DEVECİOĞLU VE ARSLAN, VALİ KALDIRIM’I ZİYARET ETTİ/ELAZIĞSPOR’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Elazığspor Tesislerinin elektrikleri açıldı-5 Ton kömür yardımı ve 2 Haftalık İaşe desteği sağlandı...

08 Ocak 2019 Salı 22:06 < SPOR

DEVECİOĞLU İLE ARSLAN, VALİ KALDIRIM’I ZİYARET ETTİ

12 Ocak’ta yapılacak Genel Kurula hazırlanan ve çok sıkıntılı bir süreçten geçen Elazığspor’u kurtarma adına yapılan çalışmalar devam ediyor…

Elazığspor Kayyım Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu ile ETSO Başkanı Asilhan Arslan Vali  Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret ederek, yapılan çalışmalar ile ilgili olarak bilgilendirdi.

Başkan Devecioğlu; izin sonrası önceki gün görevine başlayan ilimiz valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı Elazığspor konusunda bilgilendirmek amacıyla bir görüşme yaptı.

Görüşmede, Elazığspor’un içinde bulunduğu sıkıntıları detaylı bir şekilde Vali Kaldırım’a aktaran Kayyım Başkanı Devecioğlu’nun, acil olarak transfer tahtasının açılması için kaynak bulunması konusunu gündeme getirdi.

Kayyım süreci sonunda güçlü bir yönetim oluşturulması için de çalışmaların başlatıldığı ifade edilirken, konunun vali Kaldırım’a da iletildiği belirtiliyor.

Tesislerin Elektrikleri Açıldı-5 Ton Kömür Yardımı-2 Haftalık İaşe

Öte yandan Elazığspor Tesislerinin Elektrikleri İlimiz Milletvekili Metin Bulut Ve Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın Girişimleriyle Açıldı. Ayrıca tesislere 5 ton kömür yardımı da yapılırken, yemek ve ihtiyaç kaynağı da temin edildiği bildirildi.

Milletvekili Metin Bulut’un geçtiğimiz gün yapılan toplantıda bir soru üzerine dile getirdiği elektrik konusu, bir miktar kaynağın bulunup ödenmesi sonucunda günlerdir kesik olan elektrikler açıldı.

Bu arada Milletvekili Metin Bulut ve vali Çetin Oktay Kaldırım’ın girişimleriyle elektrikleri açılan tesislerin ısınma sıkıntısı da 5 ton kömür teminiyle giderilerek çözüldü. Öte yandan kulübün yemek ve iaşe sıkıntısı da ETSO başkanı Asilhan Arslan’ın girişimleriyle çözülerek, 2 haftalık yemek ve iaşe kaynağı sağlanmış oldu.
 
Elazığspor Kulübünden İl Yöneticilerine Teşekkür!

Elazığspor Kulübü tarafından Elazığ Valisi, Milletvekilleri, Belediye Başkanı, ve ETSO Başkanına teşekkür mesajı yayımlandı.

Elazığspor Kulübü tarafından göstermiş olduğu çabalardan ötürü, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a, Elazığ Milletvekillerine, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’a teşekkür mesajı yayımlandı.

Elazığspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz adına yaşanan problemlerin çözüme kavuşturulması noktasında ve devre arası hazırlıklarının başlatılması için AKSA Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından kulüp tesislerimizin daha önce kesilen elektriklerin yeniden açılmasında, ısınma ve gıda ihtiyaçlarının temininde girişimde bulunan Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a ve ETSO Başkanımız Asilhan Arslan’a teşekkür ederiz”


 
Etiketlervali çetin oktay kaldırım sabahattin devecioğlu asilhan arslan elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ramazan arkiş - 09 Ocak 2019 Çarşamba 11:00
    Kardeşim onun bunun yanina gidene kadar eldeki futbolculari tutun alacaklarini ödeseydiniz tahtayi açmaya gerek yoktu ne yapmaya çalisiyosunuz insanlara söyleyin açik açik
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8080     EURO 6.6160     IMKB 95182     ALTIN 264,293    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:01
Güneş 04:52
Öğle 12:30
İkindi 16:25
Akşam 19:59
Yatsı 21:41