ÇÜNKÜ IRAK EKONOMİSİNİ TÜRKİYE YUTTU!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in ABD Başkanı Trump'ın "Irak işgalinde 7 trilyon $ harcadık, avucumuzu yaladık" açıklaması üzerine yaptığı değerlendirmesi…

21 Mart 2019 Perşembe 14:10 < ZEKİ GEÇKİL
ÇÜNKÜ IRAK EKONOMİSİNİ TÜRKİYE YUTTU!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in ABD Başkanı Trump'ın "Irak işgalinde 7 trilyon $ harcadık, avucumuzu yaladık" açıklaması üzerine yaptığı değerlendirmesi…

ABD Başkanı Trump "Irak işgalinde 7 trilyon $ harcadık, avucumuzu yaladık" dedi. Çünkü Irak ekonomisini Türkiye yuttu! Arap Baharı vurunca çok ülkenin üşüştüğü Suriye'ye taciz atışlarına rağmen uzun süre girmeyen Türkiye nüfusunu, ekonomisini yuttu.

Irak'la Suriye'nin ekonomisini Türkiye yutarken; işgalci ABD ve müttefikleri harcamaları yüzünden küresel ekonomik krize girdiler! Eskiden dünya ülkeleri güllük gülistanlık, refah içindeyken Türkiye dönemin tabiriyle ekonomik dar boğazlardan düze çıkamıyordu.

Dünya ülkeleri küresel ekonomik krizden kavrulurken Türkiye teğet geçti-geçmedi, değdi-değmedi tartışmalarının lüksünü yaşıyordu! Olaylara şahitlik yapması, yeni kuşaklara aktarması gereken medya/akademiya her şeyi sürekli çarpıtarak yanlış yansıtıp aktarıyor!

İşbirlikçi illüzyoncu medya ve akademiya Türkiye'nin her sorunu gibi beka sorununu da ağırlaştırıp kronikleştiriyor! Türkiye'nin ne yapıp edip her şeyden önce şu işbirlikçi illüzyoncu medya ve akademiya sorununu bir şekilde halletmesi gerekiyor.

Her türlü şerre motor hayra fren olan işbirlikçi illüzyoncu medya/akademiya sorunu halledilmeden Türkiye hiçbir sorununu çözemez. İlk adım olarak işbirlikçi illüzyoncu medya/akademiyayı hedef alan bir itibarsızlaştırma kampanyası başlatılmalıdır.

Elbette ki işbirlikçi illüzyoncu medya/akademiya yapılanmasına karşı bir hareket büyük cesaret ister. Bu cesaret gösterilmelidir. Kökleri Osmanlı dönemine kadar uzanıp TC'de konsolide edilen işbirlikçi illüzyoncu medya/akademiya çok kronik bir sorundur.

Türkiye'nin en etkin üniversitelerini Nazi Almanya baskısından kaçıp gelen Yahudi akademisyenler kurdular, yönettiler. Osmanlı Devletinde medyaya Yahudi hâkimdi. TC'de ise tekel oluşturdu. 12 Eylül sonrası Yahudi medya tekeli kırıldı ama hala güçlü.

Türkiye'deki İsrail'in en etkin olduğu iki alan medya ve üniversitelerdir. Yahudi unsurlar Türkiye kamuoyunu sürekli zehirliyor. Yahudi şef yönetimindeki medya/akademiya orkestra gibi hangi enstrümanı çalsa da İsrail'den gelen güfte/besteyi seslendirir.

Bukalemunu kıskandıracak kadar takiye yapan Yahudi unsurları teşhis/tespit oldukça zordur. İstisnasız her alanda var ve etkinler. Yahudi takiyeciler İslami kesimde çok etkinler. Tarikat ve cemaatler ellerindedir. İlahiyat Fakültelerinde hâkim konumdalar.

Türkiye kamuoyunun İsrail'in istediği gibi hızlıca nasıl oluştuğuna akıl-sır erdirilememesi okült Yahudi yapılanmanın marifetidir. Kaçınılmaz bir Türkiye-İsrail savaşında Siyonist Devlet haritadan silinse de Türkiye'deki İsrail takiye ile varlığını sürdürür.,

Milletimizin Yahudi takiyesine karşı bağışıklık kazanması için spesifik bu konuda çalışacak bir bilimsel kurum oluşturulmalıdır. Yahudi takiyasine karşı bağışıklık oluşturmak için çalışmalar yürütüp yayınlar yapacak bir kurum da Yahudi virüsüne maruz kalır!

Kıyamete kadar sürecek olan Hak-Batıl mücadelesinde Batıl tarafında başrol geçmişte olduğu gibi yine Yahudi'nin olacaktır.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8254     EURO 6.5527     IMKB 96216     ALTIN 239,897    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:01
Güneş 05:31
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:36