SELMANOĞLU'NDAN BASINA İFTAR

Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu belediyede yapılan görev değişikliği sonrası yeni kadrosuyla birlikte basın mensuplarına bir iftar yemeği verdi. 16 Ağustos 2012 Perşembe 12:37


 
Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu,
Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil,
gazetemiz imtiyaz sahibi Fatih Nacar, Son Nokta Gazetesi Sahibi Muammer Kökçü, Algı Danışmanlık Sahibi Sinan Boydak,
Belediye Basın Müdürü Mehmet Karaaslan

Salı akşamı Harput Zertaşlar Tesisleri’nde verilen iftara Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu yeni kadrosuyla katıldı.
 

İlimizde faaliyet yapan yerel ve ulusal medya temsilcilerinin katıldığı iftarda Başkan Yardımcıları Şükrü Köse, Kutbettin Yeşilkaya, Haluk Çakır, Cemil Çiftçi, Necmettin Arslan, Mehmet Kutlu, Masar Ayas ve birim müdürleri hazır bulundu.

 
Güçlü Gazetesi Sahibi Recai Güçlü,
Ayışığı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehtap Özer 
 
Basın mensupları ile tek tek görüşerek davete katıldıkları için teşekkürlerini ileten Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu medya temsilcilerinin kandillerini kutladı.
 
 
Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Köse, gazeteci Arif Çakmak,
Günışığı Gazetesinden Vedat Yetik, Özgür Yıldırım,
Kanal 23'ten İbrahim Menengiç
 
İftar sonrası objektifler karşısına geçen Başkan Selmanoğlu konuşmasında Elazığ halkının kandillerini kutladı. Basın mensupları ile bir araya geldiklerini belirten Selmanoğlu soruları da yanıtladı. Günışığı Gazetesi’nden Vedat Yetik’in “mahalli seçimlerde yeniden aday olacak mısınız?” sorusunu yanıtlayan Selmanoğlu net cevap vermedi.
 
 
Fırat RTV Müdürü H. Gazi Orhan ve Fırat TV çalışanları 
 
 
Belediye Özel Kalem Müdürü Akın Şatıroğlu,
Birlik Medya Genel Yayın Yönetmeni İrfan Arslan,
NTV Elazığ Temsilcisi ve Kanal 9'dan Erhan Dabak,
Elazığ Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Doğan,
Turan Gazetesi Sahibi Murat Turan
 
Şu an gündeminde seçimlerin olmadığını bunu düşünmek için henüz daha erken olduğunu vurgulayan Selmanoğu sadece hizmet etmeyi düşündüklerini belirtti. Günü geldiğinde kamuoyunun kararını öğreneceğini belirten Selmanoğlu “o güne kadar halkın verdiği başkanlık görevini en iyi yapmanın derdinde olacağım” dedi.

Basın mensuplarının yılın 365 günü, bayram ve herhangi bir gerekçe sunmadan büyük bir özveriyle çalıştıklarına dikkat çeken Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, basının yasama, yürütme ve yargılamadan sonra gelen en büyük 4. kuvvet olduğuna dikkat çekerek, basın mensuplarının yaptıkları işin önemine değindi.

Ramazan ayı içerinde binlerce vatandaş ve dost ile bir araya gelebildiklerini vurgulayan Başkan Selmanoğlu, basın mensuplarının katılımı ile gerçekleşen iftar yemeğinin de son derece verimli ve güzel bir ortamda yapıldığını kaydetti.

 
Selmanoğlu konuşmasının ardından basın mensuplarıyla birlikte Harput Sarahatun Cami önünde tertip edilen kandil gecesi etkinliğine katıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Haber – Foto: Osman Gürses