam bir cahiliye zihniyeti taşıyorlar. Şirkin, zulmün zerresi cehenneme götürürken "Müslümanlar" şirke, zulme, faize, sömürüye, haksızlığa eyvallah ediyorlar; şekli ibadetlere, tesettüre duyarlılar.

Biliyoruz ki şirk asla af edilmez; karşılığı ise ebedi cehennemdir. Ömür boyu tesettürsüzlük zerrece şirke denk değildir. Tağuti rejime uyum ise şirktir.

Tarikatçılar tağuti müşrik düzeni sarığının, cübbesinin, sakalının biçimi kadar dert edinmiyor. Onlar için Şeyhin sünneti farzdan önemlidir.

Tağuti Kemalist devrimler Türkiye'yi öyle bir inkâr karanlığına gömdü ki; homoseksüel Celaleddin-i Rumi'nin yaveleri bile vesile-i hidayet oldu.

Homoseksüel Celaleddin-i Rumi'ye Hz. Mevlânâ diyenler mayolu kadınlarla poz verdi diye Adnan Oktar'a demediklerini bırakmıyorlar.

Tarikatlardan, cemaatlerden, ilahiyatçılardan küfür ve inkârla mücadele eden kaç kişiye rastladınız? Hepsi birbiriyle dini rant için kavga ediyor. Küfür ve inkâra karşı hak ve hakikatı savunan yalnızca Harun Yahya Külliyatı.

Harun Yahya Külliyatı Mehdi'nin eseridir; başkası yazamaz. Lakin Adnan Oktar Mehdi değil; hizmetkârıdır.

Adnan Oktar Siyonizm, Yahudilik, Masonluk karşıtı kitaplara imza attı diye hapse oradan da tımarhaneye tıkıldı; hangi Müslüman sahip çıktı?

Şimdi önlerini boş bulup gevezelik edenleri adam yerine koymak hata.

Harun Yahya Külliyatı Mehdiyet dünyaya hâkim olduğunda bütün eğitim kurumlarında ve üniversitelerde evrim yerine okutulacaktır.

Günümüz ideolojilerinin olmadığı dönemlerde yazılan İslami eserler bu hastalıkları tedavi etmiyor. İlacı Harun Yahya Külliyatıdır.

Erbakan İslami klasikler günümüz ideolojilerini çürütemiyor, çağdaş eserler yazılmalı derdi. Harun Yahya Külliyatı tam da bunu yapıyor.

İnkâr cephesinin asıl hedefi ne Adnan Oktar ne de (mazisi birkaç yılı geçmeyen kedicikler) değil, keşfedilmeyi bekleyen muazzam Harun Yahya Külliyatını itibarsızlaştırmaktır.

CB Erdoğan'ın Adnan Oktar'a ilişkin sözleri Harun Yahya Külliyatını okumadığını gösteriyor. O yüzden kendisine verilen bilgilerle o sözleri sarf ettiğini düşünüyorum. Harun Yahya Külliyatı bu asrın en büyük eseridir.

Harun Yahya Külliyatı gibi muazzam bir eseri yayınlama ve temsil için seçilmiş Adnan Oktar'a soytarı denilemez. Denilmiş olması isabetli değildir. Faaliyet biçimi, spesifik bir kesimi hedef almıştır ki (bu konuyu defaatle yazdık) yanlış değildir…

Başkan Erdoğan'ın soytarı diye hitap ettiği Adnan Oktar'a; Erdoğan'ın kanını içse doymayacak Yahudilerin de düşmanca saldırması tesadüf mü (!) zannediliyor!

Günümüzde Müslümanların bilimsellik kisvesine bürünen küfür ve inkâr karşısına hak ve hakikat adına Harun Yahya Külliyatı dışında koyabilecekleri bir eser yoktur.

Gerçekler mutlaka bir gün ortaya çıkar. Görkemli devlet törenleri Mevlânâ'nın homoseksüel olduğu gerçeğini gizleyemedi. CB Erdoğan'ın yermesi de Harun Yahya Külliyatının azametini karartamaz...

Bir Soru-Bir Cevap: Selahattin Demirtaş'a sahip çıkan İngiliz Temel neden Adnan Oktar Grubuna ilgi alaka duymuyor?

Yoksa, Erbakan kitaplarını övdü diye mi?

Zeki GEÇKİL

 HARUN YAHYA ESERLERİ KARŞISINDA YAHUDİ’NİN HİPNOTİZE GÜCÜ  TIKLAYIN