Anasayfa » Ekonomi
Elazığ İşgem'e Malatya'dan Ziyaret
Malatya'da kurmayı düşündükleri İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) ile ilgili bilgi edinmek amacıyla ilimize gelen Malatya heyeti Elazığ İşgem'i gezdi.
Elgiad'a Hayırlı Olsun Ziyareti
MÜSİAD ve Fırat Meclisi Yönetim Kurulu Üyeleri ELAGİADı ziyaret ederek Ümit AKDOĞANı ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerini yeni görevlerinden dolayı tebrik ettiler.
Borsa Binası Hizmete Giriyor
Elazığ Ticaret Borsası'nın yaptırdığı iş merkezindeki iş yerlerinin bu ayın içinde sahiplerine teslim edileceği, Mart ayına kadar da açılacağı bildirildi.
ELGİAD Mısır'a iş gezisi düzenleyecek
Elazığ Genç İşadamları Derneği (ELGİAD), 18-22 Ocak 2010 tarihleri arasında Mısır'a bir iş gezisi düzenleyeceğini açıklayarak, Elazığlı işadamlarını gezi heyetinde yer almaya davet etti.
YTL ve YKr bugün tedavülden kalktı
Yeni Türk Lirası (YTL) banknotlar ile YTL ve Yeni Kuruş (YKr) madeni paraların 2009 yılı boyunca Türk Lirası banknot ve madeni paralarla birlikte tedavülde bulunmasıyla ilgili süre bugün sona erdi.
Kömür yardımı için geç kalmayın!
Elazığ Belediyesi'nin yapacağı yakacak yardımı için başvurular başladı. Aile reislerinin şu evraklarla birlikte Belediye İş Merkezindeki büroya başvuruda bulunmaları gerekiyor:
Hangi meslekler çok kazandırıyor?
İşsiz olmanın neredeyse meslek sayılmaya başlanacağı ülkemizde krizle birlikte umutlarda gitgide azalıyor.Böyle bir dönemde başarılı bir iş arayan olabilmek için, uzmanlar adaylara bir takım önerileri
''2010'a ekonomi odaklı giremeyeceğiz''
Elazığ TSO Başkanı Ali ŞEKERDAĞ, 2009 yılının ekonomisini değerlendirdi ve 2010 yılına ilişkin ekonomik beklentileri dile getirdi.
Kadın girişimciler yeni başkanını seçti
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) bünyesinde bir yıl önce kurulan Elazığ İl Kadın Girişimciler Kurulu'nun başkanlığına Prof.Dr.Yasemin Açık seçildi.
Kalkınma Bankası bilgilendirdi
Elazığ TSO'da T.Kalkınma Bankası'nın kredi bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda kredilendirme süreci, kredi isteyenden istenilen belgeler, kabul edilen teminatlar vs. hakkında bilgi verildi..
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:54
Güneş 06:16
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:44
Yatsı 20:01