2. Yarı hazırlıkları perşembe günü başlayacak/Elazığspor-Adanaspor maçı nerede oynanacak?

Elazığspor’da bugün başlaması planlanan 2. Yarı hazırlıkları, olumsuz saha şartları nedeniyle Perşembe gününe ertelendi. Elazığspor, adanaspor maçı için Erzurumspor Külübü ve Sivasspor kulüplerine başvurusunu yaptı.... 09 Ocak 2019 Çarşamba 20:26


 

ELAZIĞSPOR’DA 2. YARI HAZIRLIKLARI PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLAYACAK

Elazığspor’da bugün başlaması planlanan 2. Yarı hazırlıkları, olumsuz saha şartları nedeniyle Perşembe gününe ertelendi...

Dağılma noktasına geldiği için Antalya kampı iptal edilen Elazığspor’da 2. Yarı hazırlıkları 10 Ocak Perşembe günü başlayacak. Bordo-Beyazlı ekibimizde 18 Ocak’ta başlayacak olan sezonun 2. Yarısına kadar hazırlıklar ilimizde devam edecek.

Alınan bilgilere göre dün ilimizde etkili olan yoğun kar yağışının ardından Elazığspor Tesisleri’ndeki antrenman sahalarının karla kaplı olduğu ve zemin temizleme çalışmaları devam ettiği için 2. Yarı Hazırlıklarının Perşembe gününe ertelendiği bildirildi.

Öte yandan Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak ve Yardımcılarının da 2. Yarı hazırlıkları kapsamında bugün ilimize geldikleri öğrenildi.
 

ELAZIĞSPOR-ADANASPOR MAÇI NEREDE OYNANACAK?

Spor Toto 1. Lig’in 18. Haftasında Adanaspor ile karşılaşacak olan Elazığspor, bu maç için erzurum ve Sİvas tercihinde bulundu....

Atatürk Stadı'nda yıkım işlemlerinin devam etmesi nedeniyle ilk yarının son maçını Sivasta oynamak zorunda kalan Elazığspor ikinci yarının ilk maçında Adanaspor ile karşı karıya gelecek.

Elazığspor bu maçı Erzurum'da oynamak için Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor Külübü’ne resmi başvurusunu yaparken Bordo Beyazlı kulübün ikinci tercihi ise Sivas oldu.