Anasayfa » Ekonomi
Elazığ, emekliler şehri mi?
Avrupa ülkeleri arasında en genç nüfusa sahip olan Türkiye'de devletten emeklilik maaşı alanların sayısı 9 milyonu aşıyor. Elazığ'da 88 bin 821 çalışana karşı 64 bin 96 emekli yaşıyor.
Yatırım destek ofisleri kurulacak
Fırat Kalkınma Ajansı bünyesinde Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerinde talepleri yerinde giderme adına önem taşıyan Yatırım Destek Ofisleri (YDO) kurulacak.
REKLAM FİYATLARIMIZ
İnternet sayfamıza reklam vermek isteyen firmalar için reklam fiyatlarımız burada...
Kalkınma Ajansı, faaliyetlerine başlıyor
Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerini kapsayan Fırat Kalkınma Ajansı, yarından itibaren faaliyetlerine personel yapılanmasını tamamlamış olarak başlıyor.
Fırat Kalkınma Ajansı toplandı
Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerini kapsayan Fırat Kalkınma Ajansı'nın 2010-Mart Yönetim Kurulu Toplantısı Elazığ'da yapıldı. Toplantıda, kurumsal altyapının oluşturulmasına yönelik faaliyetler hakkında bilgi verildi.
Dizayn Grup deneyimlerini paylaşacak
Konusunda uzman olan Dizany Grup, "Topraksız Tarım ve Ekolojik Sera" ile ilgili deneyimlerini bugün Elazığ'da anlatacak...
Dost Meclisi'nde 'teşvikler' konuşuldu
MÜSİAD Elazığ Şubesince yapılan mutad Dost Meclisi toplantısına, Tarım İl Müdürlüğü'nden Ziraat Yüksek Mühendisi Dr. Yusuf İpek konuk oldu. Toplantıya, hayvancılık hibe ve teşvik destekleri ile modern çiftlikler damgasını vurdu.
ELGİAD'tan Kuzey Irak İş Gezisi
ELGİAD ve TIBIA tarafından, ortak organizasyon olarak 26 - 29 Mart tarihlerinde Kuzey Irak'a ticari gezi ve ikili iş görüşmeleri düzenlenecek.
AB'ye göre Elazığ'ın sütü içilmez
Elazığ İl Tarım Müdürü Rüştü Emir,"AB kriterlerine göre Elazığ'ın sütü içilemez ve kullanılamaz niteliktedir. Çünkü bir litrede, bir santilitrede yüzbini bırakın milyonlarca bakteri var bizim sütümüzde" dedi.
Elazığ'a hayvan kesim desteği verilecek
Hayvan üreticilerine 2010 yılı için verilecek destekleme miktarları açıklandı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25