Anasayfa » Ekonomi
EFLATUN: “SADAKA ZAMMIYLA BAYRAM SEVİNCİ OLMAZ”
Türkiye Kamu-Sen Elazığ İl temsilcisi Kerim Eflatun yapılan yetersiz zamlar nedeniyle çalışanların ve emeklilerin bayrama boynu bükük girdiğini belirterek “sadaka zammına mahkûm edilenler, bu maaşlarla nasıl bayram hazırlığı yapabileceklerdir” diye sordu.
KADEM'DEN ETSO'YA ZİYARET
Kadın ve Demokrasi Derneği Elazığ Şube Başkanı Av. Esra Soylu ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ETSO Başkanı Alan’ı makamında ziyaret ettiler.
ENFLASYON RAKAMI İNANDIRICI DEĞİL
Türkiye Kamu-Sen Elazığ İl Temsilcisi Kerim Eflatun Hükümetin açıkladığı Haziran ayı enflasyon verilerinin inandırıcı olmadığını bildirdi.
TKDK'DAN BAYAN GİRİŞİMCİYE DESTEK
TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü balık üretim çiftliği kurmak isteyen bayan girişimciye destek verdi.
Elazığ 2014 yılı vergi rekortmenleri belli oldu!
Elazığ 2014 yılı vergi rekortmenleri belli oldu...
TÜMSİAD KAN TAZELEDİ
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSiAD)'da kan değişikliği yaşandı. TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanı Süleyman ŞEKER, görevi Hakan ARSLAN teslim etti.
Elazığ'a 15 Milyon Dolarlık Yatırım Geliyor!
SUN Plastik Elazığ'a 15 Milyon Dolarlık Yatırımla geliyor...
ŞEKER FABRİKASI DESTEK BEKLİYOR
MÜSİAD Dost Meclisi'ne katılarak Şeker Fabrikası hakkında bilgi veren fabrika müdürü Lütfi Çevik 2009'dan beri zor günler geçiren fabrikanın şu an toparlanma sürecinde olduğunu ve yetkililerden destek beklediğini bildirdi...
ÇELİK'TEN "FAİZSİZ KREDİ" AÇIKLAMASI
Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fikret Çelik faizsiz kredilerin kaybolmaya yüz tutmuş el sanatlarını icra eden esnafa verileceğini belirTTİ.
İş Başı Eğitim Programı Yapıldı
Elazığ OSB ve Elazığ İş-Kur ortaklığında “İş Başı Eğitim Programı” yapıldı. Program kapsamında işe başlayacak işçilerin maaşları İş-Kur tarafından ödenecek.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25