DİB BAŞKANI ALİ ERBAŞ SAHİPSİZ BIRAKILDI/İLKER BAŞBUĞ AKIL VE BİLİMLE İZAH ETSİN/İNGİLİZ TEMEL

Atatürkçülerin hedefinde ki DİB Başkanı Ali Erbaş, AKP üst yönetimi, grubu ve yandaş medya tarafından sahipsiz bırakıldı! Neden? / İlker Başbuğ akıl ve bilimle izah etsin / İngiliz Temel ve çakma SP milletvekilleri ihanete devam ediyor!

15 Kasım 2018 Perşembe 23:11 < GÜNDEM

DİB Başkanı Ali Erbaş sahipsiz bırakıldı, Neden?

Atatürkçülerin hedefinde ki DİB Başkanı Ali Erbaş, AKP üst yönetimi, grubu ve yandaş medya tarafından sahipsiz bırakıldı! Neden?

Ali Erbaş örneğinde olduğu gibi ne zaman Kemalizm'le ilgili bir tartışma ortamı olsa AKP ve yandaş medya sahadan kaçıyor? Niye?

II. Abdülhamid'in çevresini Sabetaycı İttihat ve Terakki ihanet çetesiyle kuşatan Siyonizm; Erbakan'ı ve Erdoğan'ı hiç rahat bırakır mı?

Erdoğan İzmir'e, "Gavur İzmir" dedi diye kıyamet koparan Yahudi medyası; CHP'li vekilin, Trabzon'a, "Rum Pontus" demesine suskun!

Sözcü yazarı Rahmi Turan, "Atatürk'e saygı Kur'an'ın emri" demiş. Madem öyle neden Kur'an'ın okunmasını yasaklayıp yaktınız?

Ergenekoncu Mehmet İlker Başbuğ akıl ve bilimle izah etsin!

Ergenekoncuların nasıl bir zihniyete sahip olduklarını Mehmet İlker Başbuğ “İmam Hatiplerin sayısı niye artıyor?” diye sorarak bir güzel ifade etti!

İlker Başbuğ diyor ki, Atatürk yaşasaydı İmam Hatip tarzı okulları ayıklardı! En ufak bir şüphemiz yok. Zaten yaptığı da buydu!

İlker Başbuğ, eğitim ve öğretimde akil ve bilim rehber alınsın demiş. Akıl ve bilim rehber alınacaksa vay Kemalizm'in haline!

"Atatürkçülük akıl, fen bilimleri ve ilme dayanıyor" diyen İlker Başbuğ'a buradan çağrı yapıyor ve aşağıda kurtuluş savaşı diye okutulan masalı akıl ve bilimle izah etmesini istiyoruz!

“Büyük taarruz denilen olay 26 Ağustos, Dumlupınar Meydan Muharebesi 30 Ağustos, düşmanın İzmir'de denize dökülmesi ise 9 Eylül. Yani tamamı 14 gün ediyor.

İşgalcilerin Anadolu illerinden çıkarılması, meydan muharebesi ve Kurtuluş Savaşı hepsi 14 gün sürmüş!

Savaşla bu imkânsız! Dumlupınar-İzmir arası 400 Km. Dönemin askeri nakliye araçları at, deve, katır, kağnı arabası...

Hiç ama hiç savaşılmasa bu mesafe ancak 10 günde sürekli gidilerek alınabiliyor. Zaten de öyle olmuş.

İşgalciler gelen talimat üzerine hızla çekilmişler. Ankara Hükümet güçleri peşi sıra gitmişler ve asla tozlarına bile yetişememişler. Matematik, fizik, bilim bunu söylüyor...

Meydan muharebesi yalan. Büyük Taarruz yalan. Kurtuluş Savaşı yalan. Düşmanın denize dökülmesi yalan. Gazilik yalan. Mareşallık Meclis kararıyla keyfi bir ödül. Yani yalan, yalan, yalan...”

Mehmet İlker Başbuğ ve aynı kafayı yaşayanlar şu sorulara da cevap versinler bakalım!

