DÜNYA SİYONİZM'İNİN SİYASİ, EKONOMİK VE TERÖR SALDIRILARINI YOK SAYMAK İHANETTİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in Türkiye ekonomisini değerlendirdiği yazısı…

21 Mart 2019 Perşembe 10:37 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in Türkiye ekonomisini değerlendirdiği yazısı…


İktidarın ekonomide başarısız olduğundan söz edenler önceki başarılarıyla kıyaslıyorlar; örnek verebildikleri başka bir dönem yok! Türkiye ekonomisini hedef alan küresel güç faktörünü yok sayarak olumsuzlukları iktidarın başarısızlığına vermek dürüstlük değil.

Arap Baharının Türkiye ekonomisine çıkardığı büyük engeller, sıkıntılar alternatif piyasalar bulunarak kısa sürede aşıldı. 4 milyon mülteci ve Suriye'de yapılan 2 büyük harekât için yapılan astronomik harcamalar maaşlara yansıtılmadı, enflasyon yapmadı.

Enflasyon/pahalılığın nedeni küresel gücün $ saldırısı ve yerli Yahudi sermayenin yaptığı suni, manipülatif fiyat artışlarıdır. Küresel gücün $ kumpası ve yerli Yahudi sermayenin komplosunu illüzyoncu medya/akademiya iktidarın yanlışları diye yansıtmaktadır.

Türkiye'nin bağımsızlığını, bekasını hedef alan Dünya Siyonizm'inin siyasi, ekonomik ve terör saldırılarını yok saymak ihanettir. İllüzloncu medya ve akademiyanın etkilediği toplumun yarısı ihanete alet olup Türkiye'nin bekasına handikap oluşturmaktadır.

İllüzyoncu medya/akademiya psikolojik harp yöntemleriyle siyaseti ve ekonomiyi manipüle ederek olumsuz etkilemektedir. Türkiye içerideki ihanete ve küresel güçlerin amansız saldırılarına karşın dünyanın en iyi yönetilen, gıpta edilen ülkesidir!

Dünyada küresel destekli 15 Temmuz Darbesini püskürtebilecek, dahası Suriye'de iki askeri harekât başlatacak bir ülke var mı? Düşünün... 15 Temmuz kanlı darbe girişiminden birkaç saat sonra tüm Türkiye'de hayat normale döndü ve karşı darbe başlatıldı!

Türkiye'deki suni ekonomik olumsuzlukların da, toplumda daha da kötü algılanmasının da nedeni illüzyoncu medya ve akademiyadır. Toplumu psikolojik harp yöntemleriyle iktidar yandaşları-karşıtları diye ayrıştırıp cepheleştiren illüzloncu medya/akademiyadır.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 21 Mart 2019 Perşembe 21:26
    YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8254     EURO 6.5527     IMKB 96216     ALTIN 239,897    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:01
Güneş 05:31
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:36