HADİ TUNÇ: HİZMET İÇİN GELİYORUM

AKP Aday Adayı Hadi Tunç beraberindeki heyetle gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette Tunçu gazetemiz El-Azizin Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil ve imtiyaz sahibi Fatih Nacar karşıladı. 02 Nisan 2011 Cumartesi 18:26


 
Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil sözlerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladı. Çok zorlu bir aday adaylığı yarışının devam ettiğini ifade eden Geçkil bu dönem ilimizde çok kaliteli aday adayları olduğunu, bu açıdan seviyenin çok yükseldiğini ifade etti. Kısa bir süre sonra açıklanacak milletvekili listesinin ilimize hayırlar getirmesini diledi.
 
Gazetemiz imtiyaz sahibi Fatih Nacar ise Hadi Tunç’a yürüttüğü seçim kampanyasında başarılar dileyerek sonucun ilimize hayırlar getirmesini diledi.
 
AKP Aday Adayı Hadi Tunç ise Elazığ için hizmet etmek için bu yola girdiğini ifade etti, nasip olursa ilimize milletvekili olarak fayda vermek istiyorum dedi. El-Aziz’in yerel medyada önemli bir konumda olduğuna dikkat çeken Tunç gazetemize yayın hayatında başarılar diledi. 15.00 sularında başlayan ziyaret yaklaşık kırk beş dakika sürdü.

Haber-Foto: Osman Gürses