Çanakkale Savaşı, 1915! İstanbul'un işgali ise 1918! Yani ‘geçilmedi’ denen Çanakkale geçilmiş… İlker Başbuğ bu olayı akıl ve bilimle izah edebilir mi?

İngilizler İstanbul'u 1918 ve 1923 arası 5 yıl işgal etmiş ve tek kurşun sıkmadan Ankara Hükümetine terk etmişler. Bunun izahı nedir?

"Kemalizm akıl ve bilimdir" diyen İlker Başbuğ, başında kipasıyla İsrail'de Ağlama Duvarında neden ve niçin ibadet ettiğini anlatabilir mi?

Ergenekoncu İlker Başbuğ, İmam Hatipler çağdaş değil demiş. Peki Adnan Oktar ve ekibi oldukça çağdaş. Medyanın linç kampanyası ile tutuklandılar. Atatürkçüler sahip çıkmıyor neden?
 
Atatürk heykel ve büstlerine harcanan para ile 5 havaalanı,2000 km yol,450 hastane,200 fabrika, 20 üniversite,500 okul yapılabilir. Türkiye dünya sıralamasında büst sayısında 1. Sırada!

"İmam Hatipler niye artıyor?" diyen İlker Başbuğ, önce, "100 bin Atatürk heykeli varken neden yenileri yapılıyor sorusuna bir cevap versin!
 
İngiliz Temel ve çakma SP milletvekilleri ihanete devam ediyor!

15 Temmuz şehid eşine aslan gibi kükreyen İngiliz Temel, İsrail'e ise süt dökmüş kedi gibi. Oldukça nazik bir dil kullanıyor!

Erbakan'a iftira atıp hakaretler eden SP kabuk yönetim ve İngiliz Temel'in iktidara İsraille ilişkileri kes demesi şapşallık!

Erbakan'la, Milli Görüşle ilişkileri askıya almış İngiliz Temel, AKP'ye İsraille ilişkileri askıya al diyor. Zaten askıda bre sakallı Hüsnü!

Gazze'den atılan 460 füze'den ancak 100'nu engelleyen İsrail'in Demir Kubbesi çöktü! Yahudi yerleşimciler ayaklandı! Şeytan azapta…

Erbakan'a atılan iftiralarda O. Nifaktürk'un yanında yer alan SP'li vekil Karaduman, Erbakan düşmanı Furkan Vakfı’na destek verdi!

Furkan Vakfına her platformda destek olan SP kabuk yönetimi, Atatürk ilah değil dedi diye tutuklanan E.Ş'ye ilgisiz kaldı!

“Ezan Türkçe okunsun” diyen Öztürk Yılmaz’ı ihraç etmeye hazırlanan CHP, her gün Kemalist ayarlarından uzaklaşıp İslam'la barışma sinyali verirken; SP ise Erbakan'dan uzaklaşıp Kemalistleşiyor!


Mesud AKGÜL

 İSLAM DÜŞMANLARI ATALARINI BİLİYOR VE ANIYORLAR; MÜSLÜMAN SENİN ATAN/ÖNDERİN KİM?  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül siyonimz temel karamollaoğlu saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • okurunuz - 16 Kasım 2018 Cuma 01:17
    yorumlarinizi ilgi ile takip etmekteyim, cok güzel noktalari yakalamaniz ile birlikte bazi konulara ne yazikki hakim olmadiginizi belirtmeme umarim alinmazsiniz.
    sadece yahudi kirintilari degil ayni zamanda rum,ermeni,suryani..vs kirintilarini asiri derece müslüman ve türkcü kisvesine atatürk zamanindan beridir kendilerini cok iyi kamufule etmis kimisi sehy,sih olarak sizin bile cok yakininizda olduklarini bilmenizi isterim. yürek sicakliginda sevgi ve sellamlar ile saygilarimi arz ederim.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0785     EURO 6.7844     IMKB 85499     ALTIN 249,248    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16