DOLAR ÜZERİNDEN SALDIRAN SİYONİZM BAŞARISIZ OLMAYA MAHKûM-MİLLİ ŞUURUN PEKİŞMESİNE ENGEL OLAN TEK YA

Dolar Üzerinden Saldıran Siyonizm Başarısız Olmaya Mahkûm! Milli birlik ve beraberlik ile milli şuurun yaygınlaşmasına, pekişmesine ve yerleşmesine engel olan tek yapı; SP kabuk yönetimi...

14 Ağustos 2018 Salı 18:40 < GÜNDEM

Dolar Üzerinden Saldıran Siyonizm Başarısız Olmaya Mahkûm!

Vesayet düzeni tarafından postmodern olarak adlandırılan 28 Şubat darbesinin ardından Erbakan: "Bu ülke 28 Şubata menfi sermaye, menfi medya ve menfi siyasetle geldi. Yine bu süreçten müspet sermaye, müspet medya ve müspet siyasetle çıkacak! " demişti.

Aradan geçen 21 yılın ardından siyaset ve medya alanında büyük değişimlerin yaşandığı Türkiye’de sıra menfi sermayenin de hizaya getirilmesinde.

Küresel Yahudi sermayesinin döviz operasyonuna karşı ülke siyaseti ile medyasının milli ve yerli duruşu siyaset ve medyanın müspet olma yönünde büyük ilerleme katettiğini açıkça gösteriyor!

İçeriden yandaş, uşak, işbirlikçi bulamayan Siyonizm başarısız olmaya mahkûm!

$ değerini ekonomik gücünden değil, ABD'nin askeri gücünden alıyor. ABD'nin Irak işgalinde yenilerek çekilmesi, Suriye'deki kifayetsizliği ve Türkiye'nin artan askeri operasyon kabiliyeti $'ı mutlaka zayıflatacaktır.

$'ı dünya parası yapan asıl etken ABD'nin yıkıcı, karşı konulamaz askeri ve siyasi gücüydü. Yani BM, Pentagon ve NATO!

Irak ve Afganistan işgalinde mağlup olan Pentagon ve NATO'ya; TSK Suriye'de Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Münbiç operasyonlarıyla öl
ümcül darbe indirince ortada ne BM kaldı ne de Pentagon ve NATO!

Siyasi ve askeri gücünü Türkiye'ye teslim etmiş bir Siyonizm sade $ ile ayakta kalamaz! Çünkü para her zaman gücün peşinden gider! Güç ise askeri teknoloji! Türkiye bu konuda dünyanın gıpta ile izlediği bir ülke!

Yeniden Büyük Türkiye Erbakan'in eseri!


Haberturk ABD temsilcisi Serdar Turgut, Türkiye'ye $ operasyonu çeken Siyonist mahfillerle görüştüğünü ve saldırı yönetiminin ise: "Her gün yeni bir kurşun" adıyla tanımlandığını söyledi!

Peki, Siyonizm'in Türkiye'deki kurşun askerleri kim?

SP kabuk yönetimi, İngiliz Temel, Milli Gazete ve Saadetçiler!

ABD Yahudi lobisi Türkiye'ye hangi kurşunu sıkarsa Saadetçiler gönüllü taşeronu!

Cumhuriyet mitinglerinde, AKP kapatma davasında, 367 krizinde, 27 Nisan E Muhtırada, Ergenekon ve Balyozda, Gezi Parkında, Kobani isyanında, 17/25 Aralıkta, 15 Temmuz'da kaybeden egemen Siyonist çete ve yerli piyonları $ savaşında da yine mağlup olacaklar!

1969'dan itibaren Siyonizm'i mağlup eden ‘Milli Dünya Devleti’ yeniden kazanacak!

ABD Yahudi medyasındaki korkunun nedeni de bu!

Milli birlik ve beraberlik ile milli toplumsal şuuru canlandırıp pekiştirdiği ve eski aykırılıkları, parçalanmışlıkları unutturup milletimizin her bir ferdine karşısındakiyle gönül köprüleri kurmasına vesile olduğu için $ saldırısını planlayan küresel eşkıyalar teşekkürü hak etmiyor mu?

Şu hissiyatımı açıkça ifade etmek istiyorum! $ kuru saldırısının kaybı, zararı nelere mal olursa olsun; ülke ve millet olarak milli birlik ve beraberlik ile milli şuura sağladığı katkı nedeniyle inanın bana değer!

Milyar dolar harcansaydı yine de bu hayırlı sonuç elde edilemezdi!

Bu yüzden $ saldırısı Türkiye'yi çökertmek için planlanmışken milletimizin 90 yıldır üzerine giydirilmiş deli gömleğini çıkarıp gönlündeki kirden kurtularak tarihine, özüne, inancına dönüşünü sağladı!

Ne diyor Yüce Kuran: "Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır!"

Milli birlik ve beraberlik ile milli şuurun yaygınlaşmasına, pekişmesine ve yerleşmesine engel olan tek yapı; SP kabuk yönetimi!

Küresel terör örgütü Siyonizm'in $ eşkıyalığı karşısında ülke olarak milli birlik ve beraberlik ile milli şuurun yaygınlaşmasına, pekişmesine ve yerleşmesine engel olan tek yapı, SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel ve GDO'suyla oynanmış Saadetçilerdir!

Yazıklar olsun sizlere...

Küresel mafyanın bedavaya tetikçiliğini yapmaya utanmıyor musunuz?

İngiliz Temel, TBMM'ndeki partilere seslenip: "Allah rızası için yerel seçimlerin Kasım'da yapılmasın izin vermeyin" diye yalvarıyor!

Erbakan ve ailesine düşmanlık ederken; Milli Görüş düşmanı Kemalistlerle işbirliği yaparken; CHP ile seçim ittifakına evet derken; Tağuti inkarcı Kemalist rejimi savunurken Allah'ın rızasını hatırlamayan İngiliz Temel, yerel seçimlerde Allah'ın rızasını hatırlamış!

Boşuna İngiliz demiyoruz!..

İngiliz temel Siyonist yetiştiren Manchester üniversitesinde aldığı eğitimin hakkını veriyor. Seçimde ne kadar devlet düşmanı varsa onlarla birlikte yürüyen İngiliz temel şimdi de dolar operasyonu çeken Siyonistler ile aynı ağzı kullanıyor.

Ama seçimde nasıl ağzının payını aldıysa şimdi de bütün Siyonistler ile beraber dolar gibi beş para olacak!

Mesud AKGÜL

 SİYONİZM'İN DOLAR OPERASYONU TÜRKİYE'NİN SAKALINI TRAŞ ETMEKTİR - TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül siyonizm abd saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8057     EURO 6.5299     IMKB 96861     ALTIN 238,344    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:05
Güneş 05:34
Öğle 12:27
İkindi 16:10
Akşam 19:11
Yatsı 20:34