EL-AZİZ.COM.TR YAYINDA

Gazetemizin internet sayfasına bir kardeş geldi. Okuyucularımız bundan sonra www.el-aziz.com.tr internet adresinden de gazetemizi takip edebilecekler. 23 Ocak 2013 Çarşamba 02:36


Gazetemizin internet sayfasına bir kardeş geldi. Okuyucularımız bundan sonra www.el-aziz.com.tr internet adresinden de gazetemizi takip edebilecekler.

İnternetin büyük önem kazandığı günümüzde El-aziz Gazetesi olarak bu imkanlardan sonuna kadar yararlanmak ve görüşlerimizi her platformda daha güzel, daha yaygın ve daha kesintisiz sunabilmek amacıyla web ağımızı genişletmeye karar verdik. Bu minval üzere bugüne kadar tek bir internet sitesinden yayın yapmaktayken web sitesi adedimizi ikiye çıkardık.

Gazetemizin internet sitesini takip eden okuyucularımız geçtiğimiz senelerde gerek teknik sorunlar gerekse hacker saldırıları yüzünden internet sitemizin malesef günlerce kapalı kaldığını ve ulaşılamadığını bilmektedirler. İşte bu tür sorunlar nedeniyle aynı içerikle alternatif bir internet sitesi daha yapma ihtiyacı ortaya çıktı. www.el-aziz.com.tr  ismiyle yayına başlayan yeni sitemiz inşaallah hem bu eksiği tamamlayacak hem de daha geniş kitlelere ulaşmamızı sağlayacak.