CUMHURBAŞKANI'NDAN YANILMAZ'A ÖNEMLİ GÖREV

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevi verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı bu görevlendirme Yanılmaz’ın yerel yönetimlerde başarılı olduğunun en üst makam tarafından resmi ilanı olma önemi de taşıyor.

27 Kasım 2018 Salı 18:39 < GÜNDEM
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevi verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı bu görevlendirme Yanılmaz’ın yerel yönetimlerde başarılı olduğunun en üst makam tarafından resmi ilanı olma önemi taşıyor. 

AKP Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı, Kayseri Milletvekili ve bugün açıklandığı üzere Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’nin sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda yıllardır Elazığ’da önemli hizmetler yaptığı vurgulandı, görevin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verildiğinin altı çizildi.

İşte Yerel Yönetimler Başkanı Özhaseki’nin yaptığı duyuru metni:  

“Yıllardır Elazığ'a önemli hizmetlerde bulunan Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı'na atanmıştır. Gücümüze güç katacaktır. Hayırlı olsun.”Yeniden aday yapılmama sebebinin bu görevlendirme ile başarısızlık olmadığı anlaşılan Başkan Yanılmaz'ın son zamanlarda yaptığı "aday olmak için Bizans oyunlarına da girmeyeceğim" vurgusu daha önem kazanmış bulunuyor.

Haber: Osman Gürses
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • M.faruk ulgen - 27 Kasım 2018 Salı 19:55
    Çok önemli hizmetler veren sn.belediye başkanımıza haksızlık edildi.bir dönem daha yapmalıydı. Yeni görevi bir nebze sevenlerini güldürdü. Rabbim başarılarını daim kılsın inşallah.
  • Burhan - 27 Kasım 2018 Salı 19:40
    Vatanımıza, Milletimize ve bu görevi layıkıyla yerine getireceğinden şüphemiz olmayan değerli Başkanımıza hayırlı uğurlu olsun
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4794     EURO 6.2177     IMKB 104862     ALTIN 230,026    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:01
Güneş 06:22
Öğle 12:36
İkindi 16:00
Akşam 18:40
Yatsı 19:57